Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Kominki, piece

Szukasz producenta kominków do budowy kominka lub kafli? W tej kategorii mamy 21 813 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
32 814 zarejestrowani profesjonaliści
87 893 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Kominki, piece

Potrzebujesz serwisu w zakresie kominków, pieców? Wilio pomoże Ci znaleźć wysokiej jakości ekspertów w zakresie koncentracji, produkcji, instalacji i instalacji kominków i pieców. Cena pieców kominkowych zazwyczaj uzależniona jest od zakresu usług. Zobacz więcej informacji o usługach: serwis pogwarancyjny, koszty wysyłki dostarczone przez jednego z naszych 21 813 ekspertów w kategorii.

Zobacz też:Ceny
32 814 zarejestrowani profesjonaliści
87 893 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Jak uruchomić instalację kominka
Budowanie kominka na gorącym powietrzu do drewna
Gorące kominki powietrza są częścią budowy domu, więc ich wdrożenie lub naprawa, niezależnie od tego, czy kominek czy komin jest często kompleksowym procesem. Twój technik dla prac budowlanych w celu wdrożenia kominka użyje kamienia, cegieł, kamienia, płytek / płytek, ale także innych materiałów, takich jak gips lub drewno. Projekty - ustawia odpowiedni system kominowy na podstawie optymalnego przepływu powietrza, spust spalinowy, aby zapewnić komfort termiczny w budynku, zapewnia jej szczelność, aby uniknąć spłaty. Hydraulik zaczyna się od umieszczania ognisk (zwykle z cegieł, płytek ceramicznych lub betonu), aby zapewnić stałe i bezpieczne podstawy ogrzewania do drewna. Następnie zainstaluje urządzenie i łączy spalinę (wewnątrz i na zewnątrz, na dachu), aby wyjąć dym z domu.
Instalowanie kominka gazowego
Kiedy wybierzesz najlepszy kominek gazowy dla swojej przestrzeni (bez względu na ścianie, zbudowany, swobodnie stojąc lub wewnątrz istniejącej struktury kominkowej), instalator pomoże Ci podłączyć gaz. Jeśli nie masz jeszcze stacji benzynowej, zorganizuje połączenie butelki gazowej lub dostawę. Ponadto instalator kominka buduje wszystkie części, w tym kominek i dym. Obciąża otwory, aby umieścić dym przez sufit i dach i zapewni, że wszystkie luki są mocno zamknięte, aby uniknąć wycieku i uszkodzenia. Wreszcie łączy gaz i przetestuj nowo zainstalowany kominek.
Instalacja kominka elektrycznego
Twój hydraulik kominek elektryczny zaczyna się i próbować kominek, aby określić, czy działa. Następnie łączy kominek do ściany do miejsca docelowego lub przecina otwór do ściany, aby zapewnić tam wbudowany kominek. Dalsze łączy zasilanie (możesz potrzebować licencjonowanego elektryka na ten krok). Wreszcie zainstaluje wszystkie dekoracje (takie jak dzienniki), które wyposażone są w kominek i wyposażony w przedni szklany panel.
Często Zadawane Pytania
Po co zarezerwować instalację lub budowę kominka przez Wilio?
Istnieje kilka rzeczy, które byłyby bardziej przyjemne niż spędzanie zimowego wieczoru na ciepło kominka. Jednak najpierw musisz opuścić kominek. Istnieje wiele szczegółów, które sprawiają, że twój kominek jest bezpieczny, funkcjonalny i estetyczny. Dlatego montaż kominka jest zadaniem, które powinieneś powierzyć komuś, kto ma bogate doświadczenia i niezbędne narzędzia do obsługi. Zarezerwuj więc instalację kominka za pośrednictwem Wilio i będziesz cieszyć się jego atmosferą urzekającej w krótkim czasie. Niezależnie od tego, czy musisz zainstalować nowy kominek lub musisz naprawić aktualny kominek, jesteś we właściwym miejscu. Po prostu wyślij zapytanie, wybierz swojego instalatora i pozwól nam zainstalować lub naprawić kominek, który Ci odpowiada.
Jaki rodzaj kominka powinienem zostać zainstalowany?
Zależy to od tego, jakie twoje priorytety, zarówno estetykę, ciepło, wydajność lub komfort. Kominki z drewna oferują doskonałą wydajność ogrzewania w porównaniu z alternatywami, mają klasyczny wygląd, a kominki gazowe i elektryczne są nowoczesną alternatywą i są łatwe do konserwacji.
