Witamy w Wilio!

Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient

Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio!

Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient

Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Ogrodzenia drewniane cena

Szukasz budowniczego ogrodzeń drewnianych? W tej kategorii mamy 25 043 konstruktorów. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj

32 317 zarejestrowani profesjonaliści

85 274 rozwiązane projekty

4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów

226 512 Instalacje aplikacji

Ogrodzenia drewniane Cena

Ile kosztują drewniane ogrodzenia? W przypadku ogrodzeń drewnianych często wykonujemy następujące usługi: inwentaryzacja terenu, projektowanie ogrodzeń drewnianych, budowa i montaż ogrodzeń. Ceny ogrodzeń drewnianych to około 15-35 euro za m2. Najdroższym elementem w ogrodzeniach drewnianych jest zwykle drewno klonowe. Dodatkowe koszty mogą obejmować: sprzęt do kopania fundamentów, szlifierkę, lakier do drewna, który kosztuje średnio 15-60 euro. Po wprowadzeniu zapytania skontaktujemy się z 25 043 dostawcami. Nie szukaj dalej: cena ogrodzenia drewnianego, otrzymasz najlepsze oferty i jakość pracy z nami.

Zobacz też:Usługi

32 317 zarejestrowani profesjonaliści

85 274 rozwiązane projekty

4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów

226 512 Instalacje aplikacji

Cena za: Ogrodzenia drewniane

Średnie ceny

Niska cena259,92 zł/kawałek
Średnia cena325,76 zł/kawałek
Wysoka cena412,00 zł/kawałek
Średnie ceny są tylko orientacyjne. Ostateczna cena usług będzie zależała od wielkości, trudności, materiałów, jakości i projektu. Otrzymasz dokładną cenę tylko od usługodawcy.
Wprowadź popyt
Kalkulator

Cennik ogrodzeń drewnianych

Aby uczyć się dokładnej ceny ogrodzeń drewnianych, wyślij popyt na naszych sprawdzonych ekspertów, a następnie otrzymasz wiele ofert. Zobacz ceny każdej usługi w kategorii ogrodzeń drewnianych.

Kolumna ogrodzenia NeimemPnová.312zł / kawałek
Forture ogrodzenia niezrozumiałe drewniane słupki i wady o średnicy 100 - 150 mm z ospałączoną i zagęszczającą, ale bez upadku koni
Razem
kawałek
Wprowadź popyt
Impregnowany kolumna ogrodzenia336zł / kawałek
Wyposażenie drewnianych kolumn ogrodzenia i łuki o średnicy 100 - 150 mm z ospałączoną i zagęszczającą, ale bez rękawu studni, impregnację dolnej części slajdu lub smoły przed rozliczeniem
Razem
kawałek
Wprowadź popyt
Drewniana ogrodzenie Lamella.224zł / kawałek
Drewniane ogrodzenie Lamella 180 x 180 cm Naturalne impregnowane
Razem
kawałek
Wprowadź popyt
Drewniany płot256zł / kawałek
Drewniane ogrodzenie 178 x 80 cm Naturalne impregnowane
Razem
kawałek
Wprowadź popyt
Powiązany cennik

Cenniki innych usług

Ogrodzenia i bramyIle kosztują ogrodzenia i bramy? Często wykonujemy następujące usługi w zakresie ogrodzeń...
Pokaż więcej

Czy te informacje były dla ciebie pomocne?

Przydatna informacja

Co chcesz wiedzieć

Podczas budowy drewnianego ogrodzenia czynnik decyduje o wielu cenie. Dobrą wiadomością jest to, że drewniane ogrodzenia należą do rynku do najtańszych ogrodzeń stałych. W ten sposób oferują nie tylko ochronę jakości i żywotność, ale także naturalny materiał. Cena drewnianego ogrodzenia jest określana dla wspólnego licznika. Koszt drewnianego ogrodzenia wynosi od 40 do 100 i więcej euro. Oczywiście szereg czynników decyduje o wynikowej cenie. Najdroższa część drewnianego ogrodzenia jest naturalnie materiałem i pracą. Materiał można podzielić na dwie kategorie. Pierwszy to lasy słowackie. Miękki, taki jak akatas, świerk lub sosna. Należą do najtańszego ogrodzenia transferu. Jednak konieczne jest liczenie regularnej konserwacji i obniżenia życia. Ogrodzenia dębowe są masywne, twarde drewno, ale cena jest nieco wyższa. Jest to drewno słowackie, więc drewno jest dostępne, zwykle nie ma potrzeby czekać i z działką dziesiątki lat w odpowiedniej opiece. Egzotyczne lasy - pochodzą z Ameryki Południowej lub Afryki. Oto najwyższa cena. Jednocześnie mają egzotyczne nie tylko imiona, ale także wygląd. To jest walka z długą żywotnością. Są to ogromne ogrodzenia, które zasługują na łączniki, przetwarzanie, a zatem naturalnie zwiększa cenę za pracę. Jednak był to wstyd, aby zrobić taki ogrodzenie. Suplementy do drewnianego ogrodzenia są mierzone różne. Możesz użyć szczytu kucia, różnych luksusowych akcesoriów lub wycinków. Bardziej wymagające przetwarzanie, jest oczywiście wyższa cena ogrodzenia. Do ceny wpływa również na obróbkę powierzchni, którą zdecydujesz się leczyć i malować. Drewniany płot musisz malować jakość lakierów, których cena różni się również. Tutaj wskazane jest doradztwo bezpośrednio za pomocą stolarki, która zaleca odpowiednie podstawowe malarstwo i powłoki. W cenie Torba rozróżniają, czy jest to budynek nowego ogrodzenia, ani na przykład, napraw go. ORPAVA W Drewnianych półpoczach jest łatwiejsza, możliwe jest zastąpienie tylko uszkodzonych paneli, a zatem również konserwację drewnianą ogrodzenie znacznie tańsze niż w innych rodzajach ogrodzeń. Koszt pracy dla stabilności i konserwacji i renowacji drewnianego ogrodzenia różni się od regionu i jakości. Można jednak porównać różnych mistrzów i stolarzy do Wilio, którzy zostaną ugryzieni jako odniesienia i cytat. Znajdź swojego mistrza, ze śmieci idealnego drewnianego ogrodzenia w najbardziej preferowanej cenie.