Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Montaż prysznica lub wanny

Szukasz hydraulika do montażu prysznica, wanny lub kabiny prysznicowej? W tej kategorii mamy 26 515 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
32 745 zarejestrowani profesjonaliści
87 753 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Montaż prysznica lub wanny

Potrzebujesz usługi w zakresie montażu prysznica, wanny lub kabiny prysznicowej? Wilio pomoże Ci znaleźć wysokiej jakości ekspertów w zakresie ustawiania, transportu, instalacji i montażu pryszniców lub wanien. Cena zamontowania prysznica w łazience zazwyczaj zależy od zakresu usług. Zobacz więcej informacji o usługach: serwis pogwarancyjny, uszczelniacz, uszczelka, drobne naprawy wykonywane przez jednego z naszych 26 515 instalatorów w danej kategorii.

Zobacz też:Ceny
32 745 zarejestrowani profesjonaliści
87 753 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Często Zadawane Pytania
Dlaczego zamawiasz ekspert, aby zainstalować prysznice za pośrednictwem Wilio?
Chciałbyś poprawić swój dom, ale boisz się czas i wymagający technicznie instalacji? Nie rozpaczaj. Portal Wilio pomoże Ci szybko znaleźć ekspert instalacyjny prysznicowy, prosto iw wielkich cenach. Nasi dostawcy zapewniają instalację, aby zapewnić zalecenia od innych właścicieli, aby Twój nowy rycerz prysznicowy mógł korzystać z najlepszych. Chcesz teraz wyszukać dostawcę? Działa w następujący sposób: Zacznij od kliknięcia przycisku "Wprowadź Zapotrzebowanie" i wypełnij formularz. Podaj żądaną datę i inne szczegóły, takie jak model pryszniców. Onedlho pokaże Ci oferty, a także ocena klientów. Po znalezieniu oferty jesteś kluczem, aby potwierdzić swój termin, a nasi dostawca zaczyna przygotowywać do ciebie. Wszystko potrzebne do zainstalowania nowych pryszniców zawsze przynosi naszym ekspertom. Więc nie musisz się martwić, jeśli przypadkowo przegapisz niektórych narzędzi. Wystarczy pokaż ten dostawca usług, w którym znajduje się miejsce na nowy prysznic i nowy róg będzie czas.
Czy mogę zainstalować mój prysznic?
Jeśli zainstalujesz zupełnie nowy prysznic, potrzebujesz certyfikowanego instalatora lub elektryka, który zna te urządzenia i odpowiednie kształtki. Najlepszym wyborem jest zawsze specjalista / hydraulik gwarantuje bezpieczną instalację urządzeń armaturowych i elektronicznych.
Kto może mi dostarczyć prysznic?
Może wykonać certyfikowany hydraulik - i znajdź wilio. Pomogą Ci w instalacji, innowacji lub kontroli sprzętu i upewnić się, że prysznic działa poprawnie.
Jak mogę znaleźć ten dostawcę usług?
Aby znaleźć eksperta w instalacji obudowy prysznic, kliknij przycisk "Wprowadź Zapotrzebowanie" i wypełnij formularz. Przez kilka minut otrzymujesz przegląd dostawców w pobliżu i twój prysznic będzie gotowy do użycia.
Co muszę zainstalować róg prysznicowy?
Aby wzbogacić nowoczesny prysznic, będziemy musieli przede wszystkim potrzebny do dostarczania wody z wystarczająco silnym ciśnieniem. Ważne jest również, aby być pompą, która powinna znajdować się w pobliżu zbiornika wody, rury wodnej, zbiornika ciepłej wody, zasilania elektrycznego i odpływu. Elektroniczny prysznic wymaga również zaworu mieszającego i kontrolę termostatyczną, którą będzie w stanie ustawić temperaturę wody.
Usługi
Co zawiera usługę instalacji prysznica?
Dostawcy tej usługi z Wilio mogą zainstalować nowe prysznice, ale także zastępują stare jednostki. Wielu dostawców ma certyfikat instalatora lub elektryka. Zanim otworzysz je przez drzwi, Wilio sprawdzi swoją wiedzę i kwalifikacje, aby chronić swoje gospodarstwo domowe przed niebezpieczeństwami. Nawet jeśli specyfika może się różnić, znajdziesz poniższe informacje, aby oczekiwać od typowej instalacji prysznica:
Narzędzia i wyposażenie
Jeśli wprowadzisz zamówienie do jednego z naszych dostawców wilio, nie musisz mieć pracy, aby wykonać pracę. Przyjeżdżają z własnymi narzędziami, między innymi z wiertłem, rurowym frezem i wiertarkami do muru. Jeśli będzie to konieczne, aby kupić jakiekolwiek dodatkowe narzędzia same same. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas, zalecamy dostarczanie usługodawcy określa, co może być prysznic. Pomaga im przygotować potrzebę zestawu narzędzi do tej pracy.
Instalowanie prysznica Kitchy
Instalowanie prysznica rozpoczyna określenie położenia, w którym nowa jednostka musi stać. Konieczne jest również wskazanie żądanej wysokości do głowicy prysznica, zwłaszcza jeśli masz dzieci lub jeśli ktoś jest szczególnie wysoki lub niski. Nasz ekspert zostanie następnie oceniany, czy dopływ wody jest wystarczający do nowego urządzenia (zwykle głównego zasilania wodą z rurą o średnicy 15 mm). Następnie wyznacza otwory w ścianie i wiertła otwarcie podłączenia głowicy prysznicowej z głównym zaworem, przeciąć rurę i wkładając go do wierconego otworu, kran i mocowanie połączenia T i prysznic ścienny. Wreszcie, dyrygentami z urządzeniem i sprawdza, że ​​prysznic działa prawidłowo. Następnie wystarczy wystarczy przetestować prysznic i cieszyć się korzyściami z nowoczesnego prysznica.