Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Salon fryzjerski

Szukasz fryzjera? W tej kategorii mamy 1 022 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
32 800 zarejestrowani profesjonaliści
87 875 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Salon fryzjerski

Potrzebujesz usługi fryzjerskiej? Wilio pomoże Ci znaleźć wysokiej jakości specjalistów od stylizacji włosów dla pań i panów, stylizacji podbródka dla mężczyzn. Cena usług fryzjerskich i stylizacji włosów zazwyczaj zależy od zakresu usług. Zobacz więcej informacji na temat usług: kosztów transportu i profesjonalnych kosmetyków dostarczonych przez jednego z naszych 1 022 fryzjerów w kategorii.

Zobacz też:Ceny
32 800 zarejestrowani profesjonaliści
87 875 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Usługi
Co wiąże się z fryzjerem lub fryzjerką?
Najszybszy i najłatwiejszy sposób na osiągnięcie światła i puszystej fryzury jest pozwolenie profesjonaliściom włosom. Niezależnie od tego, czy chcesz wyglądać dobrze w zbliżającym się wydarzeniem, czy w dużej dacie, albo po prostu chcesz poprawić swój styl, biegły fryzjerzy pomogą ci czuć się pewni siebie i wyglądać najlepiej. Według Twojej konkretnej potrzeby styliści mogą dostarczyć Ci szeroką gamę regulacji włosów, które obejmują:
Usługi domowe dla doskonałych edycji włosów
Dlaczego zamiast rezerwować spotkanie w Salon Wynajęty stylista do edycji włosów w domu? Nie będziesz musiał martwić się o parking, martwiąc się o opóźnienie lub odbierzesz długiego okresu oczekiwania. Wystarczy ustawić czas i datę, a styliści przyjdą bezpośrednio do drzwi. Dzięki mnóstwo czasu i przestrzeni będzie w stanie przynieść swoje doświadczenie z myciem i owłosionymi włosami do perfekcji. Korzystanie z wysokiej jakości umiejętności włosów i stylizacji fryzjer umyje włosy i dostosuje się dokładnie w wybranym stylu. Stylista może edytować swoje włosy na różne sposoby, przyjdzie na głowę Różne fryzury z drobnych kaskadowych loków do rozpuszczalnych fale plażowych i dają tyle potrzebne samooceny. Aby zrobić dzień odnowy biologicznej w swojej siedzibie, na naszej platformie znajdziesz również Cosmes specjalizujący się w paznokci, która może nie tylko wyciąć ani wyciąć, ale także polerować korekta, abyś czuł się jak w drodze profesjonalny salon.
Cuts and ornaments.
Czy niepokoisz cię zakończone zakończenia? W twojej okolicy jest wielu stylistów, którzy mogą zrobić idealne włosy. Przed stylizowaniem fryzjer, uszkodzony koniec lub włosy przecina pożądany styl i kształt. Osiączysz swoje włosy zdrowo. Nasi stylistki pomogą twoje włosy pozostać gładkie i jedwabiste. Nie wycinaj ani edytuj cięcia ze względu na nadchodzące wydarzenie wakacyjne lub inne okazje? Pomożemy również znaleźć doświadczonych fotografów, którzy tworzą profesjonalne zdjęcia, dzięki czemu możesz świętować i odpoczywać bez niepokoju i relaksu.
Farbowanie włosów
Barwienie włosów nie dotyczy już dziś kobiet, ale mężczyźni lubią zmienić kolor włosów lub barwienia szarości. Jeśli chcesz kolorować włosy, korzystne jest również w domu, aby powierzyć tę aktywność w ręce profesjonalnych fryzjerów. Poza tym można edytować cięcie włosów przed barwnikami, wymieszają odcienie kolorów, jak chcesz. W zaciszu domu fryzjerzy na jej włosy wyciągną gęste kolorowe melary. Jeśli zamówisz salon fryzjerski z góry, możesz skonsultować się z nowym stylem z nim poprzez zdjęcia. Przed barwieniem nie jest konieczne pranie, wręcz przeciwnie, jest zalecane przez kilka dni na opuszczenie włosów. Długość barwnika zależy od dokładności fryzury, cały proces trwa od 1,5 godziny. - 3 godziny. W przypadku, gdy chcesz barwić dodatkową fryzurę, musisz zarezerwować więcej czasu.
