Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Usługi sprzątania

Szukasz woźnego do sprzątania? W tej kategorii mamy 31 458 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
33 307 zarejestrowani profesjonaliści
90 057 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Usługi sprzątania

Potrzebujesz usługi sprzątania? Wilio pomoże Ci znaleźć ekspertów jakości w myciu okien, odkurzaniu, prasowaniu, układaniu płytek, myciu i polerowaniu. Cena sprzątania zazwyczaj uzależniona jest od zakresu usług. Zobacz więcej informacji o usługach: środki czystości, odkurzacz, mop, miotła, wiadro, które dostarczy jeden z naszych 31 458 sprzątaczy w danej kategorii.

Zobacz też:Ceny
33 307 zarejestrowani profesjonaliści
90 057 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Co jest częścią zwykłego czyszczenia?Co się sprzątanie
Sypialnia, salon i space Wytrzyj kurz na wszystkich dostępnych powierzchniach w sypialni, salonie i wspólnych przestrzeni Czyszczenie wszystkich luster i szklanych powierzchni w sypialni, salonie i wspólnych przestrzeni Pranie podłogi w sypialni, salonie i stawach Odkurzanie w sypialni, salonie i wspólnych przestrzeni Mycie i dezynfekcja toalet, prysznic, wanny i umywalki Wytrzyj kurz na wszystkich dostępnych powierzchniach w łazience Mycie podłogi w łazience Czyszczenie wszystkich luster i szklanych powierzchni w łazience Czyszczenie umywalki w kuchni, napełniając zmywarkę, mycie naczyń Czyszczenie powierzchni roboczej, stół i wysyłka w kuchni Czyszczenie powierzchni pieca, rur i kuchenki mikrofalowej Mycie podłogi w kuchni Czyszczenie wnętrza jednostki kuchennej Czyszczenie lodówki Prasowanie Czyszczenie systemu Windows. Arteracja dywanów Zestawy czyszczenia / siedzenia
Często Zadawane Pytania
Jakie umiejętności ma czystość?
Przydatny środek czyszczący można zaplanować, aby planować działać tak efektywnie i że wszystko stymulowane w momencie pracy zarezerwowanej. Czyszczenie często robią kilka rzeczy naraz, włączając pralkę lub zmywarkę, a pył kłonie na ten czas i narzucić lub w kuchni opierając obiekty, które są silnie zabrudzone i czyszczące łazienkę. Oczyszczania można również odpowiednio czyścić brudem lub poważnie dostępne miejsca. Wie również, jakie środki i narzędzia są odpowiednie do użycia, aby wszystko dokładnie wyczyścić.
Jak znaleźć dobry czyszczenie?
Stworzenie popytu na Wilio jest szybki i łatwy sposób na znalezienie inteligentnego i chętnego czystszego w swojej okolicy. Wilio pomoże Ci znaleźć maszynę do czyszczenia, dla której można dostosować i wykonać wszystkie wymagane prace, takie jak koszyki do prasowania, mycia okna i poniżej.
Jakie prace czyste czyste?
Czyszczenie najczęściej wiąże się z wycieraniem kurzu, odkurzania i mycia płytki we wszystkich pokojach. Czyszczenie łazienki, w tym lusterka, toalety, koszule i wanny. Czyszczenie kuchni, w tym blat, schroniska, umywalki i drzwi na szafkach. Czyszczenie i wycieranie drzwi, płytki, parapet, lusterka, powierzchnie szklane i dekoracja. Możesz również uzgodnić inne usługi, takie jak mycie okien, wysyłki i zasłony zawiasowe oraz zawiasy, prasowanie prania i poniżej.
Jak często czyszisz?
Najczęściej klienci zamawiają regularne czyszczenie, co dwa tygodnie. Jeśli masz domowe zwierzęta domowe w domu, małe dzieci lub po prostu musisz się czysty, możesz zgodzić się na tygodniowy harmonogram.
Czy muszę zapewnić przygotowania do czyszczenia?
Zalecamy, aby środek czyszczący zgodził się na to, czy przyniesie środki czyszczące lub czy używa twojego. Jeśli maszyna do czyszczenia nie używa własnych maszyn specjalnych (na przykład, jeśli zamawiasz tętnianie lub mycie okien), dla których można konieczne, aby były konieczne priorytetowe detergenty do użycia środków czyszczących. Gdy sprzątanie przemierza transport publiczny, może to być problem, aby przynieść środki czyszczące lub narzędzi, takie jak odkurzacz, mop i wiadro. Zalecamy, aby środek czyszczący zgodził się na to, czy przyniesie środki czyszczące lub czy używa twojego.
Jednorazowe lub regularne czyszczenie?
Jeśli potrzebujesz jednorazowego czyszczenia mieszkania lub domu, wystarczy wpisać Wilio Demand i pomóż znaleźć czyszczenie na jednorazowym sprzątaniu, które pomoże Ci. Jeśli należy regularnie czyszczyć, pomożemy Ci znaleźć czyszczenie czyszczenia. Zachęcamy do uzgodnienia spotkania otwarcia, aby upewnić się, że będziesz wszystkim zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
Po co zatrudnić czyszczenia nad wilio?
Czy czas na sprzątanie z powodu długiego dnia pełnego obowiązków? Nie zostawiaj prania pralki, niniejszego zranienia i wytrzeć pyłu oprócz wagonu dzieci do szkoły i pomocy w pracy domowej? Kiedy jesteś zmęczony i przepracowany, ostatnia rzecz, którą chcesz spędzić sobotni poranek przez czyszczenie. Pomoże ci poręczny środek czyszczący, który dba o swój dom, mieszkanie lub biuro świeciło czyste. Profesjonalny środek czyszczący regularnie utrzymuje swoje mieszkanie lub dom w czystości lub przyjdzie, aby pomóc Ci posprzątać mieszkanie po wynajmie, marnując okna, wytatuowane dywany lub głęboko oczyszczone mieszkanie przed świętami.
Porady i wskazówki
Dobre zadanie jest podstawą Maszyny czyszczące mogą rozwiązać szeroką gamę różnych prac od zwykłego czyszczenia, po czyszczeniu głębokości, mycia okien, prasowanie. Napisz wszystkie zadania, aby wejść do maszyny czyszczącej, aby oszacować zakres pracy i przynieść niezbędne narzędzia i środki czyszczące. Jakie środki czyszczące chcesz użyć Zalecamy, aby środek czyszczący zgodził się na to, czy przyniesie środki czyszczące lub czy używa twojego. Budżet i czas Nie zapomnij dodawać swoich wymagań dotyczących zakończenia wdrożenia. Jeśli masz wyznaczony budżet, który należy przestrzegać, pamiętaj, że usługodawca jest już na początku.
DemonstracjaDemontacje realizacji naszych dostawców
profile image
Usługi sprzątania
Janusz Q.
profile image
Usługi sprzątania
Stefan U.
profile image
Usługi sprzątania
Jedrick Y.
profile image
Usługi sprzątania
Vladimeru E.
profile image
Usługi sprzątania
Lubomierz A.
profile image
Usługi sprzątania
Lazor E.