Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Fotograf, wideo

Szukasz fotografa lub kamerzysty? W tej kategorii mamy 2 996 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
32 710 zarejestrowani profesjonaliści
87 699 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Fotograf, wideo

Potrzebujesz usługi z zakresu fotografa, wideo? Wilio pomoże Ci znaleźć wysokiej jakości ekspertów w profesjonalnej fotografii, nagrywaniu wideo, postprodukcji, montażu. Cena twórców zdjęć i filmów zwykle zależy od zakresu usług. Zobacz więcej informacji o usługach: koszty wysyłki, uwzględnienie dodatkowych wymagań dostarczonych przez jednego z naszych 2 996 fotografów w tej kategorii.

Zobacz też:Ceny
32 710 zarejestrowani profesjonaliści
87 699 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Często Zadawane Pytania
Po co wynajmować zdjęcia przez Wilio?
Wynajem Najbliższy komercyjny fotograf na Wilio jest wygodniejszy i bardziej elastyczny dla Twojego budżetu. Możesz zaoszczędzić w poszukiwaniu profesjonalnego fotografa, który zapewnia najlepsze wyniki podczas robienia produktów. Niektórzy z naszych lokalnych fotografów komercyjnych mają obszerne portfolio, umiejętności i doświadczenie oraz reputację doskonałej pracy. Mają nawet oceny i recenzje, które to udowodniają. Oprócz niemal natychmiast będziesz zadbać o jakość i wynajęcie specjalistów, zaoszczędzisz również nasz wysiłek z przeglądaniem wielu witryn lub witryn. Nie musisz dzwonić do dużych liczb lub uczestniczyć w różnych biurach i agencjach, aby zaplanować spotkanie. Po prostu zrobić, jeśli opublikujesz swoje popyt na naszą platformę. Dlatego podajesz przegląd produktów, harmonogramu i budżetu, liczbę potrzebujących obrazów, rozmiarów, jakości i rozdzielczości, miejsc docelowych i wszystkich innych ważnych szczegółów. Fotografowie mogą dostarczyć bezpłatny cytat dla swoich usług. Jak tylko zgodzimy się na cenę, możesz zacząć od współpracy. Zarezerwuj swojego fotografa już dziś i bądź gotowy na wszystkie światła, aparat i akcję!
Jakie zalety przynosi, gdy jesteś ponad wilio najme fotografa na fotografii komercyjnej?
Wynajem fotografów komercyjnych z Wilio oferuje wiele korzyści. Dla początkujących jest wygodniejszy i może zapisać czas i pieniądze. Jeśli chcesz znaleźć odpowiedni fotograf, nie musisz obejść miasta ani przeglądać kilku stron internetowych. Wyślij zapytanie i lokalnych profesjonalnych fotografów do Ciebie. Możesz wybierać spośród grupy doświadczonych fotografów, którzy są weryfikowane i zaufania wiele marek i kreatywnych osób.
Czy muszę dostarczyć własne narzędzia lub sprzęt dla swojego fotografa komercyjnego?
Nie, nie musisz dostarczać instrumentów ani urządzeń. Słysząc zdjęcie posiadające własne aparaty cyfrowe DSLR, obiektywy, światła i inne rzeczy, które dobrze wiedzą i są gotowe do użycia. Możesz potrzebować wylotu elektrycznego do ładowania baterii, laptopa i kamery. Należy jednak ogłosić, że zgadzasz się, że produkty do filmowania lub fotografowania, rekwizytów, obiektów w szafie i modelach zostaną użyte wyłącznie do fotografowania lub fotografowania.
Jak długo trwa zdjęcie komercyjne?
Standardowa praktyka ma robić zdjęcia jednego dnia. Jeśli istnieje fotografia plenerowa lub osiągnąć określone warunki światła, potrzeba więcej dni. Nawet najbardziej widoczna fotografia komercyjna trwa pewnego dnia, a jeśli poprosisz retusz lub edycję, praca jest przedłużona w dniu. Rozważmy, jakie usługi potrzebne i ile chcesz obrazów, ponieważ wpłynie to na liczbę dni fotografii lub strzelania.
Czy wilio może pomóc mi również z własnym fotografią komercyjną?
Czy wilio może pomóc mi również z własnym fotografią komercyjną? Niektórzy profesjonalni fotografowie mogą zgodzić się na pracę jako asystentów. Zauważ jednak, że może nie być opłacalne dla Ciebie ze względu na szybkość, którą zazwyczaj pobierają. Może być również trudny dla fotografów z wieloletnim doświadczeniem, które ciężko pracowali, aby zbudować portfolio fotografii komercyjnej, aby wziąć pod uwagę ten rodzaj pracy.
Czy fotograf z Wilio pomoże mi edytować i retuszować zdjęcia?
Czary mogą działać w edycji zdjęć, ale jeśli nie jesteś profesjonalistą, może być czasochłonny. Edytor zdjęć może pomóc w przejściu na emeryturę ze zdjęcia, upiększ swoje zdjęcia rodziny z Photoshopem lub dokonaj mistrza arcydzieła za pomocą poprawnych regulacji oświetlenia. Profesjonalni fotografowie korzystają z programów, takich jak Photoshop i Lightroom, aby zdjęcia twoich zdjęć były jeszcze bardziej poprawione.