Często Zadawane Pytania
Dlaczego zamówisz usługę fryzjerską przez Wilio?
Chcesz zmienić swój wygląd? Popraw swój wygląd za pomocą usług fryzjerskich lub fryzjerskich. Możesz zapomnieć o trudnościach z chodzeniem do salonu i po prostu wygodnie zrelaksuj się w domu, podczas gdy twoje włosy są traktowane utalentowanym fryzjerem. Lekka, wygodna i bezproblemowa usługa to tylko jedna z korzyści! Przed rezerwacją stylista nasza platforma pozwoli Ci oglądać profile specjalistów, porównaj opinie i przeczytać opinie, aby dowiedzieć się, co inni ludzie rozmawiają ze swoimi usługami. Recenzje Piszę jak ty, więc dzięki im, że możesz zapewnić, że zatrudniasz jednego z najlepiej ocenianych stylistów w preferowanym obszarze. Niezależnie od tego, czy wybierasz postrzępione fale, słodkie loki lub eleganckie, imponujące fryzury, nasi utalentowane stylistki mogą pracować z określonym rodzajem włosów i różnych struktur włosów i tworzyć nowy wygląd, z dumą pochwalić się. Więc na co czekasz? Kliknij teraz przycisk "Enter Demand" i znajdź najlepszą edycję lub usługi pielęgnacji włosów, która znajduje się w swojej okolicy!
Jak długo mogę zarezerwować salon fryzjerski lub salon fryzjerski z wyprzedzeniem?
Idealna rezerwacja jest z wyprzedzeniem. W rezultacie możesz wysłać zdjęcia żądanego wyglądu wybranego stylistę i zapytać go o wskazówki, zanim naprawisz go w nowym stylu. Jeśli musisz zarezerwować datę od razu, nie ma problemu. Pomożemy Ci znaleźć stylistki w pobliżu otoczenia, którzy mogą umyć włosy, suszyć i edytować tego samego dnia lub w prawo następnego dnia.
Czy muszę umyć włosy przed zwiedzaniem profesjonalistów fryzjerskich?
Nie, nie masz włosów do prania przed uzgodnionym spotkaniem. Pielęgnacja włosów zazwyczaj zaczyna się od włosów z szamponem, więc możesz po prostu czekać na dotarcie stylistę. Naszym celem jest zapewnienie pełnych usług, na których możesz liczyć, więc nie będziesz musiał długo szukać, jeśli potrzebujesz eksperta, aby umyć i edytować włosy z otoczenia.
Jak długo trwa regulacja włosów fryzjerskich?
Łatwa regulacja włosów trwa zwykle 45 minut do godziny. Jednakże możliwe jest, że fryzjer będzie musiał zostać przecięty przed końcową regulacją, ewentualnie wykonywanie innej interwencji w windykacji włosów. Kolorowanie włosów lub leczenie bilansowania włosów keratyniczne będą trwać do dwóch do trzech godzin w zależności od długości i objętości włosów.
Jak często powinienem zamówić usługę fryzjerską?
Wszystko zależy od preferencji, rodzaju włosów i objętości włosów. Najlepsze jest, jeśli zostawiasz włosy raz w miesiącu, aby dostosować specjalistę, zwłaszcza jeśli chcesz zachować swój obecny wygląd włosów i utrzymywać je tak zdrowe, jak to możliwe. Uważaj jednak, aby nie nacisnąć go za zbyt częstymi modyfikacjami keratynowymi może również prowadzić do suchego i łamania włosów.
Czy rozszerzone włosy do zrekompensowania?
Rozszerzone włosy mogą być wyczerpane tylko wtedy, gdy jest przedłużeniem przez ludzkie włosy, a nie syntetyczne. Ponieważ rozszerzenia ludzkie działają jako naturalne włosy najlepiej przyjmować środki zapobiegawcze przed ich rekompensatą. Używaj drobnych szamponów bez siarczanów i innych chemikaliów i nie używaj zbyt wielu regulacji termicznych. Nadmierne ciepło może powodować suszenie i jasność, która może uszkodzić długotrwałe końce w długim okresie.