Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Drewniane drzwi wejściowe cena

Szukasz stolarza budowlanego do drewnianych drzwi wejściowych? W tej kategorii mamy 18 174 stolarzy budowlanych. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
32 745 zarejestrowani profesjonaliści
87 752 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Drewniane drzwi wejściowe Cena

Ile kosztują drewniane drzwi wejściowe? Często świadczymy następujące usługi dla drewnianych drzwi wejściowych: fokus, projektowanie rozwiązań, produkcja, montaż, serwis. Ceny drewnianych drzwi wejściowych to około 500-900 euro za sztukę. Najdroższą pozycją w drewnianych drzwiach wejściowych jest zwykle produkcja drewnianych drzwi antywłamaniowych. Dodatkowe koszty mogą obejmować: regularne malowanie, zamek zabezpieczający, który kosztuje średnio 20-80 euro. Po wprowadzeniu zapytania skontaktujemy się z 18 174 dostawcami. Nie szukaj dalej: drewniane drzwi wejściowe cena, otrzymasz najlepsze oferty i jakość pracy z nami.

Zobacz też:Usługi
32 745 zarejestrowani profesjonaliści
87 752 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Cena za: Drewniane drzwi wejścioweŚrednie ceny

Niska cena3 992,00 zł/kawałek
Średnia cena5 433,60 zł/kawałek
Wysoka cena7 112,00 zł/kawałek
Średnie ceny są tylko orientacyjne. Ostateczna cena usług będzie zależała od wielkości, trudności, materiałów, jakości i projektu. Otrzymasz dokładną cenę tylko od usługodawcy.
Wprowadź popyt
KalkulatorCennik drewnianych drzwi wejściowych

Aby dowiedzieć się dokładnej ceny drewnianych drzwi wejściowych, wyślij zapytanie do naszego certyfikowanego specjalistę, a następnie otrzymasz wiele ofert. Zobacz ceny każdej usługi w kategorii drzwi drewnianych wejściowych.

Drewniane drzwi2 400,00zł / kawałek
Montaż drzwiowych drzwi wejściowych ognioodpornych. Drzwi na płaskie bezpieczeństwo wjazdowe pełne, szerokość 600-900 mm, el / EW30 + K3
Razem
kawałek
Wprowadź popyt
Drewniane drzwi z metalowym wypełnieniem4 960,00zł / kawałek
Montaż drzwiowych drzwi wejściowych ognioodpornych. Drzwi w apartamencie Security M10 pełne, szerokość 600-900 mm, wypełniacz metalowy (RC3 + 35 dB)
Razem
kawałek
Wprowadź popyt
Drewniane drzwi nietypowych wymiarów4 000,00zł / kawałek
Drzwi wejściowe do domu nietypowych wymiarów pełnej, grubości 68 mm, z drewna stałego rozpylane, podwójna uszczelka, próg aluminiowy, zasłony, trzypunktowe blokada bezpieczeństwa, drzwi do drzwi
Razem
kawałek
Wprowadź popyt
Drzwi do mieszkania.4 800,00zł / kawałek
Drzwi bezpieczeństwa w mieszkaniu pełne, szerokość 600-900 mm, wypełnienie metalowe BT3 + EL45
Razem
kawałek
Wprowadź popyt
Powiązany cennikCenniki innych usług
Montaż drzwiIle kosztuje montaż drzwi? Podczas montażu drzwi często świadczymy następujące usługi: orientacja,...
Pokaż więcej
Czy te informacje były dla ciebie pomocne?
Przydatna informacjaCo chcesz wiedzieć
Drzwi drewniane, takie jak wejście do domu: wskazówki dotyczące samouczków, bezpieczeństwa i zakupu Pomożemy Ci z wyborem i dbamy o drzwi wejściowe, które pasują do stylu swojego domu - i budżetu. Wejście lub otwór drzwi jest centralnym punktem fasady domu. Dlatego drzwi wejściowe muszą wyjść z wizyty oddechowej. Łatwo jest zrozumieć, dlaczego wielu z nas nadal lubi drzwi wejściowe, które są wykonane z drewna. Nic innego nie podgnie nas więcej niż piękne drewniane drzwi z niesamowicie przyjemnego materiału, dzięki czemu dostawca oferuje wiele opcji projektowych. Drzwi stalowe lub włókna szklanego nigdy ich nie zastączą. Drewniane drzwi są możliwe do wytworzenia krawca do praktycznie dowolnego kształtu lub rozmiaru i może zawierać dowolne profile formujące, konfiguracje panelu, szyby lub nacięcia, które cię polubi. Tutaj czytasz, co należy wziąć pod uwagę przy zakupie nowych drzwi, aby znać zdecydowanie, czy tylko drzwi z masywu są odpowiednimi nakrętkami dla twojego domu. Ile kosztuje mnie drewniane drzwi wejściowe? Cena prostego drzwi z drewnianej płyty głównej zaczyna się gdzieś około 150 € i kończy się gdzieś przy 400 €. Drzwi na miarę można również kosztować trzy razy więcej i dostać się do około 1500 €. Przydatne jest, że gwarancja na dwa do pięciu lat podlega materiale lub strukturom. Okres gwarancji wad produkcyjnych powinien chronić cię około 2 lat. Zakup drzwi wejściowych używanych Za coś około 300 € można kupić kilkanaście dobrze zachowanych drewna, które reprezentuje autentyczne wejście z unikalnym linkiem do przeszłości. Ale bądź gotowy, że takie starożytne potrzeby potrzebują rekonstrukcji, którą wykonujesz w domu lub polegał na ekspertów. Jednak zatrudnienie takiego eksperta może kosztować trochę około 700 €, więc czujesz się dobrze, czy to kosztuje cię. Zawsze mierz stare drzwi, jak gdyby zamówił nowe drzwi. Jeśli nie znajdziesz drzwi, które dokładnie pasują do twojego otworu, uczynić je nieco większą i cechą ich. Z reguły można wyciąć około 4 centymetrów z górnej krawędzi, 8 centymetrów z dolnej krawędzi i po 4 centymetrach z każdej strony, o ile cięcia są jednolite