Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Układanie lub wymiana podłóg

Szukasz kostki brukowej do układania lub wymiany podłogi? W tej kategorii mamy 29 726 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
33 298 zarejestrowani profesjonaliści
89 961 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Układanie lub wymiana podłóg

Potrzebujesz usługi układania lub wymiany podłogi? Wilio pomoże Ci znaleźć ekspertów ds. jakości do wykonywania pomiarów, usuwania oryginalnej podłogi, wyrównywania powierzchni, układania nowej podłogi. Cena ułożenia i wymiany nawierzchni zwykle zależy od zakresu usług. Zobacz więcej informacji na temat usług: poziomowania, uszczelniania, uszczelek i listew dostarczanych przez jeden z naszych 29 726 podajników w kategorii.

Zobacz też:Ceny
33 298 zarejestrowani profesjonaliści
89 961 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Często Zadawane Pytania
Dlaczego szukaj eksperta podłogowego na Wilio?
Czy musisz położyć podłogę lub zastąpić go na nowy? W Wilio znajdziesz ekspertów do różnych rodzajów podłóg i powierzchni, w tym drewna, laminatu, linoleum, płytek, betonu, epoksydowego i innych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz podłogi dla domu, biura lub miejsca na biznes, znajdziesz profesjonalistę, który doradzi rozwiązanie, które będzie odpowiadać Twoim potrzebom, budżetowi i świetnie wyglądać. Wilio pomoże Ci nie tylko znaleźć eksperta, który wykonuje wybraną jakość podłogi, ale także o uratowanie ofert najlepiej ocenianych mistrzów, aby położyć podłogę z otoczenia.
Jakie usługi robią dla mnie warstwa podłogi?
Najczęściej jest to usunięcie starych podłóg i układanie nowych piętra. W ramach tej pracy konsument może, w razie potrzeby, zrównoważyć podstawową warstwę podłogi, zainstaluj izolację termiczną, wodoodporność, a następnie wymieniaj podłogę dla nowego.
Jakie materiały są powszechnie używane do podłóg?
Najczęstsze materiały podłogowe wnętrz obejmują podłogi pływające laminatu, płytki, dywany, drewniany parkiet, winyl, korek lub woodoplast i kamień jako zewnętrzne rozwiązania.
Jak mogę uzyskać bezpłatne oferty do układania podłogi?
Wilio pozwala łatwo uzyskać i porównać różne oferty, aby układać podłogę. Wystarczy wpisać popyt, w którym będziesz musiał wykonać i zacząć otrzymywać bezpłatne oferty od lokalnych profesjonalistów w ciągu kilku minut. Następnie po prostu porównaj menu i wybierz menu, które Ci odpowiada.
Jakie narzędzia i sprzęt używają warstw podłogowych?
Narzędzia i sprzęt używany do instalacji podłogi będą się różnić w zależności od rodzaju podłogi, ale najczęściej jest to młotek, miernik, płyta dziurkacza, wiertarka, piła, nóż, kredę, poziom spirytusowy i chłodnicy laserowej.
Ile kosztuje piętro?
Dokładna cena będzie zależała od wielkości podłogi, rodzaju podłogi i złożoności i trudności czasu zadania. Cena może również wpływać na to, czy jest to zbiornik w pobliżu lub musi pochodzić z większej odległości.
Dlaczego miałbym zatrudnić mistrza z Wilio, a nie biznesu?
Specjalista w tej dziedzinie może lepiej dostosować swoje potrzeby i opcje czasowe. Ponadto wybierasz z wielu ofert na Wilio, więc znasz pracę jakość w rozsądnej cenie. Ponadto możesz zdecydować, gdzie kupujesz materiały, które można zaoszczędzić jeszcze więcej.
Porady i wskazówki
Dobre zadanie jest podstawą Istnieje wiele rodzajów podłóg. Napisz, aby przejść do najdokładniejszego opisu, jakie rodzaje podłóg będą brane pod uwagę i w jakim stopniu jest to, co obecny stan podłogi jest zrozumieć dokładnie, jaki jest twój pomysł. Sprawdź realizację Aby upewnić się, że wszystkie prace zostały dokonane jakość, sprawdzaj pracę podczas jej kursu, a także po jej zakończeniu. Budżet i czas Nie zapomnij dodawać swoich wymagań dotyczących zakończenia wdrożenia. Jeśli masz wyznaczony budżet, który należy przestrzegać, pamiętaj, że usługodawca jest już na początku.
Jakie rodzaje podłóg mogę wybrać?
