Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Urządzenia sanitarne i rozbiórkowe

Szukasz fachowca do remediacji i rozbiórki? W tej kategorii mamy 23 866 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
32 800 zarejestrowani profesjonaliści
87 875 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Urządzenia sanitarne i rozbiórkowe

Potrzebujesz usługi remediacji i rozbiórki? Wilio pomoże Ci znaleźć wysokiej jakości ekspertów od usuwania brudu, leczenia różnych materiałów, zapadania się przedmiotów. Cena prac remediacyjnych i rozbiórkowych zwykle zależy od zakresu usług. Zobacz więcej informacji o usługach: wynajem sprzętu wyburzeniowego, narzędzia wyburzeniowe dostarczane przez jednego z naszych 23 865 specjalistów w danej kategorii.

Zobacz też:Ceny
32 800 zarejestrowani profesjonaliści
87 875 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Często Zadawane Pytania
Po co zatrudnić specjalistę w rozbiórce za pośrednictwem Wilio?
Szukasz usług rozbiórkowych? Ekspert rozbiórkowy skutecznie dysponuje budynki wewnętrzne i zewnętrzne lub na przykład usunąć płytki w nieruchomości. Ma doświadczenie z narzędziami rozbiórkowymi, aby wszystkie rozbiórki zostaną wykonane bezpiecznie i zgodnie z przepisami, abyś mógł kontynuować następną fazę projektu. Dodaj swój projekt do Wilio, a my połączymy się z najlepszymi lokalnymi firmami rozbiórkowymi. Po prostu wyjaśnij, co musisz zburzyć, gdy konieczne jest i czy materiały mają być zachowane lub odrzucane.
Kto jest sprzedawcą rozbiórki?
Wyszkolony dostawca rozbiórki bezpiecznie demontaż różnorodnych i tymczasowych struktur. Rozbiórki można zrobić na początku większości rekonstrukcji, aby rozpocząć pracę.
Jakie są wspólne rodzaje usług rozbiórkowych?
Eksperci rozbiórki zwykle wybierają, demonaty i usuwają łazienki, płytki, szopy i ściany. Zwykle wyrzucają jakiekolwiek odpady lub materiał rekolekcyjny do recyklingu.
Jakie są wspólne narzędzia i techniki używane przez firmy rozbiórkowe?
Twój dostawca wyburzenia wybiera odpowiednie narzędzia i techniki w zależności od rozmiaru i lokalizacji obiektu, ale najczęstsze stosowane metody są dekonstrukcyjne lub rozbiórki mechaniczne. Dekonstrukcja jest prowadzona ręcznie za pomocą sekund, schronisk i śrubokrętów, podczas gdy rozbiórki mechaniczne obejmują kule, buldożery i koparki.
Czy są jakieś prawa lub zezwolenia, które mogą wpływać na rozbiórkę?
Tak. Decyzja zezwolenia jest dotknięta czynnikami takimi jak środowisko, dziedzictwo kulturowe i wpływ rozbiórki do wyglądu obszaru. Licencje rozbiórki i zezwolenia regulowały prawa rządowe i samorządy lokalne.
Ile kosztuje zatrudnienie dostawcy prac rozbiórkowych?
Średni koszt usług rozbiórkowych jest zwykle od 60 - 80 euro na metr kwadratowy. Twój dostawca rozbiórki może ładować mniej więcej w zależności od złożoności pracy, koszt wynajmu mechanicznego narzędzia rozbiórkowego, czas potrzebny do wyburzenia i tego, czy musisz usunąć odpady.
Co zawiera usługę rozbiórki?
Eksperci rozbiórki usuwają struktury wewnętrzne i zewnętrzne, płytki i nawierzchni, ręcznie lub wykorzystując większe maszyny, takie jak koparki i buldożery. Jeśli potrzebujesz pozbyć się budynku, szczegóły dowiedzą się, gdy zamówisz usługi rozbiórkowe za pośrednictwem Wilio.
Usługi
Rany
Czy musisz usunąć ściany ogrodowe, ściany wewnętrzne lub kolumny? Szybko dostawca do rozbiórki, która dojrzała i usuwa gruz. W zależności od wielkości i lokalizacji ściany Twój ekspert będzie działał na każdym ręce lub używać maszyn, takich jak torba. Jeśli potrzebne są specjalistyczne maszyny, specjalista w tej dziedzinie omówi dostęp do nieruchomości i koszt maszyny i dodaje do obliczenia cen. Jeśli ściana jest wykonana z cegły lub drewna, zwróć uwagę na dostawcę do utrzymania i ponownego wykorzystania lub sprzedaży materiałów.
Holowanie łazienki
Zamierzasz wyremontować łazienkę? Wtedy musisz zburzyć aktualną łazienkę. Wybudowa łazienka obejmuje umywalki demontażowe, kąpiele, prysznice, toalety, płytki i ściany. Ekspert rozbiórkowy może pozbyć się lub uratować je na dzierżawiony magazyn za opłatą. Po wyburzeniu rzemieślnicy, którzy mogą wyremontować łazienkę, aby ponownie wykorzystać sanitarne i materiały, które zdecydowałeś się zachować.
Usuwanie płytek
Zapewnij profesjonalnie usuwając płytki, aby zapewnić ochronę domu i zdrowia z pyłu i niebezpiecznych gruzu. Jeśli chcesz opuścić płytki, dostawca z młotkiem, dłutami i skrobakami ostrożnie odkleić. Jeśli płytki można odrzucić, użyje młotku lub kul. Niezależnie od sposobu usunięcia, profesjonalne usunięcie płytek powinno powodować minimalne uszkodzenie powierzchni podstawowej. Dostawca rozbiórki może również zaoferować obróbkę powierzchni, aby była gotowa do nowych płytek. Przed wyjazdem, obszar i (jeśli jest wliczony w cenę rozbiórki), bierze ze sobą złamaną płytkę.
Usuwanie schronienia
Jeśli potrzebujesz wypuszczenia metalowych lub drewnianych schronisk, prawdopodobnie będziesz potrzebować więcej niż jednego pracownika rozbiórkowego i podaży lub pojemnika na odpady wynikające z odpadów. Kiedy twój dostawca przychodzi do miejsca, schronienie, materiały, takie jak metal, bierze na złom i materiały wielokrotnego użytku. Niektórzy dostawcy rozbiórki dostawcy biorą pod uwagę przy określaniu ceny pracy, więc dobrze jest dostarczyć zdjęć i jak najwięcej szczegółów na temat tego, co jest wybudowany.