Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Prace ogrodowe i plenerowe

Szukasz ogrodnika do prac w ogrodzie i na zewnątrz? W tej kategorii mamy 12 871 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
32 792 zarejestrowani profesjonaliści
87 861 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Prace ogrodowe i plenerowe

Potrzebujesz usług ogrodniczych i prac na świeżym powietrzu? Wilio pomoże Ci znaleźć wysokiej jakości ekspertów w zakresie koszenia, wertykulacji, nawożenia, odchwaszczania, ogrodnictwa, ogrodu i zieleni. Cena prac ogrodniczych i zewnętrznych zwykle zależy od zakresu usług. Zobacz więcej informacji na temat usług: serwis systemu nawadniania, pielęgnacja basenu zimowa pielęgnacja świadczona przez jednego z naszych 12 871 ogrodników w kategorii

Zobacz też:Ceny
32 792 zarejestrowani profesjonaliści
87 861 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Często Zadawane Pytania
Jakie umiejętności ogrodnik?
Doświadczony ogrodnik jest ekspertem i wyznaje się w różnych tematach ekologii ziemi po fizjologii roślinnej. Zapewni Ci konsultacje i pomóż zaplanować ogród. Porady z wyborem roślin, które najlepiej nadają się do klimatu i lokalizacji Twojej nieruchomości. Porady z zakupem tych poprawnych roślin lub nasion. Dba o sadzenie nowych kwiatów i drzew. Zapewnia podlewanie i nawożenie roślin. Pomoże to w leczeniu chorób plezny i roślin i zapobiec ich wystąpieniu. Dba o utrzymanie gleby do optymalnego wzrostu roślin. Buriny pozbądź się i dbają o dalszą pracę niezbędną do utrzymania ogrodu.
Po co zatrudnić ogrodnik?
Nie masz czasu, aby poświęcić się wszystkim pracom w ogrodzie? Doświadczony ogrodnik pomoże Ci z pracą zewnętrzną - koszenie trawnika, odrzuca chwasty, świeci i traktuje drzewa przed szkodnikami, rośliny roślinne i pomóc w regulacji terenu. Znajdź doświadczony profesjonalista, który dba o nie spędzać rzadkiego wolnego momentu, aby pracować w ogrodzie, ale zamiast Mouriego, aby skorzystać z tego czasu na relaksując się z przyjaciółmi i rodziną .wilio pomoże Ci znaleźć inteligentnych ogrodników w otoczeniu, którzy są gotowi puść pracę.
Co sprawia, że ​​ogrodnik?
Ogrodnik jest ekspertem w ogrodzie, w tym kwiaty, drzewa, zakłady użyteczności, trawniki, zapewnia usuwanie chwastów, czy ochrona przed szkodnikami i inną pracą zewnętrzną. Może ci pomóc we wszystkim, czego potrzebujesz w ogrodzie.
Dlaczego miałbym zatrudnić profesjonalną ogrodnik?
Jeśli zwrócisz się do profesjonalnego ogrodnika, możesz polegać na nim, będzie odpowiednio zadbany o ogród i wszystkie rośliny w nim. Ogrodnik zna właściwe praktyki i ma wieloletnie doświadczenie z rozszerzeniem różnych rodzajów ogrodów.
Jak znaleźć dobrą ogrodnik?
Po prostu znajdziesz poręczny i chętny ogrodnik z otoczenia w Wilio. Wystarczy wpisać popyt, odpowiedz na kilka pytań dotyczących tego, co należy wykonać pracę ogrodową i czekać na oferty doświadczonych ogrodnictwa.
Jak długo utrzymuje ogród?
Regularna konserwacja ogrodowa i trawnik koszenia może trwać od 30 minut do kilku godzin. Ale jeśli jest to większa rola lub duży ogród, będzie potrzebował więcej czasu.
Ile kosztuje ogrodnik?
Cena pracy ogrodniczej zależy od tego, jakie zadania muszą być wykonane i z wielkości ziemi. Cena wpływa również na jaką odległość będzie podróżować.