Usługi
Co obejmuje usługi fotografii komercyjnej?
Mogą one obejmować różne usługi dla kampanii marketingowych, w tym strzelanie do żywności, fotografów mody, edycji i retuszowania zdjęć, fotografów produktów, fotografów i usług modelowych.
Zdjęcie żywności
Udane firmy spożywcze wykorzystują gorące zdjęcia swoich posiłków do menu, ulotek, strony internetowej lub posiłków. Podobnie jak obrazy Jakości, możesz również mieć dla swojego biznesu spożywczego z fotografem Wilio! Twój wilio fotograf może zrobić zdjęcie swojego jedzenia pod prawym kątem, użyj sztuczek do oświetlenia i stylu żywności, aby wyróżnić się i wyglądać smaczniejszy. Traktuj swoje menu, strony internetowe, e-sklep, ulotkę, reklamy drukowane lub inne zwiększenie aplikacji o potrawach, które smakują i świetnie wyglądają.
Fotografia mody
Niezależnie od tego, czy jesteś studentem mody, projektantem rozpoczynającym lub uruchomionym modnym markiem lub sprzedawcą e-sklepu, będziesz potrzebować doskonałych zdjęć projektów i produktów końcowych. Ogień przyprawiony fotograf mody, który przechwytuje najlepsze produkty mody do najmniejszego szczegółu, niezależnie od tego, czy jest to Twoja linia odzieżowa, biżuteria lub akcesoria mody. Nasza fotografia moda widzi najlepsze zdjęcia wzorów i produktów mody, dzięki czemu można mieć piękne obrazy, które zasługują na redakcję, portfele projektowe, katalogi, strony internetowe treści e-commerce, stron internetowych blogów treści i więcej.
Edycja, wyciski i fotografów obsługa
Małe szczegóły lub błędy mogą zepsuć idealny strzał. Możesz zobaczyć plamę z kurzu na pięknym klejnotu. Kolory produktu mogą nie wyróżniać się z powodu użycia niewłaściwego filtra. Jest to sytuacja, w której przychodzą do szeregu retuszu, edycji i obsługi fotografii. Jako samodzielna usługa od profesjonalnych fotografów, retuszów, redaktorów i ekspertów w oprogramowaniu do edycji zdjęć może edytować lub manipulować zdjęcia i poprawiać i edytować je zgodnie z Twoimi potrzebami.
Fotograficy produktów
Profesjonalny fotograf produktu może podświetlić elementy wizualne, aby wyróżniały się produkty. Produkty fotograficzne wiedzą, aby znaleźć najlepsze kąty i oświetlają swoje produkty, aby wyglądały bardziej atrakcyjne. Zostaw kamienie biżuterii blasku. Traktuj swój samochód połysk. Podkreśl dobroć mięsa twojego hamburgera. Możemy połączyć się z wieloma ekspertami na Wilio, w tym specjalistów na samochodach komercyjnych lub komercyjnych zdjęć biżuterii.
Modele.
Jeśli chcesz, aby Twój produkt miał element ludzki, możesz także wynająć modele i modele wraz z fotografią komercyjną. Zaletą tej procedury za pośrednictwem Wilio jest to, że nie musisz tracić czasu kontaktowania lub organizowania wywiadów z wyborem odpowiednich modeli.
Strzelanie na specjalne okazje
Zdjęcie profesjonalne jest również wystarczająco dobre dla specjalnych możliwości, takich jak wesela, imprezy i imprezy. Fotograf, który wybierzesz z wyprzedzeniem, omawia wejścia i wyjścia zdarzenia, aby upewnić się, że są w odpowiednim miejscu we właściwym czasie. Przygotują się przed przybyciem gości i przechwytywanie wszystkich ważnych chwil, które będziesz mógł cieszyć się swoim dniem.
Zdjęcie portretowe
Czy musisz znaleźć fotograf rodziny lub dzieci w bliskim sąsiedztwie? Portrety mogą stać się rzadkie wspomnienia, które pokazują, jak ludzie zmienili się w czasie i dorósł - i mogą tworzyć wspaniałe prezenty rodzinne. Możesz nawet znaleźć doświadczony fotograf zwierząt, który przechwytuje portrety ze swoich zwierząt lub obejmuje je na zdjęciu rodzinnym. Twój fotograf portret zapewni, że wszystkie pozostają i wyraźnie widoczne, a następnie wykonują profesjonalne strzały.
Fotografia moda i produkt
Specjalistycznego fotografa mody lub fotograf produktu może pomóc w odpowiednim oświetleniu, aparatu i know-how. Pomoże to edytować swoje zdjęcia, aby wystawać z tłumu, rozszerzyć śledzenie i sprzedać więcej produktów.
Strzelanie za pomocą dronów.
Fotografia lotnicza przyniosła rewolucję w nagrań fotografii i wideo - w tych dniach można uzyskać niesamowite zdjęcia grupowe, strzały nieruchomości i obrazy powietrzne prawie wszystko. Niezależnie od tego, czy jesteś w nieruchomości, Budownictwie lub turystyce lub planujesz ślub, profesjonalny fotograf używa wysokiej jakości kamery Drona do profesjonalnego wychwytywania idealnego strzału lotniczego.