Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Sadzenie trawy, Trawnik

Szukasz ogrodnika do sadzenia trawników? W tej kategorii mamy 10 527 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
32 704 zarejestrowani profesjonaliści
87 685 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Sadzenie trawy, Trawnik

Potrzebujesz usługi w zakresie sadzenia trawników? Wilio pomoże Ci znaleźć wysokiej jakości ekspertów do wysiewu nasion i zakładania trawnika wyłożonego dywanem. Cena siewu traw i użytków zielonych zwykle zależy od zakresu usług. Zobacz więcej informacji na temat usług: siatka na krety i nawadnianie świadczone przez jednego z naszych 10 527 ogrodników w tej kategorii

Zobacz też:Ceny
32 704 zarejestrowani profesjonaliści
87 685 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Często Zadawane Pytania
Dlaczego wynajmujesz wysiew gazonu przez Wilio?
Z Wilio nie będziesz musiał się martwić, że nie znajdziesz nasiona trawników w swojej okolicy. Gdy tylko wejdziesz do wniosku, będziemy podłączyć Cię z ekspertami w Twojej okolicy, którzy mogą łatwo pomieścić Twoje wymagania. Nie do nieskończonego wyszukiwania online i znalezienia usługodawcy dla gazonu. Chociaż fotel murawy może pojawić się jako ładne proste zadanie, a nie każdy ma czas i energię. Zapomnij o stresie i bólu głowy z pomiaru, zapłodnienia, zakorzeniania się i murawy - można zatrudnić eksperta, który może poradzić sobie z całym procesem! Brak opóźnień, bez trudności i bez niedokończonej pracy. Po siedzeniu na trawniku można również ubiegać się o porady dotyczące promieniowania, zapłodnienia i ogólnej konserwacji trawnika. Znajdź odpowiedni ekspert dzisiaj i zachowaj swoją trawę zieloną i zdrową przez cały rok.
Kiedy jest najlepszy czas w roku, aby położyć trawnik?
Możesz umieścić trawniki w dowolnym momencie w ciągu roku. Niezależnie od tego, czy jest zima, wiosna, lato lub jesień, ułożenie trawnika jest idealnie w porządku, dopóki wiesz, jak prawidłowo dbać. Z reguły najlepszy trawnik jest posadzony w łagodnej pogodzie, gdy jest wystarczająco ciepło, aby uprawiać korzeń, ale nie są zbyt gorące, by wyschnąć, zanim się ukorzenia.
Jak długo trwa trawnik?
Siedząc trawnik jest dość prostym procesem, ale jak długo trwa zakończenie pracy, będzie zależał od tego, jak duży lub mały jest twoim trawnikiem. Na mniejszych powierzchniach roślina trawnikowa może potrwać kilka krótkich godzin, podczas gdy roślina trawnika dla większych jardów może trwać przez cały dzień. Jeśli chcesz wiedzieć, jak długo twoje nasiona, możesz poprosić eksperta, który będzie gotowy dać ci oszacowanie.
Kiedy powinienem zapłodnić trawnik?
Przed wysiewem trawnik najlepiej przenieść ziemię z jakością nawozową. Po ukończeniu usługi Naszytowej, możesz ponownie oborniać po sześciu tygodniach. Upewnij się, że jesteś zapłodniony co dwa miesiące w pierwszym roku, aby wspierać wzrost i zachować zdrowy trawnik. Kiedy twój trawnik jest siedzący, możesz ponownie przenieść na początek każdego sezonu i przejąć wzrost przez cały rok.
Jak szybko mogę obniżyć trawnik po swoim posiedzeniu?
Możesz kosić swój trawnik tylko wtedy, gdy jest już zakorzeniony i nie można go poruszyć. Z reguły jest to około trzy tygodnie po układzie trawnika. Jeśli chcesz wiedzieć, czy twój trawnik jest gotowy na koszenie, możesz lekko rozciągać się do trawy. Jeśli możesz podnieść trawnik, musisz poczekać.
Czy ekspert trawnik może mi pomóc w pracy ogrodniczej?
