Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Instalacja kranu wodnego lub umywalki

Szukasz hydraulika do montażu baterii, zlewu? W tej kategorii mamy 26 851 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
33 307 zarejestrowani profesjonaliści
90 057 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Instalacja kranu wodnego lub umywalki

Potrzebujesz usługi w zakresie montażu baterii i umywalek? Wilio pomoże Ci znaleźć wysokiej jakości ekspertów do odłączenia starej baterii, zainstalowania nowej baterii, wymiany syfonu. Cena montażu baterii umywalkowych zwykle zależy od zakresu usług. Zobacz więcej informacji o usługach: koszty wysyłki, taśma izolacyjna, plomba dostarczana przez jednego z naszych 26 851 instalatorów w tej kategorii.

Zobacz też:Ceny
33 307 zarejestrowani profesjonaliści
90 057 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Często Zadawane Pytania
Dlaczego zamawiasz instalację baterii lub zlewu przez Wilio?
Niezależnie od tego, czy innowacja jest innowacyjna kuchni lub musisz zamontować nową linię kuchenną po raz pierwszy, najlepszy jest najlepszy, aby pozwolić na profesjonalistę. W końcu zlewozmywaki są ważną częścią mieszkania i nie chciałbyś ryzykować katastrofy w kuchni, aby jej niepoprawna instalacja. Ogień ekspert do zainstalowania zlewu lub baterii wodnej i możesz mieć pewność, aby osiągnąć stały wynik bez nieprzyjemnych niespodzianek. Najlepsze miejsce do znalezienia eksperta, który pomoże Ci zainstalować zlew kuchenny lub baterię, jest wilio. Prześlij zamówienie, wybierz preferowany typ instalacji, datę i odpowiedni czas, a praca może rozpocząć!
Kiedy najlepiej zarezerwować instalację zlewu kuchennego?
Jeśli instalujesz nową kuchnię lub rekonstrukcję starej kuchni, zlewozmywak powinien być jednym z ostatnich kroków na liście. Przed instalacją musisz mieć zamontowane deski i szafki i tworzyć miejsce na nowy zlew.
Czy muszę zatrudnić instalatora do instalacji zlewu kuchennego?
Profesjonalny hydraulik jest zawsze lepszym wyborem niż bliźnienia lub kumpla. Jednak raczej niż zamawianie hydraulika przeglądasz swoją wiedzę i doświadczenie.
Czy są jakieś zasady, w których można zainstalować zlew kuchenny?
Tak. Główną zasadą jest to, że należy przestrzegać minimalnej odległości między zlewami i punktami elektrycznymi.
Jak długo trwa wymianę zlewu kuchennego?
Wymiana zlewu kuchennego odbywa się średnio przez 2 godziny.
Ile kosztuje wymiana kuchni?
Koszty instalacji wina są zwykle około 50 EUR, w zależności od rodzaju i długości instalacji.
Ile kosztuje instalacja nowego zlewu kuchennego?
Usługa ta jest zwykle w zakresie 65 - 140 EUR, jeśli zamówisz usługę za pośrednictwem Wilio. Cena może się różnić w zależności od rodzaju zlewu, innych funkcji / połączeń i długości instalacji.
Usługi
Co zawiera usługę instalacji zlewu kuchennego?
Instalator zlewozmywak z Wilio zajmie się wszystkim - wybiera oryginalny umywalek do tworzenia miejsca na nowe, zainstalowane umywalki, pasuje do kranów i rur i bierze uszczelkę. Dbamy również o eliminację starego zlewu kuchennego (jeśli to konieczne) i może obsługiwać wszelkie naprawy. Co możesz oczekiwać od dostawcy tej usługi do Wilio:
Krok 1: Usuwanie zlewu kuchennego
Jeśli wymieniasz stary zlew kuchenny na nowy, instalator najpierw go zdemontuje. Zamyka zawory wodociągowe pod umywalką lub głównym zasilaniem i otwiera kran, aby zwolnić całą wodę, która pozostała w probówkach. Pod rurą umieszcza wiadra, które przechwytują wszystkie wody resztkowe po usunięciu. Następnym krokiem jest usunięcie rur dostaw wody wraz z rurą spustową, armaturą i połączeniem zmywarką (jeśli dotyczy). Znajduje klipy zlewami umieszczonymi pod zewnętrzną krawędzią i uwalnia je. Przed podniesieniem Slez, używając noża cięcia uszczelniacza, że ​​zlew jest przymocowany do płyty.
Krok 2: Przygotowanie
Po usunięciu zlewu, hydraulik czyści przestrzeń, usuwa inną płytę uszczelniającą i przemywa wodą mydlaną. Umyj i przygotować wszystkie oryginalne części, które zostaną ponownie wykorzystane (na przykład, spust lub bateria wodna). Przed kontynuowaniem instalacji twój nowy zlew sprawdza i montaż, że zatrzaskuje się w istniejące otwarcie. Jeśli nie, zaleca się wybrać inny zlew lub powiększyć rozmiar otworu z cięciem za pomocą ostrza piły, aż ma odpowiedni rozmiar.
Krok 3: Instalacja zlewu kuchennego
Instalacja zlewu kuchennego zawiera, zanim zostanie włożony do otworu, stosując silikonową uszczelkę na dno zlewu. Następnie, hydraulik zetrzyj wszystkie szczeliwo, które przecieka z krawędzi, nawet przed klamrą przymocowaną do dołu zlewu i obrócić je do umywalki na miejscu.
Krok 4: Instalowanie baterii wody i rur łączących
Na końcu, kran jest zainstalowany i ponownie łączy rurę. Hydraulik wprowadza baterię wodną do otworu zlewu z wodnym podkładką i matrycą, która utrzymuje rury wodne na stronie. Umieszcza sito spustowe i uszczelnia go, usuwa nadmiar szczeliwa i pokrywając go z gumową uszczelką i kołnierzem. Łączy rurę zasilania wodą i podłącza do naczyń do zmywarki i wszystkie rury razem. Wreszcie wyzwalacze wodociągowe Spróbują i upewnią się, że nie ma niepożądanego odpływu wody.