Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Betonowa podłoga cena

Szukasz specjalisty od podłóg betonowych? W tej kategorii mamy 24 858 skarbników. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
33 294 zarejestrowani profesjonaliści
89 941 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Betonowa podłoga Cena

Ile kosztuje posadzka betonowa? Często wykonujemy następujące usługi dla posadzek betonowych: układanie, wymiana posadzki oraz naprawa poszczególnych uszkodzonych części posadzki. Ceny kostki betonowej to około 4-7 euro za m2. Najdroższym elementem w posadzce betonowej jest zwykle ułożenie podłogi. Dodatkowymi kosztami mogą być: młotek gumowy, żwir do wyrównywania podłogi, maszyna do fugowania, która kosztuje średnio 10-40 euro. Po wprowadzeniu zapytania skontaktujemy się z 24 858 dostawcami. Nie szukaj dalej: cena posadzki betonowej, otrzymasz najlepsze oferty i jakość pracy z nami.

Zobacz też:Usługi
33 294 zarejestrowani profesjonaliści
89 941 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Cena za: Betonowa podłogaŚrednie ceny

Niska cena32,00 zł/m2
Średnia cena41,92 zł/m2
Wysoka cena56,00 zł/m2
Średnie ceny są tylko orientacyjne. Ostateczna cena usług będzie zależała od wielkości, trudności, materiałów, jakości i projektu. Otrzymasz dokładną cenę tylko od usługodawcy.
Wprowadź popyt
KalkulatorCennik betonowej podłogi

Aby uczyć się dokładnej ceny betonowej podłogi, wyślij zapytanie do naszych zweryfikowanych ekspertów, a następnie otrzymasz wiele ofert. Zobacz ceny dla każdej usługi w kategorii betonowej podłogi.

Cementowa potner.160,00zł / m2
Ekrany cementowe z suchych mieszanek 20 mPa, grubość 10 - 70 mm.
Razem
m2
Wprowadź popyt
Cement samopoziomujący240,00zł / m2
Spray samonivilizacji cementu z suchych mieszanek 25 mPa, grubość 2 - 40 mm.
Razem
m2
Wprowadź popyt
HoursItoMement termiczny jastrych176,00zł / m2
Jastrych termoizolacyjny boxItoMement, odporne na ławki, niskie chłonne, niskie, odkryte, bezgraniczne, stosowane do świeżego mokrego betonu bazowego (do farby, w pomieszczeniach na mokro, w ...) zagęszczającym i wyrównaniu siły ciśnienia 20 MPa Grubość 30 - 60 mm.
Razem
m2
Wprowadź popyt
Asfalt Potner.280,00zł / m2
Mały kruszywo górnicze (piasek) na masyńczych lub betonowych podłoży monolitycznych i prefabrykowanych, bazowych lub buforowych (nie pokrywa) pod izolowaniem (balkon, płaskie dachy i tym podobne) po wyrównaniu 50 mm grubości.
Razem
m2
Wprowadź popyt
Powiązany cennikCenniki innych usług
Układanie lub wymiana podłógIle kosztuje położenie lub wymiana podłogi? Podczas układania lub wymiany posadzki często...
Pokaż więcej
Czy te informacje były dla ciebie pomocne?
Przydatna informacjaCo chcesz wiedzieć
Koszt betonowych podłóg Jedną z głównych zalet dekoracyjnej podłogi betonowej jest jej dostępność cen w porównaniu z innymi opcjami, zwłaszcza jeśli masz już betonową płytę gotową do trawienia, polerowania lub powlekania powłoki lub nakładania się. Cena za metr kwadratowy w podstawowej konstrukcji jest porównywalny z linoleum, winyl, dywan lub tańsze płytki ceramiczne. Projekt klasy centralnej jest porównywalny z laminatem, bambusa, twardym drzewnym i droższymi płytkami. Wyższy projekt jest mniej więcej równy jako łupek, kamień lub marmur. Dekoracyjna betonowa podłoga może zwiększyć wartość w następnej sprzedaży domu, ponieważ nowi właściciele mogą całkowicie dostosować podłogi bez kosztów usuwania i usuwania lub może zdecydować się na opuszczenie betonu, jak to jest. Należy również wziąć pod uwagę wartość długoterminową, ponieważ beton zapewni dziesięciolecia z zastosowania z bardzo niską konserwacją, oszczędzając pieniądze na piętrze. Inne elementy, które mogą wpływać na cenę, obejmują: Listwy lub szczypce, które należy zastosować lub usunąć Potrzeba specjalnych podkładek Usuwanie i usuwanie istniejących podłóg Naprawa podłoża Pobieranie mebli. Sprawdź dostawca i usługi w pracy, które są wliczone w cenę.
Zaktualizowano o: May 15, 2023