Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Montaż płytek i okładziny

Szukasz glazurnika do układania kostki brukowej i glazury? W tej kategorii mamy 30 067 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
33 307 zarejestrowani profesjonaliści
90 057 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Montaż płytek i okładziny

Potrzebujesz usługi w zakresie brukowania i układania płytek? Wilio pomoże Ci znaleźć ekspertów ds. jakości do wykonywania pomiarów, usuwania oryginalnej podłogi, wyrównywania powierzchni, układania nowej podłogi. Cena montażu płytek zwykle zależy od zakresu usług. Zobacz więcej informacji na temat usług: poziomowania, uszczelniania, uszczelek i listew dostarczanych przez jedną z naszych 30 067 układarek w tej kategorii.

Zobacz też:Ceny
33 307 zarejestrowani profesjonaliści
90 057 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Często Zadawane Pytania
Po co szukaj specjalistę do płytek i nawierzchni na Wilio?
Nowe płytki i chodnik mogą zmienić łazienkę, kuchnię lub taras. Ta elegancka i trwała powierzchnia jest po prostu utrzymywana, czyści, trwałe długie piękne i bez zadrapań. Według takich materiałów, kształtów i kolorów płaszczyzna wybierasz, aby przedstawić Państwu swojej wyjątkowej atmosferze i stylu domu. Jaki przykład wykonania wybierasz? Ceramika, porcelana, granit, marmur, kamień, łupek lub terakota? Kluczem do pięknej kafelki jest znalezienie eksperta, który zajmie dobrą pracę w ich rozliczeniach. W studni, każdy płytka zostanie odpowiednio umieszczona i nie będzie żadnych nierówności na powierzchni. Przydatne płytki może być w zależności od nich, aby były wszystkie wzorce układane, z jednolite i najcieńszego zaprawy. Wilio pomoże Ci znaleźć zręczny ekspert do instalacji płytek i płytek, które są gotowe rozpocząć projekt, gdy ci odpowiada.
Jakie umiejętności robią płytkę?
Tiler pracują z całą gamą materiałów, takich jak ceramika, terakota, kamień, szkło, granit i marmur. Skarby płytek zwykle wiąże się z przygotowaniem powierzchni i wyrównania tynku w razie potrzeby, dalsze tnące płytki do rozmiaru i kształtu, układanie płytek i ich zaprawy. Wiele działa płytki, zwłaszcza gdy odbudowa wymaga usunięcia poprzedniej powierzchni przed rozpoczęciem pracy.
Jakie rodzaje pracy robi Tiler?
Profesjonalne płytki obejmuje torówki i ściany płytek, płytek lub płytek. Najczęściej przechylając kuchnię lub łazienki, ale w korytarzach są często używane w korytarzach, na tarasach, garażeach, w basenach lub na barzech. Niektóre płytki działają również ze specjalnymi materiałami i technikami, takimi jak mozaiki.
Ile kosztuje tiler?
Koszt pracy będzie zależeć od wielu metrów kwadratowych kwadratów będzie chodnikowy lub płytek, który ma zostać zapytany, a typ lub rozmiar używanego materiału, takie jak. Granit, marmur, ceramika i inne, ponieważ niektóre materiały są bardziej wymagające brudu, kompensują lub kompensują. Cena może również wpływać na zastosowanie szczypców, obniżonych krawędzi, okrągłe narożniki lub nałożyć uszczelnienie silikonowe. Cena pracy kafelkowej nie obejmuje ceny samej płytki, a głównie nawet kleje, masa do stawów lub silikonów uszczelniających. Przy porównaniu ofert zalecamy, aby obliczenia zawierały te same typy i ilość materiałów, o ile ma to dostarczyć. Cena może również wpływać na to, czy konieczne jest usunięcie oryginalnych płytek, niezależnie od tego, czy potrzebne są przede wszystkim i że jest to kafelki lub musi pochodzić z większej odległości. W konwencjonalnej cenniku na metr kwadratowy kwadrat zakłada, że ​​wszystkie stare płytki są usuwane, a czysta i płaska powierzchnia jest gotowa do rozpoczęcia pracy, więc jeśli nie potrzebuje go w twoim zadaniu. Ponadto przechylniki zakładają, że będzie to kwadratowy lub prostokątny pokój regularnych kształtów. Jeśli pokój jest niestandardowy i wytrzymały, może wymagać więcej materiałów tnących do materiału krawieckiego, a także wpłynie na koszty pracy.
Mam płytki i narzędzia do dostarczenia mnie, albo Tiler przyniesie własne?
Płytki zwykle przynoszą wszystkie niezbędne narzędzia i sprzęt, ale płytki, płytki i inne materiały budowlane muszą być wypłacone po konsultacji z kafelkami lub dostarczeniem. Zawsze upewnij się, że masz wszystkie niezbędne materiały. Najlepiej zgodzić się, jakie materiały muszą być zakupione, przed potwierdzeniem cytatu na pracy układowej.
Jak znaleźć dobre kafelki?
Na Wilio po prostu znajdziesz poręczny i chętny profesjonalista na nawierzchni i płytkach z otoczenia. Wystarczy wpisać popyt, odpowiedz na kilka pytań dotyczących tego, co chodnikowe lub płytki muszą poprosić i czekać na oferty od doświadczonych płytek.
Jak długo trwa płytki?
Zależy to od materiału, z ilości potrzebnych prac przygotowawczych i ile metrów płytek lub nawierzchni zostanie zapytany. Mniejsza praca może być wykonana za kilka godzin, podczas gdy większe projekty, takie jak usunięcie i instalowanie nowych płytek w kuchni i łazienkach, mogą potrwać kilka dni.
Czy mogę sam zrobić płytki?
Może się wydawać, że w łazience lub kuchni może naprawdę każdy. Ale naprawić niewłaściwe płytki wymaga całkowicie zdemontaż całej instalacji i rozpocząć od samego początku, często wymaga go kupić nowe materiały. To nie tylko czasochłonne, ale także drogie.
Porady i wskazówki
Dobre zadanie jest podstawą Napisz w zadaniu, jak to możliwe, opis tego, co musisz wykonać, a w jakim stopniu zrozumieć dokładnie, jaki jest twój pomysł. Sprawdź realizację Aby upewnić się, że wszystkie prace zostały dokonane jakość, sprawdzaj pracę podczas jej kursu, a także po jej zakończeniu. Budżet i czas Nie zapomnij dodawać swoich wymagań dotyczących zakończenia wdrożenia. Jeśli masz wyznaczony budżet, który należy przestrzegać, pamiętaj, że usługodawca jest już na początku.
Jakie usługi zapewniają przechylanie?Usługi układów
Płytki łazienkowe. Kafelki podłogowe Płytki w kuchni. Naprawa / wymiana uszkodzonych płytek Usuwanie płytek Mocowanie zwolnionych płytek Kafelki kominkowe Chodnik tarasowy Paszport / wejście / schody Zawody kuchenne. Płytki basenowe Płytki zewnętrzne
DemonstracjaDemontacje realizacji naszych dostawców
profile image
Montaż płytek i okładziny
Filip N.
profile image
Montaż płytek i okładziny
Jedrzej N.
profile image
Montaż płytek i okładziny
Jan V.
profile image
Montaż płytek i okładziny
Olek J.
profile image
Montaż płytek i okładziny
Olek G.
profile image
Montaż płytek i okładziny
Emeryk S.
profile image
Montaż płytek i okładziny
Vasilli Z.