Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Naprawa telewizorów i satelitów

Szukasz elektrotechniki do naprawy telewizorów, satelitów? W tej kategorii mamy 4 165 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
32 813 zarejestrowani profesjonaliści
87 890 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Naprawa telewizorów i satelitów

Potrzebujesz serwisu w zakresie naprawy telewizorów i satelitów? Wilio pomoże Ci znaleźć wysokiej jakości ekspertów w diagnozowaniu, naprawie podświetlenia ekranu i płyty głównej, wymianie zasilacza. Cena naprawy sprzętu telewizyjnego i satelitarnego zwykle zależy od zakresu usług. Zobacz więcej informacji na temat usług: wymiana pilota zdalnego sterowania i wymiana okablowania świadczone przez jednego z naszych 4 165 warsztatów w Twojej kategorii.

Zobacz też:Ceny
32 813 zarejestrowani profesjonaliści
87 890 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Często Zadawane Pytania
Dlaczego zarezerwuj lokalną naprawę telewizji przez Wilio?
Czy masz problem z telewizorem i szukasz naprawy w pobliżu? Rezerwacja naprawy telewizyjnej jest właściwym wyborem z dwóch powodów. Po pierwsze, nie zaleca się, abyś był niebezpieczny dla elementów elektrycznych i możesz powodować jeszcze więcej uszkodzeń. Po drugie, umieść telewizor do obsługi diagnostyki problemowej (z nadzieją, że zostanie usunięty) jest często tańszy niż kupowanie nowego telewizora. Dzięki jakości naprawy ulubionej sesji będziesz mógł cieszyć się ulubionym czasem w zaciszu swojego salonu. Najlepsze miejsce na rezerwację naprawy telewizora i wyszukiwania techniki w Twojej okolicy jest Wilio. Znajdziesz doświadczonych ekspertów, którzy pomogą Ci natychmiast.
Jakie są najczęstsze problemy z telewizorem?
Wspólne problemy obejmują zaburzenia ekranowe, przełączanie dźwięku, problemy z zapięciem, linie i czarne cienie przez ekran, uszkodzone wejścia HDMI i problemy z połączeniem Wi-Fi dla Smart TVS.
Co powinienem zrobić, zanim włączę naprawę telewizji?
Przed dokonaniem rezerwacji naprawy telewizora sprawdź podstawowe kontrole, aby sprawdzić, czy możesz rozwiązać lub zdiagnozować się. Można między innymi, wyłączyć i włączyć telewizor, sprawdź podłączone kable, podłącz telewizor do innego gniazda elektrycznego, w którym podłączony jest inny komponent, sprawdź ustawienia i wejścia i używać pilota, aby przywrócić ustawienia fabryczne.
Czy powinienem mieć poprawkę telewizora lub kupić nowy?
Jeśli telewizor nie jest stary, czy dobrze jest zarezerwować naprawy, aby dowiedzieć się, która opcja jest bardziej korzystna. Informacje o cenie naprawie pomogą Ci zdecydować, czy kupować nową, czy naprawić aktualną telewizję.
Czy powinienem zabrać telewizor do obsługi lub zamówić telewizję mobilną telewizora w pobliżu?
Najkorzystniejszym wyborem jest rezerwacja naprawy telewizji mobilnej. Będziesz mógł zarezerwować naprawę przed serwerami telewizyjnymi. Mobilny mechanik przyniesie najczęstsze narzędzia do naprawy i części zamiennych. Jeśli problem nie może zostać rozwiązany na miejscu, weź telewizor i ukończy swoją pracę po zamówieniu i dostarczaniu specjalnych części zamiennych.
Czy warowery telewizorów potrzebują pewnych kwalifikacji?
Chociaż specjalne kwalifikacje nie są zazwyczaj wymagane od warsztatów telewizyjnych, wielu z nich zakończyło praktyki lub posiadać certyfikaty w elektronice.
Ile naprawia telewizora?
Koszt naprawy naprawy telewizora z Wilio ma zwykle od 40 do 130 EUR. Cena będzie zależała od rodzaju telewizji, zaburzeń, złożoności i od czasu wymaganego do usunięcia i kosztów wszystkich niezbędnych części zamiennych.
Czy muszę naprawiać i zainstalować licencjonowanego specjalistę?
Niektóre interwencje wymagają licencjonowanego specjalisty. Zawsze upewnij się, że warsztat ma odpowiednie zezwolenia na korekcję i montaż telewizora przed zaakceptowaniem menu.
Co obejmuje instalację naprawy i telewizyjną?
Naprawa i instalacja telewizora składa się z różnych aktów, począwszy od ocenę problemu i znalezienie przyczyn, adresowanie problemów dźwiękowych, obrazów, jakości obrazu, wymiany wadliwych lub uszkodzonych części i ustawień połączeń Wi-Fi w Smart TV. Bardziej skomplikowane naprawy mogą wymagać od naprawy do podjęcia telewizora do warsztatu.
