Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Siatki okienne, siatki drzwiowe cena

Szukasz żaluzji do siatek okiennych, siatek do drzwi? W tej kategorii mamy rolety 17 330. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
32 711 zarejestrowani profesjonaliści
87 699 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Siatki okienne, siatki drzwiowe Cena

Ile kosztują siatki na okna i drzwi? Często wykonujemy następujące usługi w zakresie siatek na okna i drzwi: produkcja i montaż siatek na okna i drzwi. Ceny moskitier na drzwi i okna to około 25-120 euro za sztukę. Najdroższym produktem w moskitierach do okien i drzwi jest zazwyczaj produkcja automatycznej moskitiery przesuwnej. Dodatkowymi kosztami mogą być: serwis pogwarancyjny i klamki, które kosztują średnio 10-15 euro. Po wprowadzeniu zapytania skontaktujemy się z 17 330 dostawcami. Nie szukaj dalej: siatki na okna, siatki na drzwi, otrzymasz od nas najlepsze oferty i jakość pracy.

Zobacz też:Usługi
32 711 zarejestrowani profesjonaliści
87 699 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Cena za: Siatki okienne, siatki drzwioweŚrednie ceny

Niska cena200,00 zł/kawałek
Średnia cena579,20 zł/kawałek
Wysoka cena896,00 zł/kawałek
Średnie ceny są tylko orientacyjne. Ostateczna cena usług będzie zależała od wielkości, trudności, materiałów, jakości i projektu. Otrzymasz dokładną cenę tylko od usługodawcy.
Wprowadź popyt
KalkulatorCennik sieć na oknach i drzwiach

Aby dowiedzieć się dokładnej ceny dla okien i drzwi, wyślij popyt na naszych zweryfikowanych ekspertów, a następnie otrzymasz wiele ofert. Zobacz ceny każdej usługi w kategorii sieci na oknach, drzwiach na drzwiach.

Mesh owad w oknie124zł / m2
Owad owad szyi - stała, standardowa szara sieć. Uwalnia wystarczającą ilość światła i zapobiega przedostawaniu się owadów.
Razem
m2
Wprowadź popyt
Siatka owadów na drzwiach124zł / m2
Drzwiowa siatka owad - stała, standardowa siatka szara. Uwalnia wystarczającą ilość światła i zapobiega przedostawaniu się owadów.
Razem
m2
Wprowadź popyt
Konsultacja200zł / kpl
Konsultacje przy wyborze tkanin owadów na drzwiach i oknach.
Razem
kpl
Wprowadź popyt
Instalacja240zł / godz
Stawka godzinowa przy instalowaniu owadów na drzwiach i oknach.
Razem
godz
Wprowadź popyt
Powiązany cennikCenniki innych usług
Zacienienia zewnętrzneIle kosztuje zacienienie zewnętrzne? W zakresie zacienienia zewnętrznego często świadczymy następujące usługi:...
Pokaż więcej
Czy te informacje były dla ciebie pomocne?
Przydatna informacjaCo chcesz wiedzieć
Ile netto na stojaku Windows? Ceny siatki okiennej zależą od ich rozmiarów, materiału i typu okna. Średnia cena waha się od 30 do 40 euro. Typy sieci w systemie Windows Zwykle spotykasz trzy rodzaje siatki. Wyciąganie są zaprojektowane do pobrania z okna. Side-solids są zwykle używane do przesuwania drzwi i funkcji jako część drzwi. Zawiesinę znajduje się w otwartym lub zamknięciu ramki. Rodzaje grilla do siatki owadów Typ siatki ma wpływ na koszty. Należą do nich: poliester lub polipropylen i aluminium stali nierdzewnej. Poliester jest najczęściej stosowany w postaci siatki i czysto oczyszczonej mydłem i wodą. Jest odporny na puszki, idealny do domów mieszkalnych. Stal nierdzewna jest mocniejsza niż poliester. Zapewnia bezpieczeństwo i jest dostępny w różnych kolorach. Aluminium może być substytutem ze stali nierdzewnej i ma zaletę mniejszej rdzewienia. Rodzaj okien i drzwi Ramki okienne są odpowiednie dla prawie każdego okna. Ich cena jest wyższa z powodu materiału i instalacji. Klasyczne drzwi z otworami przesuwnymi trzymają sieć w swoim miejscu i chronić wnętrze od latających owadów. Mesh można również zmierzyć. Zwykle wykonane z aluminium jest zainstalowany zgodnie z typem okna lub drzwi. Koszty Jeśli zamówisz więcej niż jedną sieć, cena może być niższa. Koszty zależą od numeru pracy i netto. Jednak cena może wzrosnąć, jeśli masz niestandardowy rodzaj drzwi lub okien. Średnie koszty Materiał i instalacja owadów 400 - 2600 EUR Stały materiał i instalacja siatki owadów 250 - 400 EUR Materiał i montaż montażu przechylania przed owadami 205 - 4200 EUR Materiał i instalacja siatki przesuwnej owadu 250 - 4200 EUR Jak kontynuować? Idealnie, aby uzyskać co najmniej trzy cytaty. Sprawdź odniesienie do poszczególnych ekspertów, ich pracy, a także doświadczenia Wilio.