Betonowe podłogi Specjalista w dziedzinie mierzony na betonowych podłogach może wylać nowe podłogi betonowe lub zmienić wygląd istniejących podłóg przez polerowanie betonowych i powłok epoksydowych do podania koloru i struktury. W zależności od tego, co trzeba zrobić, może działać z betonem, mikser, szlifowanie i polski na podłodze lub epoksyd. Drewniane podłogi i parkiet Pływające podłogi mają wiele korzyści i możesz wybrać spośród szerokiej gamy stylów, ponadto może być stosunkowo łatwo ustalany, jeśli występuje uszkodzenie jednej płyty. Dostępne są również opcje środowiskowe lub szczegółowe. Mokra odporna podłoga bambusa lub korka. Możliwe jest również zainstalowanie izolacji dźwiękowej w celu zmniejszenia hałasu. Po zainstalowaniu, pływająca podłoga może być łatwo utrzymywana. W zależności od konkretnego typu podłogi, możliwe jest po prostu przechowywanie go na płaskiej powierzchni lub przyklejonej do wyższej stabilności i obniżenia zaawansowanego hałasu. Zadowolony dywan. Stary dywan musi zostać usunięty podczas instalowania dywanów. Usunięcie dywanów może być zakurzone i trudne, więc Master użyje Clowers, aby obwiniać dywan i noże do cięcia dywanu. Jeśli izolacja jest w dobrym stanie (lub nie jest potrzebna), może bezpośrednio położyć nowy dywan. Mocno odpycha dywan w krawędzie i narożniki pomieszczenia i pocierać nadmiar materiału. Podłogi kafelkowe. Płytki są popularne głównie w łazience i kuchni, ponieważ są po prostu utrzymywane czyste. Przed zainstalowaniem płytek istniejącą podłogę należy najpierw usunąć. Następnie konieczne jest zrównoważenie powierzchni. Po umieszczeniu płytek i utwardzania kleju, zaprawy lub uszczelniacz jest stosowany do stawów między płytkami, aby utworzyć wodoodporną nieuchronną powierzchnię. Laminat, winyl i linoleum Podczas instalacji podłogi winylowej, linoleum lub laminat rozpoczyna się od usuwania starych wykładzin podłogowych i zwykłych płyt. Podłoga laminatu jest zwykle łatwa do usunięcia, ale w zależności od zastosowanych klejów może wymagać rozpuszczalników chemicznych. Po czyszczeniu powierzchni podłogi są wyrównane i przygotowane z niezbędnym podkładem i izolowaniem. Podłoga jest umieszczona, że ​​postępuje z rogu najdalszych drzwi i ważne jest, aby żadne wycieczki i że wykończenie jest gładkie i równe.
Jakiego rodzaju pracy część podłogi?
Przygotowanie powierzchni podłogi do instalacji
Przed zainstalowaniem nowej piętrze musisz przygotować powierzchnię podłogi, aby go zainstalować lub naprawić. Czasami konieczne jest usunięcie poprzedniego materiału podłogowego, podczas czyszczenia pozostałości poprzedniego piętra, zeskrobania, mielenia i kompensacji nierówności. Aby utworzyć czystą, a nawet powierzchnię, konieczne może być wypełnienie pęknięć szczeliwa, cementu lub użycia niskiej podłogi pomieszczenia.
Materiały pomiarowe, cięte i mieszające
Podczas układania podłogi konieczne jest prawidłowe oszacowanie ilości, pomiaru i wycinanych materiałów podłogowych w celu dopasowania do wyznaczonego planu instalacji podłogowej. W razie potrzeby stosowanie kleju powinno być mieszane i równomiernie stosowane do substratu, aby być nowym piętrem poza tym. Jeśli utwardzona podłoga jest konieczna, aby wspomnieć o prawidłowej moździerzu, która jest potrzebna do instalacji płytek. Potrzebne są specyficzne procedury podłogowe, na przykład podczas instalowania elektrycznych folii grzewczych lub ogrzewania podłogowego gorącej wody lub przy zastosowaniu hydroizolacji.
Tworzenie pożądanego wzoru
Aby uzyskać prawidłową instalację nowej podłogi, często potrzebne jest wskazanie rozkładu różnych wzorów, aby rysować linie prowadzące i osie. Dopiero wtedy możliwe jest położenie podłogi, aby pojedyncze płytki lub płytki tworzą pożądany wzór.
Instalowanie nowej piętra
Dywany, linoleum, laminat, drewno, beton i płytki są używane, gdy wyświetlana jest nowa podłoga. Warstwy podłogowe Oprócz tych materiałów stosują inne elementy i materiały, takie jak uszczelniacze, nrwiowanie, kleje, folie izolacyjne, sprawy, siły silikonowe i cokoły.
Podłogi modyfikacyjne powierzchni
Gdy podłoga jest układana przez mistrza, upewni się, że nie ma pęcherzyków ani żadnych innych błędów. Jeśli typ podłogi wymaga podłogi, wypełniając złącze z TMElem lub cementem. Może również wykonać dodatkowe wykończenia za pomocą szlifierków, lakierów, olejów i wosków podłogowych.
DemonstracjaDemontacje realizacji naszych dostawców
profile image
Układanie lub wymiana podłóg
Marcin R.
profile image
Układanie lub wymiana podłóg
Balint Q.
profile image
Układanie lub wymiana podłóg
Aleksander O.
profile image
Układanie lub wymiana podłóg
Leon U.
profile image
Układanie lub wymiana podłóg
Stefan K.
profile image
Układanie lub wymiana podłóg
Jozafat  K.