Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Przełączniki i gniazda elektryczne — montaż i naprawa

Szukasz elektryka do montażu i naprawy przełączników lub gniazdek? W tej kategorii mamy 26 528 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
33 307 zarejestrowani profesjonaliści
90 057 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Przełączniki i gniazda elektryczne — montaż i naprawa

Potrzebujesz usługi w zakresie montażu i naprawy wyłączników lub gniazd? Wilio pomoże Ci znaleźć ekspertów ds. jakości, którzy sprawdzą stan wyłączników, naprawią i wymienią poszczególne wyłączniki. Koszt instalacji i wymiany wtyczek i przełączników zwykle zależy od zakresu usług. Zobacz więcej informacji o usługach: koszty transportu, montaż przełączników w inteligentnym domu, które zapewni jeden z naszych 26 528 ekspertów w danej kategorii.

Zobacz też:Ceny
33 307 zarejestrowani profesjonaliści
90 057 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Często Zadawane Pytania
Dlaczego rezerwujesz instalację szuflad i przełączania przez Wilio?
Aby mieć odpowiednio wdrożonych i fachowo zainstalowanych wylotów elektrycznych i przełączników, potrzebujesz certyfikowanych elektryków, którzy znają złożone układy obwodów i okablowania. Wilio da ci eksperta, który zda sobie sprawę z tej pracy. Wprowadź bezpłatne zapotrzebowanie na Wilio. Niezależnie od tego, czy zrekonstruujesz dom ani wdrożenie budowy nowego domu, zawsze płaci zainstalować wyloty elektryczne i przełącza dla profesjonalistów do spełnienia kryteriów bezpieczeństwa. Elektrycy gwarantują cały proces - od planowania do zainstalowania. Chociaż szuflady i przełączniki będą jednak instalować elektryka. Najlepiej wiesz, czego potrzebujesz, pomyśl o możliwych wariantach na przyszłość. Po zainstalowaniu szuflad i przełączników wdrażają ostateczną kontrolę funkcjonalności i bezpieczeństwa. Wystarczy wpisać zamówienie na platformie Wilio i poinformuj nas, kiedy nas potrzebujesz. Otrzymujesz bezpłatne i niewiążące oferty od elektryka w pobliżu. Pozostaje tylko wybór właściwego eksperta realizacji.
Gdzie powinniśmy umieścić przełączniki elektryczne i szuflady domowe?
Distlifting szuflady Zaprojektuj Cię w miejscach, które często używasz urządzeń elektrycznych. Istnieje potrzeba umieszczenia wystarczającej liczby szuflad dla wszystkich urządzeń w kuchni. Dla dobrego dostępu do gniazd i ich elegancki wygląd zalecamy korzystanie z wielu gniazd (2/3 / trzy gniazdo). Outlet elektryczny jest wskazany w każdej części kuchni. Nawet w związku z wyspą nie ma potrzeby deklarowania tego potrzeby i umieszczenia gniazd elektrycznych, jak również na wyspie, z boku lub pozwól im wydać je bezpośrednio do blatu. Aby angażować blendera, toster, sokowirówkę lub ekspres do kawy, gniazdo będzie całkiem. Eksperci zalecają również instalowanie gniazd i garażu, dzięki czemu można połączyć narzędzia i na tarasie z powodu komfortu.
Czy muszę dostarczyć narzędzia lub sprzęt do instalowania gniazd i przełączników?
Niekoniecznie. Elektrycy z Wilio przynoszą głównie niezbędne narzędzia i narzędzia do określonej pracy. Narzędzia, bez których nie musisz zamontować gniazda, są szczypce dzielące i śrubokręt krzyżowy. Oba powinny mieć rączkę gumową lub plastikową, która jest odpowiednim insulantem elektrycznym. Ponadto będziemy potrzebować wiertarki, młotów, szczypiec odpędzających i tester do wykrywania obecności napięcia. Jeśli masz coś z tego, możesz pożyczyć elektryka.
Jak długo trwa instalacja wylotowa?
Jeśli sprawia, że ​​jest ekspertem, prosta instalacja jednego gniazda trwa około 30 minut. Instalacja wielu szuflad i montażu nowego rozwodu (okablowanie) trwa jednak w ciągu dłuższego dnia.
Czy wilio elektryczne może naprawić moje gniazda i przełączniki?
