Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Instalacja kina domowego

Szukasz męża na godzinę do zainstalowania kina domowego? W tej kategorii mamy 19 849 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
32 711 zarejestrowani profesjonaliści
87 699 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Instalacja kina domowego

Potrzebujesz usługi instalacji kina domowego? Wilio pomoże Ci znaleźć wysokiej jakości ekspertów w zakresie układania i osadzania okablowania, audio i telewizji. Cena instalacji sprzętu nagłaśniającego i odtwarzającego zwykle zależy od zakresu usług. Zobacz więcej informacji o usługach: koszty wysyłki, uchwyt na telewizor, interfejs audio, który kosztuje średnio 15-70 euro, który dostarczy jeden z naszych 19 849 mistrzów w tej kategorii.

Zobacz też:Ceny
32 711 zarejestrowani profesjonaliści
87 699 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Często Zadawane Pytania
Ogień zaufany eksperci do instalacji kina domowego przez Wilio
Obecnie żyjemy na raz, w którym każde założenia muszą stworzyć kino we własnym domu. Dzięki Ultra HD Technologies, które oferuje niezwykle wyraźny obraz, a pełny dźwięk przestrzenny, mamy naprawdę wspaniałe doświadczenie w naszych domach w naszych domach. Systemy kina domowego są coraz bardziej popularne w ostatnich latach. Podekscytowanie takiego doskonałego doświadczenia okazało się dość zaraźliwe. Chociaż kino domowe jest wystarczająco proste, aby kupić, ich połączenie i ustawienie jest stosunkowo złożone. Musisz mieć przyzwoitą wiedzę na temat inżynierii elektrycznej, aby upewnić się, że wszystko jest podłączone zgodnie z podręcznikiem użytkownika (instrukcja) W zależności od żądanego ustawienia może być konieczne zainstalowanie na ścianach konsoli lub odbudowanej instalacji elektrycznej, aby uzyskać kable do gdzie potrzebujesz. Jak uniknąć problemów z kablami ciągnącymi? Obecnie dostępne są również kino domowe z bezprzewodowymi głośnikami tylnymi i bezprzewodowym subwooferem. Ustawianie systemu kina domowego może okazać się zadaniem pełnym niebezpieczeństwa i nerwów. Dlaczego więc ryzykujesz? Profesjonaliści w instalacji teatru domowego mają wiedzę i wiedzę, aby zapewnić, że nowy system zostanie ustawiony prawidłowo i po raz pierwszy. Zapisz rozczarowujący, a dziś nadchodzisz - zamów kino domowe!
Jakie są korzyści z instalacji teatru krajowego?
Właśnie to, co instalujesz kina domowego, możesz cieszyć się filmami, jak wyglądają - z dużym ekranem i dźwiękiem przestrzennym, w swojej prywatności rodziny, a bez żadnych kosztów i niedogodności, które powinieneś odwiedzić kino publiczne.
Czego potrzebujesz do systemu kina domowego?
Przyzwoitego kina domowego zaczyna się od telewizji High Definition (HDTV) - format transmisji sygnału telewizyjnego o znacznie wyższej rozdzielczości, takich jak tradycyjne formaty - lub do projektora i systemu dźwiękowego 5,1 (5 głośników + subwoofer) lub najnowocześniejszy Art Sound Systems 7.1 (7 i więcej głośników), Dźwięk Land + Subwoofer), które pozwolą Ci stworzyć dużą atmosferę kinową. Możesz dodać swoje doświadczenia z wygodnymi elektrycznymi figurami składanymi z uchwytami.
Jak działa kina domowa?
Technik kina domowego sprawdzi pokój multimedialny i doradza najlepiej wykorzystać przestrzeń i akustykę w swoim pokoju. Instalują telewizor lub projektor, pasek dźwiękowy i głośniki począ się nawzajem i pokażą, jak je kontrolować.
Po co zatrudnić profesjonalistę kina domowego?
Ustawianie kina domowego może być stresujące, jeśli normalnie nie pracujesz ze wszystkimi technologiami. Professional zapewni szybsze połączenie urządzeń, ukrywają kable neestetyczne i zapewni bezproblemową integrację i funkcjonowanie urządzenia.
Jak długo trwa zwykle teatr domowy?