Konieczne jest również rozwiązanie komina podczas budowania kominka?
Tak. Jeśli zbudujesz kominek z drewna, będziesz musiał zainstalować komin jako część usługi. Podczas wprowadzania zapotrzebowania Wilio, zmień i potwierdź wybraną techniką.
Czy możesz zainstalować kominek bez komina?
Tak. Kominki gazowe i elektryczne nie wymagają kominów, ponieważ nie produkują dymu.
Potrzebujesz kwalifikowanej firmy instalacyjnej kominkowej?
Budynek lub montaż kominka nie jest kontrolowany i często sprawiają, że biegły rzemieślnicy, ale dobrze jest wybrać dostawcę w zakresie kompetencji zawodowych zapisanych na kanapę schodów. Minimum ważne jest, aby rzemieślnik miał już kilka udanych realizacji kominek - zalecamy to sprawdzenie. Jednak jest to tylko potencjalnie niebezpieczna materia gospodarstwa domowego, która może spowodować pożar, a tym samym rozważenie. Wymagana jest rewizja komina podczas budowania komina. Wdrożenie musi być zgodne z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa.
Jak długo zajmuje kominek?
Budowa klasycznego kominka drewnianego jest w zasadzie mokry proces budowlany i zajmuje większość dni do tygodnia, gdy wszystko pójdzie bez problemów. Kominek jest idealnie zainteresowany około 2-3 miesiącem przed żądanym terminem, aby mieć wystarczająco dużo czasu na konsultację i przygotowanie dokumentacji. Wybór odpowiedniego typu, odpowiednia lokalizacja w przestrzeni, połączenie z zewnętrznym zasilaniem powietrzem, rozwiązywanie odpływu gazów spalinowych do komina - wszystko, a jeszcze bardziej należy uznać, że daje kominek bez problemów, aby służyć długie lata. Zwykle wymaga inspekcji budynku lub konsultacji z projektantem domu. Następnie rozwijana jest dokumentacja projektu kominka, a także zgłaszać budowę w biurze budynku w swojej wiosce / mieście. Wymagana jest również opinia ratunkowa na temat dokumentacji projektu jako załącznika. Będziesz również potrzebował zgody na budowę niewielkiego źródła zanieczyszczenia powietrza z gminy, w której popełniasz dokumentację projektu podczas żądania. Podczas budowy komina, rewizja - na to będzie potrzebować kabiceta, który może dostarczyć dostawcę kominka lub możesz go zamówić. W budowaniu nowego domu wskazane jest myśleć o kominku już w konstrukcji i włączyć go bezpośrednio do dokumentacji budynku domu. Instalacja kominka elektrycznego lub gazowego jest stosunkowo prosta i może trwać tylko 4 godziny.
Ile wynosi instalacja kominka?
Cena kominka jest bardzo indywidualna sprawa. Jeśli chodzi o kompletny budynek kominka na gorącym powietrzu z kominem, koszty poruszają się około 3000 - 15000 EUR w zależności od złożoności kominka i zakresu i betonowych prac budowlanych. W przypadku niezbędnej konstrukcji komina, ta cena może nadal wzrasta. Cena może być znacznie niższa w zależności od wstępnego użycia, które już masz lub jeśli jest to tylko prosty zestaw wkładki kominkowej (około 500 EUR). Koszty naprawcze zależą odpowiednio od zakresu wdrożonych prac. zakres szkód. Naprawa może zawierać akty, takie jak naprawa podszewki, komin, wymiana kominka, zawias naprawy drzwi wkładek kominkowych. Nadal konieczne jest zgodzić się z dostawcami, czy oferta cenowa powinna obejmować materiały i pracę.
Co jeszcze obejmuje instalację kominka?
Struktura kominka obejmuje właściwości porady ekspertów z wyboru wkładek i pieców kominkowych, projektowania dokumentacji projektu, dokumenty do raportu budowlanego lub pozwolenia na budowę, wdrażanie prac budowlanych, w tym przeglądu komina, jeśli jest częścią budynek. Specjalista w dziedzinie nie będzie sprzedawać wkładki kominkowej, ale także doświadczenia, struktury jakości klucza odpowiadającego obecnym standardom i trendom. Ważne jest, aby być wyraźnie z dostawcą do zniknięcia, który ma swoją dostawę do zawarcia. Zawartość pracy będzie zależała od rodzaju kominka.