Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Stolarz, producent mebli

Szukasz stolarza? W tej kategorii mamy 28 878 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
33 297 zarejestrowani profesjonaliści
89 950 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Stolarz, producent mebli

Potrzebujesz usługi stolarskiej? Wilio pomoże Ci znaleźć wysokiej jakości ekspertów w zakresie szafek do zabudowy, montażu mebli, renowacji kuchni, mebli ogrodowych. Cena rzemieślnika zwykle zależy od zakresu usług. Zobacz więcej informacji o usługach: orientacja mebli, podłączenie urządzeń, prace wykończeniowe wykonane przez jednego z naszych 28 878 stolarzy w danej kategorii.

Zobacz też:Ceny
33 297 zarejestrowani profesjonaliści
89 950 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Często Zadawane Pytania
Dlaczego szukaj Stolla na Wilio?
Nie ma pracy wykwalifikowanej pracy. Pomimo liczby nowoczesnych materiałów, takich jak metal, skóra, a nawet plastikowa, produkty z drewna są nadal ważną częścią naszego codziennego życia. Dziś większość mebli jest produkowana na automatalnych liniach, ale sprytny kij może sprawić, że jest dostosowanym do potrzeb autentyczne utwory, które będą odpowiadać Twoim potrzebom, pomysłom i stylem. Korzystanie z wyspecjalizowanych narzędzi dla YouBara wykonane przez cokolwiek z jednostki kuchennej, przez szafę do miartującego, do unikalnych oryginałów, takich jak stałe drewno lub Driftwood. Wykwalifikowany stolarka można szybko i łatwo znaleźć z Wilio. Wystarczy napisać to, czego potrzebujesz do swojego popytu, a my połączy się ze stołami z otoczenia, które mają wszystkie niezbędne umiejętności. Następnie zobacz ich profile i czytaj opinie klientów, aby wybrać prawo!
Czym jest dla mnie stolander?
Wydolny produkuje różne produkty, takie jak linie kuchenne, szafy, biblioteki, swobodnie stojące szafki, wbudowane szafki, stoły, krzesła, stoły do ​​kawy, łóżka, skrzynie, półki, elementy dekoracyjne i wszystkie meble z drewna, płyt deskowanych lub innych materiałów.
Jakie umiejętności mają stolander?
Udolny musi być wykwalifikowany technicznie, pacjent i wyjątkowo precyzyjne do produkcji mebli zgodnie z dokładnymi specyfikacjami. Stole łączą kreatywność z praktycznym myśleniem i ręcznym umiejętnościami do produkcji linii kuchennych, szaf, bibliotek, szafki, wbudowane szafki, stoły, krzesła, konferencje i stoliki nocne, łóżka, skrzynie, policję i inne meble.
Ile wynosi startowa wartość?
Cena pracy zależy od liczby sztuk mebli, a od tego, czy jest to prostsze meble, takie jak tabela lub bardziej złożone elementy, takie jak linie kuchenne. Jeśli stolarki ma więcej mebli, będzie wymagać więcej materiałów, a nawet czasu na pracę. Cena znacznie pod wpływem materiału używany na przykład, niezależnie od tego, czy używany jest płytka wiórowa, lub jest to drewniany produkt masywu. Decyduje również, jakiego rodzaju drewno zostanie użyte. Cena może wpływać na to, czy stolarz jest w pobliżu, lub gotowe meble muszą być dozwolone w większej odległości.
Dlaczego miałbym wynająć stolę produkcji mebli?
Kiedy stolny wytwarza meble z własnymi rękami, poświęca mu dużą dawkę uwagi. Każdy produkt jest jego wizytówką, dlatego zależy to od jakości i satysfakcji klienta. Meble wykonane na linii montażowej jest daleko od przeznaczenia na taki poziom opieki i kontroli jakości Zalety mebli pokojowych: • jakość • Unikalne i oryginalne produkty • Doskonale spełnia wymagania i stylu funkcjonalności • samodzielnie określi materiał, kolor i wymiary
Jak mogę znaleźć dobry stolik?
Na Wilio po prostu znajdziesz poręczny i chętny Stolar z otoczenia. Wystarczy wpisać zapotrzebowanie, odpowiedz na kilka pytań dotyczących tego, co będzie musiało zostać wykonane i czekające na oferty doświadczonych stolarów.
Jakie są korzyści z jakości, ręcznie robione meble?
Ponieważ jest produkowany przez doświadczonych stolarów, meble krawieckie są wysoce konfigurowalne do specyficznych wymagań klienta. Pozwala to na meble zaprojektowane dokładnie w stylu, wymiary i materiały do ​​wyboru. Masywne meble są wykonane z najwyższej jakości drzewiastych. Wykończenia powierzchni są również najwyższą jakością. Ręcznie produkowane kawałki mebli są często ponadczasowe.
Czy mogę mnie dostarczyć?