Usługi
Rozwiązywanie problemów z TV.
Podstawowa usługa, która polega na sprawdzeniu telewizora i określenia przyczyny problemu. Może to być spowodowane kilkoma czynnikami, takimi jak wadliwe przywództwo, niewystarczająca moc lub części złych / niefunkcjonalnych. Naprawa spróbuje dowiedzieć się istotę problemu i poinformować Cię o niezbędnych naprawach i pracach, które będziesz musiał kupić.
Naprawa ekranów telewizyjnych
Większość warsztatów telewizyjnych szybko może poprawić nowsze telewizory LCD lub telewizory LED. W starszych modelach bez płaskiego ekranu naprawa może być bardziej skomplikowane i częściowe części są drogie lub trudne. Jeśli telewizor LCD lub LED ma pęknięty lub uszkodzony ekran, w niektórych przypadkach można go naprawić lub wymienić. Repaer oceni szkody i poinformuje Cię o cenie i czasie trwania naprawy.
Instalowanie inteligentnych telewizorów.
Inteligentne połączenia internetowe są obecnie standardami, ale ich połączenie z Wi-Fi może być skomplikowaną kwestią. Jeśli masz problem z połączeniem, mechanik znajduje problem i rozwiązuje go. Wykonuje również wszystkie kroki potrzebne do podłączenia Smart TV do Wi-Fi i sprawdź połączenia bezprzewodowe oraz kable routera i telewizji. Naprawianie sprawdzi sygnał Wi-Fi, aw niektórych przypadkach może polecić przeniesienie routera lub telewizor, aby poprawić sygnał.
Mam problemy z sygnałem telewizyjnym. Co może być problemem?
Antena może zostać uszkodzona w burzy, ptaki lub zwierzęta na dachu. Problemy z sygnałem mogą również wystąpić z powodu rozpowszechniania sygnału blokujące wysokie budynki, drzewa lub inne obiekty. Zarezerwuj instalator antenowy do dokładnej diagnostyki i usunąć problem.
Jak długo trwa satelita?
Większość satelitów telewizyjnych ma na celu znoszenie co najmniej 10 lat. Funkcjonalność zależy od warunków pogodowych (silnych burz, wiatr lub śniegu). Jeśli zauważysz gorszą funkcjonalność, konieczne może być naprawienie lub wymiana.
Jak długo trwa instalacja satelitarna?
Instalacja satelitarna trwa około 2 godzin. Jeśli twój dom jest multi-piętrowym lub zainstalowanie dodatkowego sprzętu jest również potrzebny, ten czas może zostać przedłużony.
Ile wynosi instalacja satelitarna telewizora?
Instalowanie instalatora satelitarnego zarezerwowanego przez Wilio kosztuje od 60 do 180 euro. Cena może się różnić w zależności od tego, czego potrzebujesz, aby zainstalować, jak wysoki jest twój dom lub jeśli są też jakieś naprawy.
Co obejmuje instalację satelitarną?
Instalatorzy satelitarne mogą wykonywać swoją wiedzę techniczną w całym zakresie usług. Oto niektóre z najczęściej powszechnych, z którymi hydraulik antenowy może ci pomóc.
Instalowanie satelity
Hydraulik pomoże Ci w wyborze odpowiedniej anteny satelitarnej dla domu. Musisz zainstalować satelitę na zewnątrz, zwykle na dachu. Hydraulik wykrywa lokalizację nadajnika i kieruje satelitę we właściwym kierunku. Twój sygnał jest testowany i ustawiony na osiągnięcie najlepszego i najbardziej wiarygodnego dochodu. Gdy będzie miejsce satelita, hydraulik doprowadzi okablowanie z satelity przez gospodarstwo domowe (ściana) do telewizora. Dba o prawidłowe zaangażowanie i pozwoli Ci oglądać swoje ulubione programy telewizyjne.
Naprawa satelitarna
Funkcjonalność satelitarna telewizyjnego wynosi zwykle dziesięć lat. Jeśli satelita nie działa tak, jak ma to konieczne, konieczne jest naprawę lub nowe ustawienie. Istnieją przypadki, w których częste i ostre zmiany w pogodzie, uszkodzone drzewa, ale także ptaki lub dzikie przyroda spowodują, że satelita poruszy się z właściwego miejsca, ogień lub przerwy. Naprawa satelitarna może zaoszczędzić pieniądze i znasz problem z sygnałem szybko niż kupowanie nowego. Naprawianie zwykle wykonuje kontrolę wizualną z ziemi i z dachu, aby zobaczyć, jaki jest problem. Weź dochód sygnału i umieszcza satelitę z powrotem do miejsca z najlepszym sygnałem. Jeśli problemy powodują pogodę i wpływy zewnętrzne, inne rozwiązania mogą również zalecić, np. Instalowanie wzmacniacza, który pomoże zwiększyć sygnał odbierający.