Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Opieka nad dziećmi

Szukasz opiekunki do dziecka? W tej kategorii mamy 3 749 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
32 800 zarejestrowani profesjonaliści
87 875 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Opieka nad dziećmi

Potrzebujesz opieki nad dziećmi? Wilio pomoże Ci znaleźć wysokiej jakości specjalistów do długoterminowej opieki nad dziećmi, krótkich i sporadycznych czynności opiekuńczych. Koszt opieki nad dziećmi i opieki nad dziećmi zwykle zależy od zakresu usług. Zobacz więcej informacji o usługach: odprowadzanie dzieci do szkoły i wycieczek, koszty transportu zapewniane przez jednego z naszych 3 749 opiekunów w tej kategorii.

Zobacz też:Ceny
32 800 zarejestrowani profesjonaliści
87 875 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Często Zadawane Pytania
Po co znaleźć lokalną opiekę nad wilio?
Chcesz znaleźć opiekunkę w pobliżu, aby pomóc w rozwoju funkcji swoich dzieci? Wiele rodzin dowiedzieć się, że pomaga Niania lub Au Pair jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych usług opieki nad dziećmi. Niania nie tylko zapewnia indywidualną opiekę swoim dzieciom w domu, ale jeśli masz więcej niż jedno dziecko, może być bardziej skuteczniejsze. Kiedy znajdziesz nianię w swoim otoczeniu, który doskonale pasuje do potrzeb twojej rodziny, będziesz cieszyć się bardziej elastycznym stylem życia, niezależnie od tego, czy potrzebujesz opiekunka do dziecka jeden dzień lub pięć dni w tygodniu. Najprostszym znajdziesz Niania w swoim otoczeniu w Wilio. Dzięki naszemu przezroczystemu systemowi oceny i kontroli można łatwo porównać najlepszych lokalnych babysakerów, aby mieć pewność, że można znaleźć niezawodnego, wiarygodnego i profesjonalnego opiekuna dla swoich dzieci.
Jak mogę znaleźć dobrą opiekę nad dzieckiem?
Zalecenia przyjaciół i rodziny są wspólnymi sposobami na znalezienie dobrej opieki nad dzieckiem. Niestety Twoje opcje mogą ograniczyć swoje kontakty osobiste. Wilio oferuje rozwiązanie o wysokim styku w sąsiedztwie. Poprzez naszym przezroczystym systemem oceny i opinie można zdecydować, kto najlepiej pasuje do potrzeb swojej rodziny.
Jakie kwalifikacje musisz być nianią?
Nakierze muszą mieć co najmniej 18 lat i muszą mieć odpowiednie kwalifikacje. Wymagania te obejmują certyfikaty pierwszej pomocy i CPR lub sprawdzanie z dziećmi. A co więcej, festiści potrzebują certyfikatu III, dyplomu lub kwalifikacji dydaktycznych. W przeciwnym razie potomki powinny działać, aby uzyskać odpowiednie kwalifikacje.
Pielęgniarstwo vs. Codzienna opieka: Czy taniej ma opiekę nad dzieckiem?
Różnica luki i codzienna opieka jest taka w podejściu i dołączona. Opiekunka jest znacznie bardziej kosztowna niż codzienna opieka nad dziećmi. Jeśli trudno ci zapłacić za stawki na codzienną opiekę nad dziećmi, zatrudniając opiekunów, będą jeszcze trudniejsze. Jednak opiekun może zapewnić indywidualną i bardziej kompleksową opiekę nad dziećmi. Wyślij wniosek o znalezienie odpowiedniej opieki nad dzieckiem w Wilio. Możesz znaleźć dobry opiekun, który może pracować z Twoim budżetem.
Jaka jest różnica między tylną i au pair?