W większości przypadków tabela będzie używać własnego materiału. W wyjątkowych przypadkach samochód może używać materiału dostarczanego z klienta, na przykład, aby wytworzyć stół z litego drewna z określonego kawałka drewna. W tym przypadku tabela będzie potrzebowała materiału, aby zobaczyć, aby upewnić się, że nadaje się do danej pracy.
Jaka jest różnica między Stolariem a stolarzem?
W przeciwieństwie do Stolarów, stolarzy koncentrują się na dużych projektach konstrukcyjnych i budynkach, takich jak kratownicy, kabiny, schroniska garażowe, drewniana altana, bramy, bramy, ogrodzenia lub schody i szalunki. Stolle produkuje kunszt użytkowy, z najprostszych trzech nogami krzeseł do kompleksowych wyrobów stolarskich, takich jak linie kuchenne lub szafy oraz inne, głównie meble wewnętrzne.
Jakie są specjalistyczne techniki stolarki dekoracyjnej?
Rzeźba
Przetwarzanie drewna za pomocą narzędzi do eksploracji znaków i innych motywów i rzeźbienia drewnianego obiektu.
Gięcie drewna
Gięcie drewna jest formą przetwarzania drewna używanego do tworzenia drewnianych obiektów do tokarki. Ten typ obróbki drewna różni się od większości innych, że drewno porusza się, gdy narzędzie stacjonarne jest używane do cięcia i kształtowania. Wiele złożonych kształtów i wzorów można utworzyć przez gięcie.
Pirografia (spalanie drewna)
Piryografia, spalanie drewna lub pirárava to sztuka dekorowania drewna, do pieczenia motywów za pomocą ogrzewanego obiektu.
Intarzia (drewniane mozaiki)
Intarzia jest formą dekorowania drewna, w którym kawałki forniru są cięte w kształty i wkładane do innej forniru, który jest następnie nazwany na powierzchni, na przykład na klatce piersiowej lub innych mebli. Jest to projekt mozaiki, który wykorzystuje różne kształty, rozmiar i rodzaje drewna, które razem tworzą motywy i kształty.
Jaki stolarstwo mogę zamówić?
Produkcja ogona kuchennego
Produkcja linii kuchennych jest poświęcony bardzo doświadczonym starodnikom, którzy mogą zwracać szczególną uwagę na szczegóły. Ważne jest, aby linia kuchenna była nie tylko ładna, ale być funkcjonalna i miała długą żywotność.
Meble pokojowe.
Dom nie jest domem bez elementów osobistych. Kilka kawałków krawieckiej mebli, aby dostarczyć przestrzeń atmosfery. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz krzeseł, stół lub stojak na buty, Wilio pomoże Ci znaleźć kogoś, kto pomoże Ci zrealizować swoje marzenia.
Rodzaje materiałów
Masywny (prawy) drewno Dwa rodzaje prawego drewna są używane w produkcji mebli: twarde i miękkie drewno. Ich opis jest wymieniony poniżej: Drewno liściaste używane do tworzenia mebli Drewno z twardego drewna pochodzi z drzew liściastych, które zwykle sięgają wolniej. W wysokiej jakości ogromne meble są często używane z lasami z twardego drzewa: dębu, orzechów, teków, klonu, buk, mahoń. Miękkie drewno używane do tworzenia mebli Miękkie drewno używane do produkcji mebli zwykle pochodzi z drzew iglastych (lub innych) drzew, które rosną szybciej. Wspólne gałęzie drewna stosowane w produkcji mebli obejmują świerk, sosnę i jodę. Inne materiały Sklejka: Jest wytwarzana przez 3-5 cienkich cięć tarcicy, które są połączone z klejem. Płyta wiórowa: zwana również płytą ciągnącą drewnem, jest wykonana z szarpanych łańcuchów drewnianych, które są klejone razem. Klejone drewno: Jest produkowany przez klejenie kawałków litego drewna.
Porady i wskazówki
Dobre zadanie jest podstawą Kuchenka dla Ciebie można produkować linie kuchenne, szafy, biblioteki, swobodnie stojące szafki, wbudowane szafki, stoły, krzesła, stoły do ​​kawy, łóżka, skrzynia, półki i różne elementy dekoracyjne. Napisz, aby wprowadzić najdokładniejszy opis zadania sprawić, że stolary dokładnie wiedział, jaki jest twój pomysł. Sprawdź realizację Aby upewnić się, że wszystkie prace zostały dokonane jakość, sprawdzaj pracę podczas jej kursu, a także po jej zakończeniu. Budżet i czas Nie zapomnij dodawać swoich wymagań dotyczących zakończenia wdrożenia. Jeśli masz wyznaczony budżet, który należy przestrzegać, pamiętaj, że usługodawca jest już na początku.
DemonstracjaDemontacje realizacji naszych dostawców
profile image
Stolarz, producent mebli
Mikołaj Z.
profile image
Stolarz, producent mebli
Balint P.
profile image
Stolarz, producent mebli
Kamil V.
profile image
Stolarz, producent mebli
Ludwik K.
profile image
Stolarz, producent mebli
Bogumil Y.
profile image
Stolarz, producent mebli
Jan P.