Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Złota rączka

Szukasz męża na godziny do utrzymania mieszkania lub domu? W tej kategorii mamy 23 842 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
33 307 zarejestrowani profesjonaliści
90 057 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Złota rączka

Potrzebujesz usługi z obszaru męża godzinowego? Wilio pomoże Ci znaleźć wysokiej jakości ekspertów od wieszania obrazów, montażu telewizora na ścianie, instalacji kina domowego. Cena usług naprawczych zazwyczaj uzależniona jest od zakresu usług. Zobacz więcej informacji o usługach: prace wykończeniowe, sprzątanie po montażu, koszty transportu, materiały ślusarskie, takie jak śruby, kołki, gwoździe) dostarczonych przez jednego z naszych 23 842 mistrzów w tej kategorii.

Zobacz też:Ceny
33 307 zarejestrowani profesjonaliści
90 057 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Porady i wskazówki
Dobre zadanie jest podstawą Załączniki godzinowe mogą rozwiązać szeroką gamę różnych prac konserwacyjnych wokół domu, mieszkania lub ogrodu. Napisz wszystkie zadania, aby wprowadzić wszystkie niezbędne narzędzia i materiały eksploatacyjne. Sprawdź realizację Aby upewnić się, że wszystkie prace zostały dokonane jakość, sprawdzaj pracę podczas jej kursu, a także po jej zakończeniu. Budżet i czas Nie zapomnij dodawać swoich wymagań dotyczących zakończenia wdrożenia. Jeśli masz wyznaczony budżet, który należy przestrzegać, pamiętaj, że usługodawca jest już na początku.
Często Zadawane Pytania
Jakie umiejętności mają męża godzinowego?
Godzinowy mąż zajmie się pracą w domu, mieszkaniu lub ogrodzie, nie masz czasu, umiejętności lub narzędzi. Ponieważ małżonkowie godzin mogą mieć różne umiejętności zawodowe opisują to, czego potrzebujesz, jak to możliwe, aby otrzymać cytaty od tych ekspertów, którzy mają odpowiednie umiejętności.
Ile wynosi mąż godzinowy?
Średnie koszty męża godzinowego wynoszą od 20 do 100 €. Cena zależy od złożoności zadania, niezbędny czas, czy potrzebne są specjalne narzędzia lub sprzęt, a z tego, czy mąż godzinowy jest blisko, albo musi pochodzić z daleka.
Jak mogę znaleźć dobry mąż godzinowy?
Tworzenie zapotrzebowania Wilio jest szybki i łatwy sposób na znalezienie poręcznego i chętnego męża zegara w otoczeniu. Wilio pomoże Ci znaleźć lokalnego eksperta z tymi właściwym doświadczeniem dla twojego popytu.
Co robią mąż zegarowy?
Godzinowy mąż może pomóc w drobnych prac naprawczych i konserwacyjnych w domu. Pomoże to w pracach, takich jak malowanie obrazów, instalacja mebli, prac naprawczy, zaangażowanie urządzenia, montaż lamp, lotniczych, malarstwa i ścian powlekających oraz inne powierzchnie i drobne naprawy. Wilio pomoże Ci znaleźć wysokiej jakości mąż zegara, z otoczenia, który chętnie pomoże, gdy ci odpowiada.
Jaka jest różnica między mężem godzinowym a ekspertem jak elektryk lub hydraulik?
Specjalne małżonki są profesjonalistami, którzy mogą pomóc w wielu różnych pracach konserwacyjnych w domu. Z drugiej strony, elektryków, hydrauliki, gaz i tak dalej. Są specjalistami specjalistami ze specjalnymi kwalifikacjami w jednym konkretnym zawodzie.
Po co szukać męża godzinowego na Wilio?
Godzinowy mąż zajmie się pracą w domu, mieszkaniu lub ogrodzie, nie masz czasu, umiejętności lub narzędzi. Pomoże w większości napraw wokół domu. Monstruje meble, zastąp zepsuty baterię, nierównorodną wtyczkę, zwraca przyznanie lub zaangażować urządzenia. Wilio pomoże Ci znaleźć zegarowy mąż godzinowy, który jest gotowy przenieść natychmiast do projektu.
Jakie prace robi dla Ciebie mąż zegarowy
Instalacje wewnętrzne i naprawy
Godzinowy mąż zajmie się pracą w domu, mieszkaniu lub ogrodzie, nie masz czasu, umiejętności lub narzędzi. Pomoże w większości napraw wokół domu. Monstruje meble, zastąp zepsuty baterię, nierównorodną wtyczkę, zwraca przyznanie lub zaangażować urządzenia. Godzinowy mąż może pomóc zainstalować nowo zakupione urządzenia, popraw uszkodzone drzwi, montaż i naprawę żaluzji, instalacja zlewu kuchennego lub wymiana baterii wodnej, zawiesinę opraw, a nawet tapetowania. Wykorzystanie własnych narzędzi i doradzi, jeśli potrzebujesz innych materiałów.
Usługi konserwacyjne
Czy masz całą listę prac konserwacyjnych, musisz wypełnić? Ogień mąż zegara, aby zrobić wszystko na raz. Może pomóc w instalacji podłóg laminowanych, wymianę silikonowych uszczelek w łazience, dworce wiszące i wiele innych dzieł.
Instalacje zewnętrzne i naprawy
Godzinowy mąż może pomóc w zbudowaniu szopy ogrodowej, zainstalować żaluzje zewnętrzne, toruje taras lub chodnik, a nawet naprawić trampolinę dzieci.
montaż naścienny
Z półek ściennych, obrazów i telewizorów do stojaków rowerowych i luster - jeśli potrzebujesz pomocy w montażu na ścianie, zadzwoń do męża godzinowego. Większość godzinowych mężów przynosi własne narzędzia, ale może być konieczne zapłaty za materiały, takie jak śruby lub uchwyty dla ciężkich przedmiotów, takich jak telewizory i tak dalej.
DemonstracjaDemontacje realizacji naszych dostawców
profile image
Złota rączka
Kamil S.
profile image
Złota rączka
Emeryth S.
profile image
Złota rączka
Raclaw O.
profile image
Złota rączka
Tikhomir M.
profile image
Złota rączka
Bronsilaw F.
profile image
Złota rączka
Ludwik J.