Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Prace wykopaliskowe cena

Szukasz budowniczego do prac wykopaliskowych? W tej kategorii mamy 22 948 konstruktorów. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
32 705 zarejestrowani profesjonaliści
87 686 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Prace wykopaliskowe Cena

Ile kosztują prace wykopaliskowe? Często świadczymy następujące usługi związane z wykopami: wykonywanie ciężkich prac ziemnych przy domach, ogrodach i architekturze krajobrazu. Ceny pogłębiania wynoszą około 30-55 euro za godzinę. Najdroższym elementem prac wykopaliskowych jest zwykle pogłębianie sieci inżynieryjnych. Dodatkowe koszty mogą obejmować: wiercenie w ziemi i transport koparki, która kosztuje średnio 10-30 euro. Po wprowadzeniu zapytania skontaktujemy się z 22 948 dostawcami. Nie szukaj dalej: cena prac wykopowych, otrzymasz z nami najlepsze oferty i jakość pracy.

Zobacz też:Usługi
32 705 zarejestrowani profesjonaliści
87 686 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Cena za: Prace wykopaliskoweŚrednie ceny

Niska cena304,00 zł/godz
Średnia cena360,00 zł/godz
Wysoka cena416,00 zł/godz
Średnie ceny są tylko orientacyjne. Ostateczna cena usług będzie zależała od wielkości, trudności, materiałów, jakości i projektu. Otrzymasz dokładną cenę tylko od usługodawcy.
Wprowadź popyt
KalkulatorCennik prac wykopalisk

Aby dowiedzieć się dokładnej ceny prac wykopalisk, wyślij popyt na naszych zweryfikowanych ekspertów, a następnie otrzymasz wiele ofert. Zobacz ceny dla każdej usługi w kategorii pracy wykopalisk.

Szerokości ryb do 600 mm240zł / m3
Pływanie szerokości zboża do 600 mm po wpisanym i rozpakowany DNA w określonym profilu i ukończeniu, z wykopalniami na sąsiednim terenie na odległość do 3 m od osi wzdłużnej rowka lub z załadunkiem rowu do Kompozycja transportowa w skale od 3 do 100 m3.
Razem
m3
Wprowadź popyt
Dżem głębokości - rowek456zł / m3
Głębokość dżemów - rowek w klasie Horno-Class 3 - Obróbka rąk.
Razem
m3
Wprowadź popyt
Głębokość niepłaconego dżemu i nacięcia86zł / m3
Głębokość rozpakowanych dołów i wycięć, z wyłączeniem szczelin z nachylonymi ścianami do podziemnego przewodu, z rozliczeniem DNA do przepisanego profilu i gradientu, w skale 3 do 100 m3.
Razem
m3
Wprowadź popyt
Głębokość dżemu i rhry - ręka318zł / m3
Głębokość dżemu i RHR w ograniczonej (zbudowanej) przestrzeni do 30 m3 - ręka w skale 3.
Razem
m3
Wprowadź popyt
Powiązany cennikCenniki innych usług
Roboty ziemneIle kosztują roboty ziemne? Często wykonujemy następujące usługi podczas prac ziemnych: zabezpieczanie...
Pokaż więcej
Czy te informacje były dla ciebie pomocne?
Przydatna informacjaCo chcesz wiedzieć
Ile będziesz kosztować pracę wykopalisk? Czy musisz kopać podstawy na domu, piwnicy lub warsztacie? WSPLIWANIE Kształtowanie krajobrazu w ogrodzie lub dostosuj podjazd na nieruchomości? Cóż, na pewno nie chcesz robić łopaty, takich jak to było wspólne przez kilka lat temu? Rozwiązaniem jest zamawianie mechanizacji zaprojektowanej do pracy wykopalisk. Jasne, że będziesz zainteresowany, ile stoi. Przed rozpoczęciem kopania Raz, zanim łyżka Bagra jest gryźć do ziemi, powinieneś umieścić miejsce, aby sprawdzić geodet, aby ustawić obecność wszystkich sieci inżynieryjnych, podziemnych rur wodnych i gazowych. Uniknie to niebezpieczne sytuacje, ale także z dowolnymi substytutami spowodowanych uszkodzeniami. Zwykle zaleca się wyposażenie wszystkich niezbędnych zezwoleń na uniknięcie jakiegokolwiek problemu. Godzina vs. Ilość Najczęściej wykonywane prace wykopaliskowe należy do wykopania mieszkania, basenu wykopu, jezior ogrodowych, dołów do drenażu, wykopywanie sieci inżynieryjnych i tym podobne. Ile stoi taka praca? Cena pracy wykopalisk zależy od tego, co działa. W większości mniejszych i prostszych dzieł, dostawcy pobierają stawkę godzinową. Jednogodzinna praca maszynowa może wyjść na 17 do 30 EUR, w zależności od używanego maszyny (ciągnikbager, mini-koparka itp.). Ogólnie rzecz biorąc, im więcej godzin zajmie pracę, niższa stawka godzinowa. Koszt większych prac Ziemi i wykopalisk jest liczony na materiale Dubbed. Jednak ostateczna cena do pracy może być zwiększona - Dostawcy mogą ładować transport Stroje i tym podobne. Ważne jest, aby uświadomić sobie, że koszt prac wykopalisk może również wpływać na trudne warunki, na przykład: mokry teren, złożony dostęp do sfery wykopalisk (lokalizacja), korzenie drzew, nadmierne ilości dużych kamieni, wpadających na dolną wodę i instalacje podziemne. Cena za pracę wykopaliskową może wzrosnąć lub spadać nawet w zależności od terminu wdrażania i ilości pracy i jej zakresu.