Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Grafika i projekt

Szukasz grafiki do prac projektowych i graficznych? W tej kategorii mamy 2 909 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
32 775 zarejestrowani profesjonaliści
87 815 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Grafika i projekt

Potrzebujesz usługi w zakresie prac projektowych i graficznych? Wilio pomoże Ci znaleźć ekspertów od jakości w niestandardowych projektach graficznych, edycji istniejących grafik, stworzeniu podręcznika projektowego. Cena projektów graficznych zwykle zależy od zakresu usług. Zobacz więcej informacji o usługach: zamieszczanie komentarzy, dodatkowe konsultacje udzielone przez jednego z naszych 2 909 projektantów i grafików w danej kategorii.

Zobacz też:Ceny
32 775 zarejestrowani profesjonaliści
87 815 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Usługi
Co zawiera usługę graficzną?
Projektanci graficzni mogą pomóc w profesjonalnej prezentacji Ciebie i Twojej firmy. Twój grafik może pracować z Tobą w różnych umowach, od tworzenia marek i grafiki do grafiki i reklamy w sieciach społecznościowych. Możesz spodziewać się usług od najczęściej:
Marki.
Niezależnie od tego, czy zaczynasz od nowej firmy lub potrzebujesz istniejącego odświeżania marki, ważne jest, aby zbudować znak towarowy, który spodoba się do Twojej grupy docelowej. Z niezależną grafiką omówisz wizję swojej firmy wraz z publicznością, grupami docelowymi, kolorami kolorów, listami, obrazami i preferencjami stylów. O pokrycie szereg zadań wizualnych związanych z brandingiem, takimi jak projektowanie marki i projektowanie logo, oraz mogą tworzyć instrukcje marki, które pomogą Ci utworzyć spójny wygląd w przyszłości.
Grafika mediów społecznościowych.
Wiele darmowych grafiki stóp specjalizuje się w tworzeniu grafiki dla treści online, takich jak tworzenie zabawy dla mediów społecznościowych, grafiki dla witryny i na blogi. Twój graficzny projektant jest zaznajomiony z wytycznymi marki, przykłady stylów, które lubisz, określa Cię, dla których kanały internetowe potrzebujesz grafiki. Następnie, korzystając z programów takich jak Adobe Photoshop i Adobe InDesign realizować wysokiej jakości grafikę, którą można użyć online. Większość projektantów graficznych liczy się zatem z co najmniej jednej rundy rewizji, a zatem, nie przekazywania informacji zwrotnej, jeśli pierwotna propozycja nie jest całkowicie w zależności od swoich upodobań. Ostateczny produkt graficzny jest zwykle w formacie JPEG lub PNG.
Grafika dla promocji przy użyciu drukowanej materii
Potrzebujesz grafiki i projektowanie materiałów promocyjnych, takich jak broszury, ulotki, wizytówki, plakaty, a nawet opakowania produktu? Darmowy projektant graficzny nóg przygotuje projekty drukowania zgodnie z profesjonalnymi specyfikacjami drukarki. Informuje o swojej marce, Twoje cele pod względem materii drukowanej, grup docelowych i specyfikacji drukowania, a następnie utworzyć propozycję gotową do sprzężenia zwrotnego. Kiedy jesteś zadowolony z wyniku, dostarczy propozycję wysokiej rozdzielczości we właściwym formacie (zwykle PDF), który jest gotowy do drukowania.
Osobiste projekty i zaproszenia
Projektowanie graficzne nie jest przeznaczone wyłącznie dla firm. Chcesz oryginalny zaproszenie na imprezę, ogłoszenie ślubne doskonale strojenie z tematem lub chcesz, aby twoi bliscy podali unikalną ilość, czy rysunek. Projektant graficzny wykorzystuje swoje umiejętności twórcze, aby stworzyć wyjątkową pracę, z której będziesz mieć Cię i swoją uzdoloną przyjemność.
Często Zadawane Pytania
Po co zatrudnić grafików przez Wilio?
Musisz zaprojektować logo, baner, broszurę lub nawet nową stronę? Niezależnie od tego, czy jest to dla Twojej firmy lub użytkowania, grafika może ci pomóc. Darmowa grafika nóg ma umiejętności i doświadczenie i użycie kreatywności ożywie twoje pomysły. Wystarczy podać przypisanie - krótka i grafika zajmie się resztą realizacji. W przypadku wilio znajdziesz przystępnych i utalentowanych niezależnych projektantów graficznych. Po wejściu do zadania będziemy podłączyć Cię z najlepszymi lokalnymi projektantami graficznymi. Oszczędzasz czas, gdy otrzymasz projekt, o którym marzyłeś.
Co sprawia, że ​​grafika?
Projektant graficzny bierze koncepcję i markę oraz te, które przy użyciu zdjęć, kolorów, kształtów i układu ożywia, a zatem publiczność Potta. Jakie są konkretne przykłady zadań, z którymi projektant graficzny zwykle spotykają się w pracy? Większość pracy graficznej z oprogramowaniem graficznym, który proponuje kontrakty dla klientów do obiegu cyfrowego. Jest to projekt logo, projekt wizytówki, projekt broszury i zdjęcia w sieciach społecznościowych.
Jakie oprogramowanie i narzędzia używają grafiki?
Projektanci graficzni wykorzystują szereg narzędzi i oprogramowania do rozwijania swoich koncepcji, w tym tablety do rysowania, długopisu i papieru. Niektóre z najpopularniejszych produktów pochodzą z Adobe Creative Suite, w tym programy InDesign, Illustrator i Photoshop.
Jaki format dostaję moją grafikę?
Ultimate format twojej grafiki będzie zależeć od tego, jak i gdzie zostanie użyty. Dlatego określasz, w jaki sposób grafika będzie już zadowolona po wprowadzeniu. Do celów drukowania drukarka (zwykle PDF) określa preferowany format. W przypadku użycia cyfrowego odpowiednie są pliki PDF, PNG lub JPEG.
Jak długo zajmie to, aby uzyskać mój gotowy projekt?
Czas potrzebny do stworzenia projektu będzie zależał od tego typu, obciążenia graficznego projektanta i ilość potrzebnych od niego. Musisz zgodzić się ze swoim projektantem na pewno, że jesteś pewien, że ostateczny produkt, który otrzymasz na czas.
Ile kosztuje projekt graficzny?
Cena projektowania graficznego różni się w zależności od doświadczenia swojego projektanta, ich stanowisk pracy, czas potrzebny do wykonywania zadań i wyników końcowych. Przed rozpoczęciem wdrażania budżet musi zostać potwierdzony przez wzajemną zgodę.