Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Przebudowa kuchni

Szukasz stolarza do remontu swojej kuchni? W tej kategorii mamy 25 925 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
33 306 zarejestrowani profesjonaliści
90 039 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Przebudowa kuchni

Potrzebujesz usługi w zakresie remontu kuchni? Wilio pomoże Ci znaleźć ekspertów jakości w zakresie demontażu oryginalnej zabudowy kuchennej, produkcji i montażu nowej zabudowy, podłączania urządzeń, prac instalacyjnych i malowania. Cena przebudowy kuchni zazwyczaj zależy od zakresu usług. Zobacz więcej informacji na temat usług: zbiórka odpadów, zakup urządzeń, inspekcje prądu i gazu świadczone przez jednego z naszych 25 925 konstruktorów w kategorii

Zobacz też:Ceny
33 306 zarejestrowani profesjonaliści
90 039 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Często Zadawane Pytania
Dlaczego zastanawiasz rekonstrukcję kuchni przez Wilio?
Większość rodzin przejęła twoją kuchnię lub potrzebuje aktualizacji kuchni 10 - 15 lat. Więc jeśli czujesz, że Twoja kuchnia potrzebuje zmiany, może być czas Odnowić kuchnię. Profesjonalny renowie kuchenny przeprowadzi szybszą rekonstrukcję i na wyższym poziomie i może zostać zapisane pieniądze. Profesjonaliści mogą poradzić sobie ze wszystkimi szczegółami, które mają być zabezpieczane oprócz żonglowania między pracą, dziećmi i życiem nie pozostając utknął w kuchni. Rezerwacja Twojej kuchni Via Wilio umożliwia dostęp do tysięcy wykwalifikowanych handlowców lokalnych w ramach budżetu. Znajdziesz doświadczony ekspert, który może obsługiwać całą pracę z planowania po zakończeniu lub takiej, która obsługuje zadania, w których musisz pomóc.
Wynajmij profesjonalną kuchnię Renovator lub wykonaj renowację kuchni na własną rękę?
Wynajem profesjonalnej kuchni serwisowej Renovator to świetny sposób na oszczędzanie czasu, unikać obrażeń i osiągnięcia najbardziej profesjonalnego wykończenia, a nawet najnowsze rzemiosło na świecie wymaga profesjonalnego wsparcia podczas rekonstrukcji z platrzy i elektryków.
Jak mogę przygotować się do rekonstrukcji kuchni?
Najpierw zbadaj pożądany styl, kolory i dokładnie układając kuchnię, a następnie odpowiednio zaplanować budżet. Podczas renowacji będziesz musiał przygotować się do życia bez kuchni, więc zarezerwujesz miejsce do przechowywania i zainwestować w elektryczną patelnię do pieczenia i przygotowywania się na co najmniej miesiąc hałasu i kurzu.
Jakie są kroki do renowacji kuchni?
1. Wybierz projekt, materiały i ustaw swój budżet. 2. Usuń części istniejącej kuchni, która ma zostać wymieniona. 3. W razie potrzeby wykonaj instalacje wodno-kanalizacyjne i aktualizuj. 4. Zainstaluj nowe płytki, kuchnia, oświetlenie i urządzenia.
Usługi
Co zawiera remont kuchni?
Każdy projekt renowacji kuchni zaczyna się od planowania i projektowania. Upewnij się, że wiesz, które elementy chcesz zmienić, usunąć i aktualizować, a ile prawdopodobnie stanie, ponieważ nie musisz dokonywać dostosowań w budżecie. Jeśli niektóre części są nadal W dobrym stanie i są zgodne z nowym projektem, możesz je utrzymać, jak są i korzystać z budżetu na dalsze cechy. Po zaplanowaniu renowacji (i przeniesienie całej żywności i naczyń) będą kolejnymi krokami, aby polegać na tym, co włączyłeś w swoich planach:
Wybierasz swoją istniejącą kuchnię
Pierwszym krokiem, który sprawi, że Twój ekspert zwykle usunie istniejącą kuchnię lub dowolne części w nim nie pozwolono. Zacznie się od usunięcia istniejących drzwi i stojaków szafek, a następnie drzwi i okna. Następnie wyłącz zasilanie i usuń wbudowane urządzenia i lampy. Jeśli wymieniasz panele ścienne, a podłogi zostaną usunięte jako ostatnie. Musisz bezpiecznie zapisać wszystko, co chcesz zaoszczędzić i może być konieczne zorganizowanie usuwania odpadów, aby zwolnić przestrzeń montażową.
Instalowanie nowych urządzeń
Kiedy kupujesz nowe urządzenia, takie jak rury do pieczenia, płyty grzejne, fanów i świateł, zazwyczaj będą musiały zainstalować wykwalifikowany elektryk. Zaczynają wyłączyć zasilanie, wodę i gaz. Następnie zainstalują nowe urządzenie, sprawdź, czy jest bezpieczny, bezpieczny i zrównoważony, a następnie przetestuj jego funkcjonalność. Po zakończeniu instalacji urządzenia moc jest ponownie włączona.
Instalowanie nowej piętra
Podczas instalacji nowych podłóg kuchennych, większość ludzi wybiera łatwe do czyszczenia i trwałych możliwości, takich jak płytki, łupek lub linoleum. Po usunięciu istniejących podłóg twój dostawca wykładzin podłogowych zostanie usunięty z kurzu i brudu. Jeśli jakieś problemy z wysokością lub poziomem podłogi, konieczne będzie zrównoważenie podłogi, a następnie przygotować powierzchnię izolacji dźwięku, barierę wilgoci. Twój hydraulik podłogowy stosuje kleje lub cement, aby przymocować nową podłogę. Po zainstalowaniu wszystkich pięter sprawdzą ponownie, jeśli wszystko jest równe, a wszystkie krawędzie są uszczelnione, przed zainstalowaniem płytek i wykończenia, że ​​nie ma pomieszczeń między podłogą a szafką.
Instalowanie szafek
Szafki są centrum swojej kuchni, więc warto inwestować w profesjonalną instalację. Zwykle hydraulik stolander lub szafki sprawdza układ kuchenny, sprawdza, czy masz wszystkie elementy, a następnie zacznij zamontować szafki. Każda szafka dołączona była obok drugi, a także do ścian. Korzystając z poziomów Ducha Sprawdź, czy każda horyzontalna szafka jest gotowa do zainstalowania blatu.
Instalowanie nowych płyt
Kiedy twoje szafki są na twoim miejscu, specjalista w dziedzinie może dołączyć nową płytę. W zależności od układu kuchennego można kupić standardową maszynę kuchenną w sklepie. W przeciwnym razie będziesz musiał dostosować istniejący płytkę lub zainstalować płytę, która pasuje do przestrzeni. Instalacja pulpitu opiera się na instalacji pulpitu na szafach i ścianach przed zabezpieczeniem go na stronie przy użyciu kleju, śrub i konsol. Wreszcie instalator roboczy uszczelnia wszystkie krawędzie i czyści wszystkie odpady.