Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Serwis samochodowy

Szukasz mechanika samochodowego do serwisu samochodowego? W tej kategorii mamy 3 245 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
32 792 zarejestrowani profesjonaliści
87 861 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Serwis samochodowy

Potrzebujesz serwisu samochodowego? Wilio pomoże Ci znaleźć wysokiej jakości ekspertów w zakresie wymiany oleju, wymiany opon, wymiany i naprawy szyby przedniej. Cena naprawy samochodu zwykle zależy od zakresu usług. Zobacz więcej informacji na temat usług: przegląd serwisowy, olej, opony letnie i zimowe świadczone przez jednego z naszych 3 245 techników serwisowych w tej kategorii.

Zobacz też:Ceny
32 792 zarejestrowani profesjonaliści
87 861 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Porady i wskazówki
Dobre zadanie jest podstawą Automechanics są zazwyczaj odpowiedzialni za szereg prac samochodów od wycieczek służbowych, do różnych napraw. Napisz w zadaniu, jak to możliwe, opis tego, co musisz wykonać, a w jakim stopniu zrozumieć dokładnie, jaki jest twój pomysł. Sprawdź realizację Aby upewnić się, że wszystkie prace zostały dokonane jakość, sprawdzaj pracę podczas jej kursu, a także po jej zakończeniu. Budżet i czas Nie zapomnij dodawać swoich wymagań dotyczących zakończenia wdrożenia. Jeśli masz wyznaczony budżet, który należy przestrzegać, pamiętaj, że usługodawca jest już na początku.
Z jaką zwykłe naprawy samochodu mogą pomóc mechanikom samochodowym?
Wymiana oleju i filtra
Wymiana oleju, filtra oleju, filtr paliwa i filtr powietrza jest niezbędny do płynnego działania pojazdu. Zapewnia również bardziej ekonomiczne działanie i niższe zużycie paliwa w porównaniu z zatkanym i zanieczyszczonym filtrem. Jest to jedna z najważniejszych części regularnej usługi pojazdu.
Salon Service Show.
Mała usługa pokazuje, obejmują wymianę oleju i filtra; Kontrola ciała i podwozia; Dodanie wszystkich płynów w silniku, w tym płynów do podkładek, płynów hamulcowych, płyn chłodzący i kontrola dodatkowych 35 kluczowych elementów, takich jak światła, opony i hamulce. Większość mechaniki postępuje zgodnie z instrukcjami producenta i zaleca inne prace, które samochód może potrzebować samochodu w odniesieniu do twojego typu i wieku.
Świetna wycieczka służbowa
Duża usługa zapewnia wszystkie usługi, które są częścią małej trasy serwisowej, jednocześnie obejmuje kontrolę od kolejnych 15 do 30 składników pojazdu, w tym, na przykład, sterowanie osi, kontrola koła, kontrola wzmacniacza sterowania, amortyzatorów, pomp, regulacja światła, powietrze Kontrola obwodu kondycjonowania i inne.
Naprawy, wymiana i konserwacja
Niezależnie od tego, czy jest to wymienne materiały eksploatacyjne, takie jak olej, filtry, świece lub noszone klocki hamulcowe. Inne regularne akty obejmują czyszczenie i dezynfekcję klimatyzacji lub wymiany wycieraczek. Doświadczony mechanik samochodowy zajmie się samochodem, aby był w dobrym stanie, bezpieczny i spełnić standardy kontroli technicznej TK i EK Emission.
Korekta szkła, nadwozia i wnętrza
Jeśli na przednim szkle znajduje się pęknięcie lub uszkodzony kolor na ciele, najlepiej jest uszkodzić jak najszybciej, aby kontynuować. W przypadku uszkodzonego wyściółki lub tworzyw sztucznych, zwłaszcza defekty estetyczne, które można wykonać później.
Konserwacja i opony kołowe
Geometria i wyważanie koła, czy jakość opon do lata i zima jest kluczowa dla bezpiecznej jazdy, hamowania i optymalnej wydajności pojazdu w ruchu.
Często Zadawane Pytania
Dlaczego szukaj samochodu w Wilio?
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz regularnej wycieczki samochodowej, bieżnika, geometrii lub więcej napraw, znajdziesz mechanik samochodowy, który może sobie z tym poradzić. Sprawdza Twój samochód, zdiagnozować problem i wykonuje niezbędne naprawy i wymiany. Wystarczy wpisać zapotrzebowanie i czekać na cytat. Niezależnie od marki i modelu twojego samochodu pomożemy Ci znaleźć mechanikę lub usługę samochodową, które dają swój samochód w stanie pierwszej klasy. Jeśli Twój pojazd wymaga normalnej usługi lub naprawy Wilio, aby pomóc Ci znaleźć ekspertów, w których możesz polegać na nim, będzie dobra robota za dobrą cenę.
Jakie najczęstsze problemy z moim samochodem MI Automechanik pomaga rozwiązać?
Najczęstsze problemy obejmują zaburzenia silnika, elektronika lub wady lub naprawa drobnych uszkodzeń korpusu pojazdu. Aby zapewnić bezpieczeństwo i zapobiec możliwym problemom drogowym, musisz wziąć regularną kontrolę usług na co najmniej co najmniej co roku i dokonać niezbędnych napraw, gdy tylko zauważysz problem.
Jak długo trwa naprawa samochodów?
Ile będzie zależeć naprawa od tego, jak zaburzenia krytyczne i ile składników pojazdu należy wymienić lub naprawić. Ogólnie rzecz biorąc, większość normalnych napraw samochodów może być wykonywana w jeden dzień - od sterowania i diagnostyki do naprawy lub wymiany. Jednak w przypadku części zamiennych, czas naprawy można usunąć przez dostawę części zamiennej. Przydatny mechanik samochodowy zrobi, wszystko, aby powrócić do drogi jak najszybciej, ale bezpieczeństwo pozostaje zawsze najwyższym priorytetem, więc praca nie wykazuje kosztem jakości.
Jak długo odbywa się inspekcja serwisowa?
Wycieczka serwisowa nad samochodem może potrwać średnio 1-2 godziny. Jeśli wymagane są również naprawy poza normalną obsługą, może to potrwać dłużej.
Jak znaleźć niezawodną obsługę samochodów lub mechanik samochodowy w swojej okolicy?
Wilio pomoże Ci znaleźć usługę samochodową w swojej okolicy, która może rozwiązać twój problem. Wystarczy wpisać popyt i zgodzić się na termin i cenę.
Dlaczego zgadzasz się z obsługą samochodu za pośrednictwem Wilio?
Regularna usługa samochodu jest potrzebna, aby jeździć niezawodnie i bezpiecznie. Korzystając z Wilio, można znaleźć mechanik z niezbędnymi umiejętnościami, doświadczeniem i sprzętem. Po prostu porównaj różne oferty i wybierz najlepsze. Wilio jest najszybszym i najłatwiejszym sposobem na znalezienie niezawodnego samochodu w okolicy.
Jak często jest potrzebna usługa samochodów?
Z reguły samochód ukończył inspekcję serwisową co 12 miesięcy (15 000 km lub 30 000 km) w zależności od zaleceń producenta i typu silnika.
DemonstracjaDemontacje realizacji naszych dostawców
Serwis samochodowy
Leon T.
Serwis samochodowy
Krzys O.
Serwis samochodowy
Bogumil Y.
Serwis samochodowy
Lucjan M.
Serwis samochodowy
Narcyz A.
Serwis samochodowy
Milogost K.
Serwis samochodowy
Mikołaj Z.
Serwis samochodowy
Antoni B.