Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Pompa ciepła

Szukasz grzejnika z pompą ciepła? W tej kategorii mamy 22 116 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
32 745 zarejestrowani profesjonaliści
87 752 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Pompa ciepła

Potrzebujesz serwisu w zakresie pompy ciepła? Wilio pomoże Ci znaleźć wysokiej jakości specjalistów od instalacji pomp ciepła w oparciu o ciepło gruntowe, powietrzne i wodne. Cena kompleksowego systemu grzewczego zazwyczaj uzależniona jest od zakresu usług. Zobacz więcej informacji o usługach: serwis pogwarancyjny i konsultacje świadczone przez jednego z naszych 22 116 kurierów w danej kategorii

Zobacz też:Ceny
32 745 zarejestrowani profesjonaliści
87 752 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Często Zadawane Pytania
Po co zatrudnić instalatora pomp ciepła przez Wilio?
Zbliżając się do chłodnych miesięcy, będziesz potrzebować czegoś bardziej wydajnego zamiast przenośnego urządzenia grzewczego. Zamów instalator pompy ciepła w Wilio, aby zainstalować nową pompę ciepła powietrza / powietrza. Jest to wygodniejsze i szybsze niż instalację samopomoc, ponieważ możesz zatrudnić eksperta, który może szybko i poprawić system. Opublikuj swoje zapotrzebowanie na Wilio. Pamiętaj, aby uwzględnić wszystkie decydujące szczegóły, takie jak parametry techniczne pompy ciepła, jaki rodzaj usługi pompy ciepła potrzebujesz, adres, budżet i kiedy chcesz pracować zakończone. Doświadczony wykonawca z tobą łączą się z Tobą za darmo. W każdym instalatorze Wilio można zobaczyć recenzje i oceny, aby pomóc Ci zdecydować, który się z tobą jest zgodny. Kiedy będziesz najbardziej instalacyjny wilio, przychodzi za tobą, wykonasz pożądaną pracę, a następnie zapłacisz. Nasza platforma pozwala wygodnie znaleźć instalację instalacji lub naprawy pompy ciepła, więc nie wahaj się znaleźć instalatora teraz!
Czy muszę podać swoje narzędzia lub sprzęt do instalacji lub naprawy pompy ciepła powietrze / powietrza?
Nie. Nie musisz świadczyć żadnych narzędzi lub sprzętu. Hydraulik Wilio, który możesz cieszyć się technikami pomp ciepła z umiejętnościami, wieloletnim doświadczeniem, a więc już wie, które narzędzia są potrzebne do pracy. Przynieś z tobą do pracy. Należy zapewnić tylko samą pompę ciepła wraz ze wszystkimi jego komponentami i akcesoriami instalacyjnymi, które producent dostał Państwa.
Jak długo trwa montaż pompy ciepła i usługi źródła powietrza lub naprawy?
Podczas naprawy pomp ciepła może zależeć od zakresu niezbędnych napraw - Naprawy mogą potrwać kilka godzin do kilku dni. Wspólna konserwacja pompy ciepła może trwać przez cały dzień, ponieważ jest to skomplikowany proces. Jeśli twoja pompa termiczna wymaga stabilnej betonowej platformy, piecz się następnym dniem pracy.
Czy instalator WILIO może mi pomóc w instalacji i naprawie pomp ciepła powietrze / powietrze?
Tak! Jeśli sprzedajesz instalację lub naprawę pompy ciepła i musisz zrealizować więcej pracy na raz, ale nie znajdziesz go spokojnie w pomocy. Możesz znaleźć mistrzów z setek różnych zadań, nawet niezwykłe prace, takie jak czyszczenie rur, izolacja i naprawa urządzeń. Wystarczy stworzyć zapotrzebowanie wszystkich swoich specyficznych potrzeb, aby hydraulik mógł ci pomóc. W ten sposób łączysz się z właściwymi instalatorami Wilio i zapobiec nieporozumieniach.
Czy pompa ciepła jest skutecznie?
Tak, jeśli pompa ciepła ma wysoce wysoką ocenę policji (współczynnik zasilania). Testy stwierdzono, że pompy ciepła generują więcej energii cieplnej, takich jak zużycie energii elektrycznej. Pompa termiczna COP 3 może przekształcić 1 kilowatową energię do 3 kilowaty ciepła - wynosi 300% więcej energii bardziej wydajnej. Ta ocena oznacza, że ​​te pompy ciepła, w porównaniu z piecem elektrycznym lub kotłem, znacznie zmniejszają koszty operacyjne ogrzewania domu.