Tak, może! Mamy wielu doświadczonych ogrodnictwa, którzy mogą Ci pomóc w wszystkich zadaniach związanych z ogrodem, aby Twoje podwórko, taras lub ogród zawsze wyglądały. Od sadzenia sadzenia i sadzenia roślin do ściółki lub wyjmowania chwastów wszystkie ich potrzeby ogrodnicze mogą zostać zwolnione do naszego wiarygodnego eksperta. Możesz nawet zamówić usługę jako koszenie trawy.
Jakie inne usługi turfowe mogę zamówić Via Wilio?
Możesz zamówić wszystkie typy trawników związanych z Wilio. Po posiedzeniu trawnika możesz zatrudnić profesjonalistę, aby dbać o trawnik, aby mieć pewność, że twój trawnik rośnie dobrze i że jest utrzymywany i zdrowy. Mamy również skonowane ekspertów krajobrazowych w przypadku, gdy chcesz dokonać większych zmian lub dodać do ogrodu lub stoczni nowej altania, stawu, chodnika lub innych elementów.
Co to obejmuje usługi natryskiwania trawnika?
Szukasz pomocy z siedzibą nowego trawnika? Nasi eksperci z noszeniami trawników zajmą się wszystkim, na przykład, z usunięciem starej trawy, wysiewającego nowego trawnika i zapewniając porady na temat długoterminowej konserwacji. Nie ma znaczenia, czy planujesz położyć plastikowy trawnik lub roślina prawdziwy. Niezależnie od okresu rocznego, nasi eksperci mogą łatwo współpracować z wami wszystkich wymogów trawników.
Usługi
Biorąc trawnik dywanowy
Jest to nieporozumienie, że trawnik układania dywanów w zimie jest niepoprawny. Wręcz przeciwnie, istnieje wiele korzyści w tym chłodniejszym roku. Twój trawnik ma mnóstwo czasu na osiedlenie się i zakorzenione przed nadchodzącym. Pytanie trawy trawnika w nocy oznacza również, że nie będziesz musiał tak często pracować, więc ułatwi jej utrzymanie. Specjalista w dziedzinie najpierw mierzy obszar trawnika i przygotowuje glebę na nowy trawnik. Wyrównuje ziemię za pomocą hazardu i starannie usuwa chwasty, kamienie, korzenie i inne pozostałości. Potem zaczyna spędzać poszczególne części trawnika, aby każdy koniec tak szeroko, jak to możliwe. Ostatni krok obejmuje sprawdzenie, czy cały trawnik jest odpowiednio położony i bez zbędnych przestrzeni między trawnikiem.
Siedząc trawnik
Trawnik może być sadzony w zasadzie z wiosny do jesieni. Ekspert najpierw przygotowuje glebę, usuwając stare stojak, równoważenie i ruszanie, a następnie siewne ciężarówki siedzą. Nasiona jest następnie drobno włączony do gleby chwały, a następnie dokładnie leczy się z dwóch kierunków. Obszar trawnika dokładnie polerował z opryskiwaczem, aby duże krople nie były ziarna. Pierwszy miesiąc po posadzeniu konieczne jest utrzymanie wilgotności gleby. Pierwsze dwa tygodnie powinny być od 1 do 2 razy dziennie, a kolejne dwa tygodnie każdego dnia lub każdego dnia. Gdy trawa rośnie do 7 cm, konieczne jest, aby go kosić, ale tylko max. 2,5 cm. Pierwsze 4 razy, że trawnik nie może być przestraszony mniej. Nowy trawnik jest w stanie zacząć używać po 3 miesiącach sadzenia.
Instalowanie sztucznego trawnika
Jeśli wolisz instalację konkretnych marki sztucznej trawy, możesz również uzyskać pomoc z naszej instalacji sztucznej trawy. Pierwszym krokiem, podobny do układania trawnika dywanowego, leży w pomiaru obszaru trawnika i późniejszego usunięcia istniejącej powierzchni. Jeśli jest mały trawnik, możliwe jest ręczne wykonanie tego zadania. W przypadku większych przestrzeni najlepiej jest użyć frezu trawnika. Następnie ekspert obejmuje górną warstwę gleby z podłożem piaskowym lub kamiennym, zanim zostanie zagęszczona przez cylinder wibracyjny lub płytkę. Wtedy twoja sztuczna trawa zostanie starannie rozwijana w kierunku domu, aby uzyskać więcej naturalnego wyglądu. W końcu usuwa całą nadmiar trawy i czyści cały trawnik, aby zakończyć instalację sztucznego trawnika.