Foster i Au Pair różnią się w pracy wkładu i doświadczenia. Au pair to młodzi ludzie (18 - 30 lat), który wyjeżdża za granicą żyć z rodziną, za którą pracują, aby nauczyć się kultury w zamian za opiekę nad dziećmi. Co więcej, a para działa maksymalną liczbę godzin tygodniowo. Otrzymują również przenośne od rodziny goszczącej. W przeciwieństwie do tego wzrost ma wynagrodzenie, ponieważ wzajemnie zatrudnienie. Ich czas pracy jest elastyczny zgodnie z wymaganiami rodzinnymi i reguluje prawo pracy.
Czy ciała domowych?
Petometry robią prace domowe związane z opieką nad dziećmi. Te podstawowe prace domowe obejmują czyszczenie i organizację pokoi dziecięcych i placów zabaw. Usługi Nagers są elastyczne z potrzebami rodziny. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy gospodarczej, możesz umieścić ten szczegół na liście wilio.
Czy mam zapewnić dietę na opiekunkę?
Zapewnienie żywności dla opiekuna jest opcjonalne. Nie zapomnij jednak pogodzić oczekiwań z nannością, zanim przychodzi do pracy. Niektóre rodziny oferują catering dla swoich opiekunów, podczas gdy inne opiekunowie zapewniają catering jaźni. Zapewnienie cateringu zależy od ciebie i twojej niani.
Usługi
Co zawiera profesjonalną obsługę pielęgniarstwa?
Petometry są poświęcone wielu zadaniom związanym z twoimi dziećmi. Co więcej, potomność może pomóc w lekkiej pracy domowej. Profesjonalna usługa pielęgniarstwa może nie kosztować całej nieruchomości. Nasza platforma umożliwia sprawdzenie stawek i recenzji o znalezieniu kogoś, kogo możesz zaufać. Oto kilka zadań, z którymi potomstwo może Ci pomóc:
Opieka nad dzieckiem
Głównym zadaniem Twojej opieki nad dzieckiem jest dbanie o swoje dzieci, zapewniając ich bezpieczeństwo i opiekę nad podstawowymi potrzebami. Zadania opieki nad dziećmi obejmują karmienie, kąpiel, tłoczenie i przechowywanie dziecka do łóżka. W ramach przygotowania W przypadku wszystkich sytuacji, wielu opiekunów szkolenia pierwszej pomocy i przechodzi CPR. Doświadczona opieka nad dzieckiem będzie również znać, jeśli ma rodzic lub wybieranie numer 112 w nagłych przypadkach.
transport
Niezawodna opieka nad dzieckiem może zabrać dzieci do szkoły i wybrać je później w ciągu dnia. Co więcej, twoja opiekunka może iść z dzieckiem na zajęciach pozalekcyjnych. Działania te obejmują zegary pływania, muzyki i gier. Ogień przez Wilio Babytter w swojej okolicy i znajdź kogoś, kto wie w swojej społeczności.
Przygotowywanie posiłków
Nie masz czasu na gotowanie lub zakupy? Bez strachu. Opiekunka do dziecka Dla dziecka przygotowywanie zdrowych posiłków, przekąsek i pakietów lunchowych. Jeśli potrzebujesz opiekunka do opieki nad jedzeniem i innymi zadaniami, podaj tę potrzebę na liście wilio. Podaj również preferencje jadalne, alergie lub specjalne potrzeby odżywcze. Ten szczegół pomaga twoją opiekę nad dzieckiem przygotować posiłki w razie potrzeby.
Rozwój
Opiekunka może pomóc w rozwoju uczenia się i codziennych umiejętności dzieci. Możesz ubiegać się o Niania, który studiował rozwój dzieci. Niektórzy opiekunowie nauczyli się pracować z określoną grupą wiekową. Na przykład inne opieka nad dzieckiem mogą oferować podstawowe korepetycje.
Łatwa praca domowa
Foster może również pomóc w lekkiej pracy krajowej. Prace te obejmują utleniające zabawki, składane ubrania i czyszczenie domu. Co więcej, opiekunka do opiekunka może zdezynfekować zabawki, czyszcząc powierzchnie gry, sterylizować butelki i wykonywać wiele innych działań. Zwykłe zadania opieki nad dziećmi są związane z opieką nad dziećmi i czyszczenie bałaganu, które wzrośnie.