Instalowanie kina domowego może potrwać kilka godzin (3 i więcej), w zależności od złożoności systemu i tego, co masz przestrzeń.
Ile kosztuje ustawienie kina domowego?
Instalacja i konfiguracja kina domowego kosztuje ok. 50 €, instalując odbiornik telewizyjny za około 30 €, okablowanie i konfigurowanie elementów kina domowego w kliencie - 25 €.
Usługi
Co obejmuje instalacja teatralna?
Twoje kino domowe może być proste lub wyrafinowane, zgodnie z tym, co wybierasz. Niezależnie od tego, czy jest to telewizor z dużym ekranem i przestrzennymi głośnikami dźwiękowymi lub w pełni zautomatyzowane ustawienia pomieszczenia multimediów. Chodzi o tworzenie właściwej atmosfery, że będziesz miał autentyczny zegarek wpatrywanie doświadczenia bez wychodzenia z komfortu domu.
Instalowanie projektora.
Wybierając rozmiar ekranu (projektor) kina domowego, przestrzeń pokojowa, w której zostanie umieszczona. Niezależnie od dobrego akustyki, mały ekran nie zapewnia pożądanego efektu. Większość projektorów jest zamontowana na suficie, aby ich nie zastąpić i zapewnić prawdziwe doświadczenie teatralne. Możesz wybrać, jeśli masz ekran, który może być ukryty, gdy nie jest używany lub nawet używasz pustej ściany w pomieszczeniu multimediów. Projektory są idealnym wyborem dla dużych przestrzeni i większej liczby osób. Jednak musisz zablokować naturalne światło do optymalnego śledzenia.
Instalacja telewizora
Możesz wybrać telewizor o wysokiej rozdzielczości (HDTV) w swoim kinie domowym, aby uzyskać łatwiejsze ustawienie lub ze względu na lekkie i przestrzenne ograniczenia. Twoje techniki zamontowane telewizor na ścianie, aby zmaksymalizować przestrzeń pokojową, a dodatkowo nie potrzebujesz szaf ani półek, aby go umieścić. Zwykle używają istniejących punktów mocy, ale ostrzegają Cię, jeśli musisz wykonać dodatkowe działanie elektryczne, aby zasilać wszystkie komponenty lub zainstalować inny punkt antenowy. Techniki instalacji Podczas umieszczania telewizora na ścianie waży źródła naturalnego światła i odblaski i doradzają, jaka jest idealna lokalizacja, aby utrzymać maksymalną przyjemność ze śledzenia. W końcu ukrywają wszystkie kable, przecinając tunel do ściany i jelita (użyj plastikowej szyny przymocowanej do ściany, wytwarzanie ściany telewizyjnej z płyty gipsowej z podświetlanym), aby zwrócić na siebie uwagę.
Instalowanie głośników i dźwięku
Możesz osiągnąć konfigurację strategiczną, tj. Odpowiednio umieszczając spódnice dźwiękowe, głośniki i wzmacniacze w pomieszczeniu mediów, aby uzyskać pełny dźwięk przestrzenny. Po pierwsze, głośnik centralny jest zamontowany (powyżej lub poniżej telewizora, aby naturalnie opierać dźwięk z kierunku obrazu), a następnie wdrożyć dodatkowe głośniki i wzmacniacze, które zapewniają najlepszy dźwięk. Twój ekspert audiowizualny sprawdzi akustykę pokoju i umieszczenie miejsc, aby zapewnić, że wszyscy widzowie otrzymają optymalne doświadczenie akustyczne oglądania filmów lub słuchania muzyki.
Smart (Smart) Kino
Automatyzacja kina domowa obejmuje bezproblemową integrację wszystkich technologii w pomieszczeniu mediów, aby oglądać filmy tak łatwo, jak to możliwe. Zintegrowana automatyzacja oznacza, że ​​możesz kontrolować wszystkie technologie w domu z jednym kierowcą. Na przykład praktyczna funkcja jest wyrównującą kontrolę multimedialną w pomieszczeniu mediów. System może zintegrować się z systemem inteligentnym domowym i telewizją satelitarną, Netflix. Idealne konfigurowanie teatru krajowego oznacza, że ​​tylko jeden sterownik, który oferuje bogaty wybór opcji strumieniowych lub jednocześnie komunikuje się z ekranowaniem, dostosowując temperaturę lub oświetlenie w pomieszczeniu, aby utworzyć prawidłową atmosferę. Teatr telewizyjny Teatr Home pokazuje cały inteligentny ekosystem, dzięki czemu będziesz mógł natychmiast strumienić swoje ulubione filmy.