Czy mam włączyć moją pompę termiczną przez cały dzień?
Zalecamy aktywowanie pompy ciepła i niech zostanie włączony w razie potrzeby. Jeśli nie jesteś w domu, może być zbyt kosztowne i nieefektywne, aby pozostawić pracę pompy ciepła. Zalecany sposób użycia pompy ciepła jest ustawienie timera, aby aktywować pół godziny przed wejściem do domu i pół godziny przed obudzeniem się rano.
Czy jedyna pompa ciepła ogrzewa mój cały dom?
Nie można odpowiedzieć po prostu "tak" lub "nie". Musisz wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak powierzchnia podłogi, która ma być ogrzewana, układ domu, ocena wydajności pompy ciepła. Twoja pozycja może być również wyświetlana, ponieważ pompa ciepła z źródłem powietrza zależy w dużej mierze od temperatury zewnętrznej i położenia słońca, które bezpośrednio promieniowanie tworzy ciepło w dowolnej przestrzeni.
Usługi
Co obejmuje usługi instalacyjne i pompy ciepła z pompami ciepła powietrze / powietrze?
Usługa instalacji pompy ciepła zawiera niezbędne działania do ustawienia i umieszczania pompy ciepła. Jeśli jest naprawy, należy wykonać dokładną kontrolę pompy ciepła, aby określić źródło problemu, a następnie wykonać odpowiednie naprawy. Usługi instalacyjne mogą obejmować rozmieszczenie jednostki zewnętrznej na uchwycie, otwory cięte otwory w ścianach do rur i dystrybucji, montaż grzejników i ostatecznie łącząc przewód.
Instalowanie jednostek zewnętrznych
Główna jednostka pompy ciepła z systemem powietrza / powietrza powinna być najcieplejsze miejsce poza domem, który jest zwykle obszar zwrócony na słońce. Twój technik może znaleźć odpowiednie miejsce, chyba że został określony przez Ciebie. Jeśli nie ma stabilnej platformy, do której można umieścić zwiększone uchwyty stalowe, niektóre technicy pompy ciepła mogą stanowić betonową podstawę, co może przynieść dodatkowe koszty. Po utworzeniu stabilnej platformy uchwyt umieszczony nad uderzeniem śniegiem, a następnie dołączyć jednostkę zewnętrzną.
Tworzenie otworów i dystrybucji piekarnika: Montaż grzejników
Twoje zatrudnione hydrauliki cięte otwory na ścianie obok pompy ciepła źródła powietrza do dopasowania przewodów i rur. Kolejnym krokiem instalacji pompy ciepła jest instalacja grzejników w domu. Tutaj musi towarzyszyć grzejniki w wyznaczonych obszarach, a następnie przymocować grzejniki do uchwytu.
Dołączanie rur i przewodów
Twoje techniki pompy ciepła po raz pierwszy wyłączą dom. Miarują i wycinają przewody do odpowiedniej długości i szerokości, a następnie dołącz je do grzejnika, wyłącznika, panelu sterowania i jednostki zewnętrznej. Piekarnik jest również mierzony, brudny i instalowany. Piekarnik jest następnie podłączony do grzejnika i odpowiedniego systemu grzewczego.
Testowanie pompy ciepła
Po zakończeniu instalacji instalator testuje. Może sprawdzić, czy zasilanie napięcia i termiczne są wymagane na poziomie. Jeśli system nie powiedzie się lub wydajność termiczna i napięcie nie znajdują się na odpowiednich poziomach, techniki pompy ciepła wyłączą system i moc. Sprawdza, czy instalacja nie wystąpiła, a następnie dokona niezbędnych napraw. Hydraulik działa, aż system pompy ciepła nie działa idealnie.
Naprawy pompy ciepła.
Podczas serwisowania pompy ciepła z powietrzem / powietrzem techniki pompy termicznej mogą wykonywać testy diagnostyczne. Może wykonać dokładną dogłębną kontrolę i dowiedzieć się, dlaczego system nie działa prawidłowo lub w ogóle nie działa. Po znalezieniu przyczyny problemu działa na odpowiednich naprawach.