Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Panele na podczerwień cena

Szukasz elektryka do paneli na podczerwień? W tej kategorii mamy 16 301 elektryków. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
32 775 zarejestrowani profesjonaliści
87 814 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Panele na podczerwień Cena

Ile kosztują panele na podczerwień? W przypadku paneli na podczerwień często świadczymy następujące usługi: skupienie, instalacja, konserwacja, podłączenie. Ceny promienników to około 216-295 euro za sztukę. Ceramiczne panele na podczerwień są zwykle najdroższym elementem w panelach na podczerwień. Dodatkowe koszty mogą obejmować: bezprzewodowy termostat, ramkę sufitową do montażu, chromowane wsporniki pod panele, koszty transportu, które kosztują średnio 10-70 euro. Po wprowadzeniu zapytania skontaktujemy się z 16 301 dostawcami. Już nie musisz szukać: cena paneli na podczerwień, u nas otrzymasz najlepsze oferty i jakość pracy.

Zobacz też:Usługi
32 775 zarejestrowani profesjonaliści
87 814 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Cena za: Panele na podczerwieńŚrednie ceny

Niska cena1 728,00 zł/kawałek
Średnia cena1 969,92 zł/kawałek
Wysoka cena2 361,60 zł/kawałek
Średnie ceny są tylko orientacyjne. Ostateczna cena usług będzie zależała od wielkości, trudności, materiałów, jakości i projektu. Otrzymasz dokładną cenę tylko od usługodawcy.
Wprowadź popyt
KalkulatorCennik Infanels

Aby dowiedzieć się dokładnej ceny Infanels, wyślij zapytanie do naszych certyfikowanych ekspertów, a następnie otrzymasz wiele ofert. Zobacz ceny za każdą usługę w kategorii Arupanes.

Infanel 250 W.2 067,00zł / kawałek
Infanel z sproszkowanego arkusza aluminiowego z 250 W mocą.
Razem
kawałek
Wprowadź popyt
Infrapanel 900 W.4 408,00zł / kawałek
Infrapanel z proszkowej płyty aluminiowej z 900 W mocą.
Razem
kawałek
Wprowadź popyt
Infanel 350 W.2 800,00zł / kawałek
Infrapanel z ESG Security Glass z mocą 350 W.
Razem
kawałek
Wprowadź popyt
Infanel 540 W.3 808,00zł / kawałek
ESG Strukturyzowane szkło Infanel 540 W.
Razem
kawałek
Wprowadź popyt
Powiązany cennikCenniki innych usług
Ogrzewanie, specjalista ds. technicznychIle kosztuje ogrzewanie i kurierzy? Często wykonujemy następujące usługi dla ciepłownictwa i...
Pokaż więcej
Czy te informacje były dla ciebie pomocne?
Przydatna informacjaCo chcesz wiedzieć
Nie ma znaczenia, czy idziesz do nowego budynku, zmieniając funkcjonalność budynku lub odbudowy, ogrzewanie fal termicznych można zawsze zrobić na stosunkowo niskim koszcie. Takie ogrzewanie nie wymaga praktycznie żadnej pracy przygotowawczej technicznej. Wystarczy przygotowany podłączenie do 230 V - albo w połączeniu z kablowym gniazdem lub bezpośrednim. Jednostki grzewcze mogą być instalowane konwencjonalnie do istniejących pomieszczeń (na przykład poniżej okna) jako dekoracyjnej ściany lub wygodnie dla sufitu (bez limitu mebli). Instalacja na pewno będzie Cię zabrać: Instalacja Infrapanel do standardowego domu rodzinnego nie trwa dłużej niż jeden dzień, Instalacja paneli na podczerwień równa się o takim "problemie", ponieważ powoduje montaż oprawy. Temperatura pokojowa: Uczucie jak klasyczne ogrzewanie, Bez wirujące powietrza i kurzu, Brak utraty tlenu i wilgoci, bez strat termicznych, szybko regulować i ustawić temperaturę, Suche ściany, bez pary kondensacji i formy. W przeciwieństwie do konwencjonalnych systemów grzewczych podczerwieni, obiektów w pomieszczeniu i aż powietrze jest następnie ogrzewane. Ta metoda oszczędza energię potrzebną do stworzenia przyjemnego klimatu dla mieszkańców domu. Wszystkie ciała w pokoju po podgrzaniu później działają jako dodatkowe źródło ciepła. I mając na uwadze, że system nie zawiera żadnych rur, kotłów, kotłów lub kominów, nie ma strat termicznych. Oszczędza to 30 - 50% energii w porównaniu z klasycznym ogrzewaniem. Innym oszczędności powoduje, że z ogrzewaniem podczerwonym osiągniemy porównywalne uczucie ciepła jako systemy konwencjonalne w temperaturze powietrza poniżej 3-4 ° C. Aby zmniejszyć temperaturę powietrza tylko o 1 ° C, oszczędza 5 - 6% energii. Niektóre systemy ogrzewania podczerwieni nie wymagają konserwacji. Nie zawierają żadnych ruchomych części ani płynnych zbiorników. Po zakupie otrzymasz pięcioletnią gwarancję na błędy produkcji produktu. Życie konwencjonalnych systemów grzewczych wynosi 15 - 20 lat. Życie bardziej wyrafinowanych systemów grzewczych podczerwieni wynosi ponad 30 lat. Często trwają do 50 lat. Stałe wartości i ochrona środowiska W przeszłych ludziach z jednej strony zaczerpnięte ze środowiska bardziej surowców, ponieważ natura ponownie rozwinęła się (na przykład olej), ale także uderzający w środowisko z odpadami. InfravyCuring w tym sensie jest nie tylko ekonomiczna i ekologiczna, ale także odnawialna forma ogrzewania, jeśli użyjemy energii słonecznej oprócz produkcji energii. W ten sposób każdy może przyczynić się do osobistej decyzji o ochronie środowiska.