Zdecydowanie! Jeśli masz problemy z gniazdem - iskrząz, z typowymi brzęczeniem, uwalniającymi stykami, nie funkcjonującymi szufladami, zatłoczonymi obwodami lub rozładowanymi wyłącznikami, lepiej zaprosić eksperta, który ma niezbędny sprzęt, nie wspominając, że szuflady powinny corrite i zmieniać tylko wykwalifikowany inżynier elektryczny. Jeśli nie ma problemu, mogą również pomóc w zastąpieniu szuflad lub nową instalację.
Potrzebuję profesjonalnej karty lub pozwolenia na zainstalowanie szuflad i przełączników?
Wiele wymagań dotyczących zabezpieczenia wiarygodnej i bezpiecznej pracy są umieszczane na bieżącą instalację elektryczną w obiekcie budynku. Jednym z wymagań jest również bezpieczeństwo pożarowe. (Wykonanie instalacji elektrycznych w budynkach Ogólne wymagania dotyczące wewnętrznej dystrybucji elektrycznej w budynkach, produkcji cywilnej i produkcji rolnej STN 33 2130: 85). Dzięki ekspertom na pewno skonsultuj się z projektowaniem rozwiązań instalacji elektrycznych, zwłaszcza w przypadku inteligentnej inteligentnej instalacji elektrycznej. W ten sposób można uniknąć wielu problemów i oszczędzać czas i pieniądze. Przetwarzanie projektu i późniejszą rewizję całego systemu są wtedy więcej kroków, które są niezbędne do powierzenia w wykwalifikowanych rękach. Nadal jest odpowiednia do wykonania kwalifikującego się i ubezpieczonego elektryka.
Jak inaczej może pomóc WILIO poprawić funkcjonalność domu?
Oprócz umieszczania i instalacji gniazd elektrycznych w domu, Wilio Elektrycy mogą pomóc w naprawie okablowania, łączenia urządzeń elektrycznych lub montaż połączenia internetowego. Inni wilio rzemieślnicy chętnie pomoże Ci zrekonstruować wnętrze, montaż nowych mebli lub schludnych, aby poprawić projektowanie, funkcjonalność i komfort swojego domu.
Usługi
Co zawiera szuflady i usługi instalacyjne przełączania?
Wyszkolony i certyfikowanych elektryków instaluje gniazda i przełączniki światła i odpowiadają niezawodności operacyjnej i bezpieczeństwu domu. Może to obejmować wdrażanie dystrybucji kabla, ich połączenie z źródłem energii i kontrolować ich funkcjonalność.
Montaż gniazd.
Przed instalacją urządzenia niezbędne jest, aby zapewnić wystarczające punkty mocy, aby wspierać przepływ energii elektrycznej, tzw. gniazda. Elektrycy mogą pomóc planować, instalować, wymienić lub dodawać gniazda i maksymalizować zasięg zaludniony obszar elektryczności. Zaczynają sprawdzać miejsce i identyfikując konkretne miejsca, w których prawdopodobnie będziesz potrzebować szuflad. Proces instalacji zazwyczaj obejmuje: odkręcające płytki pokrywy, łączące inne kable do istniejących wylotów elektrycznych i rozciągając go do różnych lokalizacji, montaż szuflad i ponowne przetestowanie źródła zasilania.
Instalowanie przełączników świetlnych.
Przełączniki świetlne Podłącz lampy elektryczne do źródła energii. Wraz z zastąpieniem przełączników Wilio Rado pomoże Ci. Możemy pomóc zainstalować nowe przełączniki świetlne, jeśli pracujesz nad budowaniem nowego domu lub zrekonstruowanie łazienki lub kuchni. Ten proces jest w większości przywrócony do podłączenia istniejących przełączników lub łączenia nowych kabli do źródła zasilania i zainstalować nowe przełączniki. Jeśli chcesz uniwersalne światła elektryczne, możesz ubiegać się o instalację ściemniacza dotykowego z kontrolą intensywności oświetlenia, które są częścią nowoczesnego i projektowego gospodarstwa domowego.
Instalowanie zewnętrznego gniazdka elektrycznego
Profesjonalni elektrycy mogą również zainstalować zewnętrzne szuflady na balkonie, tarasie lub ogrodzie. Pozwalają Ci łatwiejsze i bezpieczniejsze do podłączenia urządzeń - grill, wysokociśnieniowe środki czyszczące, oświetlenie ozdobne bezpośrednio na zewnątrz. Wszystkie zewnętrzne gniazda i przełączniki, np. Na tarasie przy basenie musi mieć ochronę przed wilgocią. Twój elektryk będzie wiedział, że musi użyć minimalnego pokrycia IP44. Dotyczy to również oświetlenia zewnętrznego. Dla wszystkich szuflad do 20a, nie tylko w łazience, musimy użyć dodatkowego protektora prądu ochrony.