Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Naprawa mebli

Szukasz stolarza do naprawy mebli? W tej kategorii mamy 22 243 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
32 798 zarejestrowani profesjonaliści
87 874 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Naprawa mebli

Potrzebujesz usługi naprawy mebli? Wilio pomoże Ci znaleźć wysokiej jakości ekspertów w zakresie wymiany i okuć drzwi, malowania, drobnych napraw. Cena naprawy wyposażenia mieszkania zazwyczaj uzależniona jest od zakresu usług. Zobacz więcej informacji na temat usług: szlifowanie i polerowanie powierzchni, koszty wysyłki, wymiana uchwytów dostarczanych przez jednego z naszych 22 243 mechaników w tej kategorii.

Zobacz też:Ceny
32 798 zarejestrowani profesjonaliści
87 874 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Usługi
Naprawy Pontels.
Między problemami ze wspólnym złożem obejmują uszkodzone kraty, porysowane drewno i złamane ramki. A może potrzebujesz naprawy obligacji, szlifowanie i przebarwienia, aby być gotowym na Twoje dziecko. Przed wyjaśnieniem opcji oceni twoja naprawa kusa lub mocowanie uszkodzenia debaty sofa. Następnie wykorzystuje rzeczy jak klej, części zamienne, papier ścierny, stawka i kolor, aby Twoje łóżko wyglądało najlepiej.
Korekty szafy, szafek i szuflad
Naprawa szafek kuchennych i wylot kuchenny może obejmować wymianę szyn i zawiasów gniazd lub malarstwa i szlifowania. Naprawa szafy zwykle zależy od tego, czy jest to samodzielna lub wbudowana szafa. Wspólne problemy obejmują uszkodzone drzwi, półki i zawiasy. Możesz jednak znaleźć stolarki do bardziej zaawansowanych napraw.
Korekta kanapy i tapicerki
Naprawa tapicerki jest jednym z najczęstszych typów wymiany mebli. Większość kanapów zaczyna działać trochę wstrząśnięty, zaczynając od cięcia poduszek do rozdartych tkaniny, zanim rzeczywiście będziesz przygotowany na ich zastąpienie. Korekta w salonie może obejmować usuwanie plam, naprawiając uszkodzone nogi lub ramki lub wymianę pasów, suwaków, pianek lub sprężyn. Naprawy Kalanizarzy mogą również obejmować załącznik lub wymianę części, takich jak silniki, załączniki elektryczne, kable, dźwignie, pionki i więcej. Lub jeśli potrzebujesz skorygować skórzane meble, technik może być w stanie rozwiązać problemy, takie jak blaknięcie, zadrapania i obieranie.
Naprawa stołu, stołu i krzeseł
Możesz naprawić różne stoły z obiadu po naprawie lampy pulpitu i stolików do kawy. Większość stolików wykonana jest z drewna, które jest powszechnie naprawiane, w tym ponowne zainstalowanie uszkodzonych nóg, szlifowania i świetle. Jeśli potrzebujesz naprawy naprawy przewodniczącego, twoja złota rączka może spojrzeć na wymianę kluczowych części, takich jak ograniczenia łokciowe, koła i dźwignie, podczas gdy naprawy do przewodniczącego, które zwykle zawierają ponownie powlekanie, mocujące uszkodzone nogi, szlifowanie i kolorowanie.
Często Zadawane Pytania
Po co rezyfikować naprawy mebli przez Wilio?
Jeśli Twoje meble wyglądają trochę gorsze pod względem zużycia, nie musisz kupować nowego. Przytrzymaj swoją ulubioną kanapę, krzesło lub za biurko znacznie dłużej i uzyskać stałe meble. Mężczyzna konserwacyjny może przywrócić i poprawić meble, począwszy od wpuszczonych poduszek na kanapie i łamanych nogach nóg, do porysowanych płyt stołowych i krzeseł, które nie będą glabor. Twoje meble, które będziesz gotowy do użycia jako nowy, w chwili. Najlepsze miejsce na znalezienie złota rączka do naprawy mebli jest wilio. Publikacja popytu jest prosta, a następnie sprawdź menu i rezerwowanie eksperta, aby naprawić meble do czasu, który Ci odpowiada.
Mam moje meble, aby naprawić lub wymienić?
Jeśli Twoje meble są jakością, częścią zestawu lub ma dla Ciebie sentymentalną wartość, prawdopodobnie jest to najlepszy wybór jego przywrócenia. Prawdopodobnie oszczędzasz pieniądze i lepiej dla środowiska.
Jakie są najczęstsze uszkodzenia napraw i mebli?
Meble tapicerowane mają tendencję do noszenia i tworzenia otworów, podczas gdy drewniane meble (na przykład stoły i krzesła) są podatne na zadrapanie i złamanie nóg.
Potrzebujesz specjalnej kwalifikacji do naprawy mebli?
Fix Meble mogą wszyscy. Jednak wielu ludzi, którzy pracują z meblami, jednak ukończyła praktykę stolarki i ma doświadczenie z różnymi materiałami, od drewna po skórze.
Jak długo trwa meble?
Podstawowe naprawy mebli mogą trwać tylko 30 minut, ale większe naprawy (zwłaszcza naprawy tapicerskie lub wykończenia drewna) mogą potrwać kilka dni.
Czy naprawisz moje meble na miejscu lub poza nią?
Proste naprawy mebli można wykonać na miejscu. Jednak w przypadku odzyskiwania, który wymaga więcej czasu lub specjalnego sprzętu, warsztat może wypełnić pracę poza miejscem pracy.
Ile kosztuje naprawy mebli?
Będzie to zależeć od rodzaju mebli, liczby elementów, używanych umiejętności i od tego czasu zajmie się zakończenie zadania.
Co obejmuje meble naprawcze?
Naprawa mebli obejmują mieszankę obróbki drewna i tapicerki w zależności od rodzaju mebli i naprawy. Przeważnie twój repairman przyjdzie do ciebie do domu, ale jeśli potrzebuje więcej czasu lub sprzętu do pełnych napraw, meble mogą zabrać ze sobą do domu.