Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Montaż telewizora na ścianie

Szukasz godzinnego męża do zamontowania telewizora na ścianie? W tej kategorii mamy 20 520 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
33 307 zarejestrowani profesjonaliści
90 057 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Montaż telewizora na ścianie

Potrzebujesz usługi w zakresie montażu naściennego? Wilio pomoże Ci znaleźć ekspertów od jakości, na których możesz się skupić, zaprojektować odpowiednie rozwiązanie i zamontować telewizor na ścianie. Cena montażu uchwytu do telewizora zwykle zależy od zakresu usług. Zobacz więcej informacji na temat usług: wspornika ściennego, kosztów wysyłki i okablowania dostarczonych przez jednego z naszych 20 520 mistrzów w tej kategorii.

Zobacz też:Ceny
33 307 zarejestrowani profesjonaliści
90 057 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Często Zadawane Pytania
Dlaczego zastanawiasz montaż telewizora na ścianie przez Wilio?
Lokalizacja telewizora na ścianie jest projektowa i praktyczna oszczędność przestrzeni. Jednak jego instalacja jest bardziej trudna, więc trzymaj go na specjalistrach Wilio z odpowiednimi narzędziami i know-how. Kupując telewizor, sprzedawca może również zaoferować usługi instalacyjne, ale możesz zaoszczędzić pieniądze i uzyskać lepszą obsługę, jeśli znajdziesz instalator telewizyjny w Wilio w swojej okolicy. Porównaj swoją recenzję i recenzje zadowolonych klientów i wybrać technikę, która instaluje telewizor bez uszkodzenia ściany i telewizji. Wprowadź zadanie na Wilio za darmo i zgłoś to, czego potrzebujesz usługi montażu ściennego. Otrzymasz oferty od lokalnych instalatorów i udostępniasz doskonałe doświadczenie w sesjach muzycznych, pomoże Ci zaangażować ten teatr.
Dlaczego mam dołączyć mój telewizor?
Istnieje wiele powodów, aby zawiesić telewizor na ścianie. Jest to szczególnie oszczędność przestrzeni, jest rzadziej uszkodzenia i jest również bezpieczniejsze dla dzieci. Jednocześnie ekran telewizora zwiększy projekt swojego pokoju i zapewni bardziej komfortowe śledzenie i lepsze doświadczenia.
Jakiego rozmiaru telewizorów (z których przekątnej) można zamontować na ścianie?
Wybierz telewizor odpowiedni dla swojego pokoju. Przy wyborze odpowiedniej przekątnej diagonalnej należy rozważyć kilka istotnych czynników przy wyborze odpowiedniej diagonalnej przekątnej. Jeśli wybierzesz zbyt małe, może zakłócić komfort podczas oglądania go. Jeśli jest zbyt duży, może przejąć salon. Przy wyborze telewizora powinniśmy myśleć o odpowiedniej odległości obserwacyjnej, która rozwija się z długości diagonalnej i rozdzielczości. Ogólnie rzecz biorąc, większa diagonalna, tym większa odległość sofa-ekranowa będzie potrzebna (ok. 1m odległość na przekątnej Ekran TV 40 CM). Wielkość pokoju fundamentalnie wpływa na rozmiar telewizora. Im wyższa rozdzielczość ekranu, tym bliżej usiąda. Wskazane jest osiągnięcie optymalnej odległości obserwacji, miejsce, w którym usiądziesz z telewizora. Jeśli powiesisz telewizor na ścianie i ukryj przewody do ściany, otrzymasz przydatną i estetyczną przestrzeń.
Czy możesz zamontować telewizor na ścianie z cegły lub nad kominkiem?
Tak, telewizor można zabezpieczyć na ścianie z cegły lub panelu. Twój montaż, w zależności od tego, wybiera poprawną metodę mocowania. Nie zalecamy instalacji telewizora na ścianie na kominku. Jeśli zdecydujesz, podejmujesz potencjalne ryzyko uszkodzenia telewizora przez ciepło i utratę gwarancji. Jednak twój asembler sprawdzi witrynę instalacyjną i ostatecznie polecam najlepsze.
Jak długo trwa telewizja?
Instalowanie telewizora na ścianie, .t.z. Wiszący telewizor na uchwycie - konsola i jego połączenia, trwa około 2 godzin; Bardziej skomplikowane instalacje mogą trwać dłużej. Jeśli jesteś zainteresowany szybkimi, ekspertami i oszczędzając pieniądze, skontaktuj się z Wilio. Średni koszt montażu telewizora na ścianie za pomocą zakresu Wilio od 20-50EUR. Podstawowa instalacja telewizora z płaskim ekranem jest tańsza, inne usługi, takie jak głośniki montażowe, instalacja teatru domowego, ukryte okablowanie, aby wizualnie niezwiązane wnętrze będą kosztowne finansowo.
Usługi
Co robią technicy podczas montażu na ścianie?
Profesjonalni instalatorzy wiedzą, jak zamontować telewizor na każdą powierzchnię i pokryć kable neestetyczne. Ze solidnymi konsolami ściennymi, doświadczeniem i odpowiednimi narzędziami telewizor zainstaluje telewizor bezpiecznie, na właściwej wysokości i bez amortyzacji ścianki.
Instalacja telewizora.
Daj instalatorowi wiedzieć, jaki rozmiar przekątnej, rodzaju i marki telewizora należy wybrać odpowiednie uchwyty, które bezpiecznie nosi jego wagę i zostawiają elegancką i profesjonalną powierzchnię. Jeśli masz specjalne wymagania, doświadczony hydraulik wie, jak zamontować telewizor na ścianie bez uchwytów.
Tevores.
Niezależnie od tego, czy telewizor jest dołączony bezpośrednio do ściany, istnieje różne sposoby na suche kable podczas instalacji telewizora, teatru krajowego lub telewizji kablowej, aby nie głosić projektowania pokoju.
Połączenie głośników.
Możesz podłączyć dodatkowe głośniki do telewizora, paska głośników, paneli dźwiękowych, a tym samym urzekając dźwięk przestrzenny, aby zapewnić optymalne doświadczenie i słuchanie muzyki. Dystrybucja telewizyjna i przewody znamy projektowanie i estetycznie ukrywają się w ścianach.
TV SETUP.
Jeśli masz nową zainstalowaną telewizję, lokalni technicy mogą również obejmować usługę konfiguracji telewizora. Pomogą Ci połączyć telewizję kablową, stację satelitarną (Skylink) lub telewizję internetową (UPC, Magio lub Orange), z kanałami analogowymi i może skalibrować telewizor - ustawienie obrazu, np. Jasność, kontrast lub temperatura koloru zgodnie ze standardem używanym w badaniach filmowych, aby tworzyć nowy telewizor HD, 4K lub Smart TV z maksimum.