Czy muszę zapewnić narzędzia do mojego ogrodnika lub materiałów eksploatacyjnych?
Większość ogrodów przyniesie własne sprzęt, w tym trawniki na trawie, Brushcutch i innych narzędzi. Jednak niektóre ogrodnicze wolą korzystać z urządzenia, które masz w domu. Najlepiej zapytać ogrodnika, jaki dostęp jest preferowany.
Porady i wskazówki
Dobre zadanie jest podstawą Usługi ogrodnicze mogą naprawdę różnić od zwykłej koszenia i konserwacji ogrodowej do projektowania i kompletnego sadzenia nowego ogrodu. Napisz wszystkie zadania do ogrodnika, aby przynieść wszystkie niezbędne narzędzia i materiały. Sprawdź realizację Aby upewnić się, że wszystkie prace zostały dokonane jakość, sprawdzaj pracę podczas jej kursu, a także po jej zakończeniu. Budżet i czas Nie zapomnij dodawać swoich wymagań dotyczących zakończenia wdrożenia. Jeśli masz wyznaczony budżet, który należy przestrzegać, pamiętaj, że usługodawca jest już na początku.
Jakie usługi ogrodnicze mogę zamówić
Ogród konserwacyjny i koszenia
Regularna konserwacja jest ważna, ponieważ ogród wygląda najlepiej. Koszenie trawnika powinno rozpocząć liście graniczne i w razie potrzeby oczyszczający obszar. Wtedy ogrodnik porusza się i wszystkie trawiaste tereny. Potem z krzewem z żywych ogrodzeń. Ogrodnik powinien również chronić drzewa i krzewy, aby być zdrowym i pięknym przez cały rok. W razie potrzeby stosuje się regularne lub sezonowe i nawozy dla określonych rodzajów roślin i trawników.
Usuwanie chwastów i szkodników
Web i szkodniki zagrażają zdrowiu roślin i ogrodów. Ogrodnik może zapobiec tym problemom, aby chwastom pęknie, poruszają się i rozpylały rośliny z odpowiednimi preparatami do ochrony ich przed algami, grzybami, mszycami i innymi szkodnikami. Aby zapobiec wzrostowi świpie, wskazane jest, aby ścigała wokół korzeni drzew i krzewów.
Sadzenie ogrodowe.
Ogrodnik może pomóc w wyborze odpowiednich zakładów, które będą w ogrodzie, aby rzucić wzajemnie dobrze tolerować i zostaną rozprzestrzenione tak, że nie nadają się od kilku lat od sadzenia. Czyniąc to, czynniki jako optymalne umieszczenie roślin, orientacji po świecie, poziom światła słonecznego, poziom wilgoci i wytrącania, okres roczny, potrzeby konserwacyjne i tym podobne. Pomoże Ci wybrać rośliny, które będą dobrze wyglądać, a jednocześnie pasujące do poziomu opieki i konserwacji, którą im zapewni.
Odnowienie trawnika.
Jeśli twój trawnik jest przepadkowy przez chwastę lub wygląda żółty lub suszony, ogrodnik może pomóc w jego odnowieniu. Może to oznaczać, że zrównoważenie nierówności, toerować glebę do wspierania zdrowego wzrostu, poruszania się i dodawania składników odżywczych, aby zasypiała odpowiednią różnorodność trawy i w razie potrzeby dostosować pH gleby. Ogrodnik pomoże Ci wybrać i opierać właściwy rodzaj trawnika. Może również pomóc w projektowaniu, instalacji i ustawianiu ręcznego lub automatycznego nawadniania.
DemonstracjaDemontacje realizacji naszych dostawców
Prace ogrodowe i plenerowe
Szymon D.
Prace ogrodowe i plenerowe
Juliste A.
Prace ogrodowe i plenerowe
Leon V.
Prace ogrodowe i plenerowe
Narcyz O.
Prace ogrodowe i plenerowe
Filip N.
Prace ogrodowe i plenerowe
Ludwik J.