Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Montaż kuchni, meble kuchenne

Szukasz stolarza do montażu kuchni i mebli? W tej kategorii mamy 26 292 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
32 731 zarejestrowani profesjonaliści
87 729 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Montaż kuchni, meble kuchenne

Potrzebujesz usługi w zakresie montażu kuchni i mebli? Wilio pomoże Ci znaleźć wysokiej jakości ekspertów w zakresie transportu, przygotowania montażu oraz montażu kuchni i mebli. Cena montażu szafek kuchennych, mebla i sprzętu AGD zazwyczaj zależy od zakresu usług. Zobacz więcej informacji o usługach: koszty transportu, malowanie, prace hydrauliczne świadczone przez jednego z naszych 26 292 stolarzy w danej kategorii.

Zobacz też:Ceny
32 731 zarejestrowani profesjonaliści
87 729 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Usługi
Modułowa instalacja kuchni.
Kuchnie modułowe zapewniają spójny wygląd kuchni ze standardowymi rozmiarami i konwersją szafkami, policją i tabelami, z których można wybrać. Kuchnie modułowe są zainstalowane lżejsze niż konwencjonalne kuchnie, ale jeśli nie jesteś typem rzemieślniczym, możesz uniknąć stresu i problemów, które znajdziesz profesjonalny do zainstalowania kuchni IKEA w swojej okolicy.
Instalowanie kuchni dostosowanej na miarę
Dokonana kuchnia jest dostosowana do Twojej przystępnej przestrzeni i twojej osobowości. Instalatorzy do dostosowywania linii kuchennych i szafek i ławek Dla dokładnego rozmiaru potrzebujesz w wybranym materiale. Instalacja kosztuje kuchnia dostosowane do indywidualnego kosztuje więcej i trwa dłużej niż instalacja standardowej kuchni, ale regulacja projektowania jest tego warta.
Instalacja szafki kuchennej.
Jeśli chcesz tylko wymienić swoje szafy, producent szafek kuchennych może produkować i zainstalować szafki na miarę lub możesz po prostu zatrudnić kadzi, aby zainstalować szafki modułowe, które już kupiłeś. Producenci gabinetu uwzględni istniejący styl swojej kuchni i będą słuchać Twoich pomysłów, aby zaproponować idealne rozwiązanie do przechowywania.
Instalacja zlewu kuchennego
Wymiana lub instalacja nowego zlewu kuchennego jest jedną z najbardziej skomplikowanych części instalacji kuchni, która wymaga instalatora lub specjalistycznego instalatora zlewu kuchennego. Przed instalacją nowego umywalki i zakłady dotknij, czyszcząc rury wodne i usuń starą masę uszczelniającą. Upewnij się, że jest odpowiednio zamknięty, aby uniknąć wycieku wody i późniejszych uszkodzeń.
Często Zadawane Pytania
Dlaczego zastanawiasz instalację kuchni przez Wilio?
Niezależnie od tego, czy instalujesz dostosowane do potrzeb kuchni lub standardowy blok kuchni, instalacja kuchni powinna zapewnić wykwalifikowany profesjonalista. Nie tylko sprawdzi, czy Twoje szafki są równe, ale także zapobiegają możliwym ryzyku dla Ciebie i Twojej rodziny. Dostawca Twojej kuchni może mieć listę polecanych instalatorów lub można zaoszczędzić pieniądze bez redukcji jakości i wynajmu swojego profesjonalnego w pobliżu przez Wilio. Możesz znaleźć instalatory, które mogą zainstalować wszystkie rodzaje kuchni. Wprowadź bezpłatny popyt i połącz się z godnymi zaufania ekspertami oferującymi kuchnię instalacyjną w pobliżu swojej okolicy w bezkonkurencyjnych cenach. Doświadczony rzemieślnik można sprawdzić, aby przeczytać recenzje od poprzednich klientów, aby upewnić się, że instalacja Twojej kuchni znajduje się w bezpiecznych rękach.
Jak długo trwa instalację kuchni?
Zależy to od rodzaju instalowanej kuchni. Instalacja kuchni modułowej trwa krótszy niż instalacja kuchni dostosowanej. Twój hydraulik kuchenny natychmiast Po konsultacji zapewni szacunek, jak długo trwa praca.
Jakie inne usługi są zawarte w instalacji?
Zanim będziesz mógł korzystać z nowej kuchni, musisz go połączyć Do energii elektrycznej, wody i innych sieci inżynieryjnych. Zapytaj instalatora, czy usługi te są zawarte w kosztach instalacji, czy chcesz zatrudnić elektryka, hydraulik lub inny ekspert.
Jaki układ kuchenny jest odpowiedni?
Kuchnie mają wszystkie kształty i rozmiary. Wybierając pomiędzy kompaktowymi kuchniami, kuchnia w kształcie litery U lub inne kuchnia powinny być myśleć o swoich opcjach przestrzennych, liczbie osób w domu i jak planujesz korzystać z kuchni.
Czy potrzebuję kuchni wykonanej na miarę?
Niestandardowe szafki i ławki kosztują więcej niż modułowa instalacja kuchni, ale mogą potrzebować, jeśli kuchnia nie ma standardowego rozmiaru lub mieć określony styl lub powierzchnię. Instalowanie własnej kuchni jest bardziej złożone niż instalacja standardowej kuchni i wymaga profesjonalnej specjalistycznej wiedzy specjalistycznej.
Czy konieczne jest wybieranie ścian?
Jeśli planujesz zrekonstruować starszego domu, możesz poczuć, że twoja nowa kuchnia jest zbyt zamknięta. Dla otwartego wyglądu, który umożliwia swobodny przepływ powietrza i światła, konieczne będzie usunięcie wewnętrznej ściany. Zapytaj instalatora kuchennego, jeśli oferuje tę usługę lub jeśli chcesz skontaktować się z konstruktorem osobno.
Ile kosztuje montaż kuchni?
Cena kuchni może się znacznie różnić w zależności od złożoności instalacji. Standardowa kuchnia lub modułowa instalacja kuchni jest tańsza niż kuchnia wykonana na miarę. WILIO jest średnim kosztem instalowania kuchni między 80 a 585 euro.
Co robią instalatorzy kuchenne?
Według ich potrzeb możesz zatrudnić konsultantowi dla konstrukcji kuchennej, która będzie zarządzać całą swoją kuchnią renowacyjną i koordynować go z innymi ekspertami, czy jesteś tylko najbliższą Stolą, hydraulikiem lub innymi licencjonowanymi profesjonalistami do instalacji szaf, umywalki i opanowanie innego kompleksu Zadania, których nie chcesz robić.