Witamy w Wilio!

Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient

Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio!

Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient

Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Szklarze cena

Szukasz szklarza do szklenia? W tej kategorii mamy 20 685 szklarzy. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj

32 310 zarejestrowani profesjonaliści

85 247 rozwiązane projekty

4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów

226 512 Instalacje aplikacji

Szklarze Cena

Ile kosztują usługi szklenia? Często wykonujemy następujące usługi szklenia: szklenie, szlifowanie szkła, cięcie szkła, montaż i demontaż. Ceny wyrobów szklanych to około 50-150 euro za m2. Najdroższą pozycją w branży szklarskiej jest zwykle produkcja szkła bezpiecznego. Dodatkowe koszty mogą obejmować klejenie, szlifowanie i wiercenie otworów w szkle, które kosztują średnio 10-80 euro. Po wprowadzeniu zapytania skontaktujemy się z 20 685 dostawcami. Już nie musisz szukać: cena przeszklenia, u nas otrzymasz najlepsze oferty i jakość pracy.

Zobacz też:Usługi

32 310 zarejestrowani profesjonaliści

85 247 rozwiązane projekty

4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów

226 512 Instalacje aplikacji

Cena za: Szklarze

Średnie ceny

Niska cena448,00 zł/m2
Średnia cena686,40 zł/m2
Wysoka cena1 200,00 zł/m2
Średnie ceny są tylko orientacyjne. Ostateczna cena usług będzie zależała od wielkości, trudności, materiałów, jakości i projektu. Otrzymasz dokładną cenę tylko od usługodawcy.
Wprowadź popyt
Kalkulator

Cennik pracy Glazian

Aby uczyć się dokładnej ceny szklarz, wyślij popyt na naszych certyfikowanych specjalistów, więc otrzymasz wiele ofert. Wyświetl ceny dla każdej usługi w kategorii szklistej.

Klejone szkło bezpieczne264zł / m3
Szklane płyty są związane z folią bezpieczeństwa, której grubość zapewnia zwiększoną wytrzymałość i odporność szkła. Podwiązana funkcja ochronna szkła bezpiecznego, z przesuwającym się szkłem pozostały odłamki uchwycone na folii.
Razem
m3
Wprowadź popyt
Kaszel.336zł / kawałek
Grubość szkła hartowania 5 - 10 mm.
Razem
kawałek
Wprowadź popyt
Wiercenie.64zł / kawałek
Otwory wiertnicze o średnicy 4 - 16 mm, 26 - 70 mm, 70 mm.
Razem
kawałek
Wprowadź popyt
Cięcie szkła i luster200zł / m2
Precyzyjny krawiec do cięcia nowoczesnych technologii. Wyczyść grubość szkła 6mm.
Razem
m2
Wprowadź popyt
Powiązany cennik

Cenniki innych usług

SzklarnieIle kosztują szklarnie? Dla szklarni często świadczymy następujące usługi: produkcja i montaż...
Pokaż więcej

Czy te informacje były dla ciebie pomocne?

Przydatna informacja

Co chcesz wiedzieć

Ile kosztuje szkło? Cena szkła bezpieczeństwa będzie wynosić 260 euro na metr kwadratowy. Jednak można oczekiwać, że normalna cena szkła będzie 31 EUR za metr kwadratowy. Szkło z podwójnymi szybami, które oferuje najlepszą izolację kosztów około 165 euro na metr kwadratowy. Koszty wahają się od 40 do 65 euro. Będzie to odnosić się do szkła, ale nie obejmuje materiałów. Kiedy dobrze zadzwonić do przeszkodnika? Jeśli chcesz usunąć lub wymienić szkło na oknach, drzwiach, przesuwnych szklanych drzwiach lub świetlikach lub jeśli chcesz wymienić okulary do akrylowego lub przezroczystego. Toss zostanie również zastąpiony szklanymi partycjami, paneli, szklane lub lustrzane wypełnienia. Rodzaj szkła Szkło jest w wielu wariantach. Cena paneli szklanych zależy od tego, jak wyrafinowane są: podwójne szyby (dwie płyty), laminowane, niskie emisje lub hartowane. Szkło tabularowe jest najtańsze. Rozmiar szkła Rozmiar szkła zwiększa koszty. Istnieje określone zamówienie dla dużych okien. Kształt szkła Okna specjalne kształt będzie wymagać specjalnego zamówienia lub szylaru z umiejętnością przecięcia szkła. Spowoduje to zwiększenie ceny. Szacunki cen różnych rodzajów szkła Tradycyjny szkło Jest to jeden z najmniej kosztownych, ale ma niewielki zielony odcień, który sprawia, że ​​wielu ludzi wybiera coś innego. Szkło tabelaryczne Przy około 31 EUR za m2 jest tani w porównaniu z modyfikowanym szkłem. Jest bezbarwny, przezroczysty, stały i trwały. Warstwowy szkło Dodając elastyczną warstwę akrylową między dwoma szklanymi deskami, powstaje bezpieczniejsza szkła. Może to kosztować do 260 euro za m2. Szkło głowy Cena takiego szkła, która jest bardzo odporna, wynosi od około 120 EUR za 700 mm x 745 mm x 6 mm lub 245 euro z teksturowaną szkłem. Podwójne szyby Średnia cena wynosi około 165 euro za m2. Jest to najlepsza szklana, aby zmniejszyć straty ciepła w zimowej i lodowej wycieku z klimatyzacji w lecie. Zapewnia również izolację dźwiękową. Jak kontynuować? Pozwól sobie dokonać co najmniej trzech obliczeń cenowych. Porównaj ceny, koszty pracy, a także przeglądać odniesienia. Dzięki Wilio możesz to zrobić już dzisiaj.