Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Tynki maszynowe cena

Szukasz tynkarza maszynowego? W tej kategorii mamy 22 947 tynkarzy. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
32 814 zarejestrowani profesjonaliści
87 893 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Tynki maszynowe Cena

Ile kosztują tynki maszynowe? W przypadku tynków maszynowych często wykonujemy następujące usługi: oględziny budynku, kalkulacja cenowa, tynkowanie ścian wewnętrznych i zewnętrznych maszynami tynkarskimi. Ceny tynkowania ścian to około 34-77 euro za m2. Najdroższym elementem tynków maszynowych jest zwykle nakładanie tynków wielowarstwowych. Dodatkowe koszty mogą obejmować: wypożyczenie maszyny, szpatułki, poziomicy i wałka, które kosztują średnio 5-50 euro. Po wprowadzeniu zapytania skontaktujemy się z 22 947 dostawcami. Już nie musisz szukać: cena tynków maszynowych, u nas otrzymasz najlepsze oferty i jakość prac.

Zobacz też:Usługi
32 814 zarejestrowani profesjonaliści
87 893 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Cena za: Tynki maszynoweŚrednie ceny

Niska cena56,00 zł/m2
Średnia cena72,80 zł/m2
Wysoka cena96,00 zł/m2
Średnie ceny są tylko orientacyjne. Ostateczna cena usług będzie zależała od wielkości, trudności, materiałów, jakości i projektu. Otrzymasz dokładną cenę tylko od usługodawcy.
Wprowadź popyt
KalkulatorCennik tynku maszynowego

Aby uczyć się dokładnej ceny tynku maszynowego, wyślij zapotrzebowanie na naszych zweryfikowanych specjalistów, a następnie otrzymasz wiele ofert. Zobacz ceny każdej usługi w kategorii maszyn.

Wewnętrzny tynk sufitów128,00zł / m2
Wewnętrzny tynk prasencji sufitów - tynk maszynowy, maszyny o grubości 10 mm.
Razem
m2
Wprowadź popyt
Ściany tynk naprawczych110,00zł / m2
Wewnętrzne ściany tynku Remediacja - tynk maszynowy, maszyny o grubości 10 mm.
Razem
m2
Wprowadź popyt
Tynk Zmysłu Odkryty podsufitów136,00zł / m2
Zewnętrzne czujniki gipsu sanii - tynk maszynowy, maszyny o grubości 10 mm.
Razem
m2
Wprowadź popyt
Ściany tynk naprawczych118,00zł / m2
Zewnętrzne ściany tynku - tynk maszynowy, powłoka maszynowa o grubości 10 mm.
Razem
m2
Wprowadź popyt
Powiązany cennikCenniki innych usług
TynkowanieIle kosztuje tynk? W przypadku tynków często świadczymy następujące usługi: targetowanie i...
Pokaż więcej
Czy te informacje były dla ciebie pomocne?
Przydatna informacjaCo chcesz wiedzieć
Ile kosztuje tynku? Rozważamy tynkowanie jako wykwalifikowana praca, która obejmuje stosowanie tynków w budowie nowego domu lub w rekonstrukcji mieszkaniowych. Znamy kilka rodzajów tynku - wnętrze i zewnętrzne, gipsowe, lime-cement, maszynę lub rękę. Wynika z tego, że tynki mogą być podzielone z różnych punktów widzenia i jeśli chcesz naprawdę jakość tynku, musisz wybrać odpowiednią. Co wszystko wpływa na cenę tynku? Czynniki wpływające na koszt tynku jest wiele. Pomimo faktu, że praca może wyglądać podobnie, nie powinieneś automatycznie oczekiwać tej samej ceny do zapłaty sąsiada. Duży wpływ na cenę tynku ma liczbę metrów kwadratowych, ale także złożoność pracy. Logiczne jest, że krawędzie, narożniki, narożniki i sufity są bardziej złożone. Skomplikowane mogą być również wysokie sufity (potrzeba korzystania z rusztowań), szyny ozdobnych sufitowych lub innych dekoracji sufitowych. Cena gipsu może również zwiększyć nierówną ścianę lub powierzchnię. Szacunki cen różnych typów tynku Obecnie stosuje się wiele firm budowlanych. Tynki maszyn mają jedną dużą przewagę - czas aplikacji wynosi około pół krótszej niż w tynkach dłoni. Jednak nie tylko należy do szybkości depozytów, ale także projektowania jakości. Cena jest również odpowiednia. Tynk gipsowy jest jednym z bardzo popularnych rodzajów tynku. Wygląda na to doskonały, przedstawiciel, więc jest bardzo często używany w spacjach społecznych, biurach i tym podobnych. Tynki gipsowe nadają się zarówno do zastosowań ręcznych, jak i maszynowych. Jeśli wybierzesz tynk maszynowy, oszacowanie cen przesuwa się około 9 do 13 euro za m2. Lainno - cementowy tynk można stosować w pokojach z większą wilgotnością - łazienką i kuchnią. Taki tynk może być gładki lub zorganizowany i może być stosowany do maszyny. W porównaniu z gipsem gipsowym cena szacowana jest na 7 - 8 euro za m2. Tynk wapna bez dodatkowego cementu jest klasycznym drugim tynkiem. Może być gładki, gruby lub sztukaterie. Jeśli zdecydujesz się na tego rodzaju tynku, zapłacisz 10-12 EUR za m2. Poprzednie linie pokazują, że ceny tynków maszyn są różne. I ile płacisz, zależy od witryny, w której mieszkasz. Jeśli masz poręczne mistrzów w swojej okolicy, można założyć, że jest zbierany. Dobra obsługi maszynowej może mieć zaplanowaną pracę przez kilka tygodni, a miesiące z góry i więcej pieniędzy można prosić o dobrą pracę. Dlatego nie wahaj się i spróbuj wyszukać plastikę maszyn na Wilio już dziś.