Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Elektryk

Szukasz elektryka? W tej kategorii mamy 27 014 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
33 307 zarejestrowani profesjonaliści
90 057 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Elektryk

Potrzebujesz usługi elektryka? Wilio pomoże Ci znaleźć ekspertów jakości w zakresie połączeń elektrycznych, montażu oświetlenia, lekkich sufitów, bezpieczeństwa i alarmu. Cena eksperta ds. energii elektrycznej zwykle zależy od zakresu usług. Zobacz więcej informacji o usługach: przegląd sejfu, wymiana i naprawa lamp, naprawa gniazdka świadczonego przez jednego z naszych 27 014 elektryków w danej kategorii.

Zobacz też:Ceny
33 307 zarejestrowani profesjonaliści
90 057 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Często Zadawane Pytania
Po co przeszukiwać elektryka w Wilio?
Upuściła energię elektryczną? Czy to czas na zmianę? Czy musisz zainstalować nowe wyłączniki, czy rozszerzyć istniejącą sieć i jej pojemność? Potrzebujesz jakości lokalnego elektryka, który bezpiecznie i bez czekania jest naprawiony, a rozwiązanie, które należy polegać na .wilio pomoże Ci znaleźć elektryków w otoczeniu, którzy są gotowi poruszać się natychmiast do projektu.
Jakie umiejętności ma elektryk?
Elektrycy muszą kontrolować standardy dla wszystkich instalacji i napraw. Znasz bezpiecznie z częściami elektrycznymi i systemami i dokonują precyzyjnej pracy. Mogą zdiagnozować problemy i znaleźć rozwiązania. Dlatego pracują w niebezpiecznym środowisku, który naraża ich na porażenie prądem, a oparzenia muszą stale zapewniać bezpieczeństwo.
Jakie rodzaje pracy tworzy elektryka?
Elektrycy są zazwyczaj odpowiedzialni za szereg prac, od instalacji nowych instalacji elektrycznych poprzez naprawę starszych systemów i wykonując normalną konserwację. Mogą być odpowiedzialne za kalibrację i testowanie systemów elektrycznych, poprawiając istniejącą instalację elektryczną, problemy z rozwiązaniem z urządzeniami elektrycznymi i przygotowanie dokumentacji projektu. Elektrycy instalują systemy bezpieczeństwa, ogień i inne ciężkie prąd oraz niskie obecne systemy do budynków komercyjnych, takich jak biura lub sklepy. W gospodarstwach domowych zwykle instalują kable, wyloty, przełączniki lub rozszerzają istniejącą sieć i jej pojemność.
Jak znaleźć dobry elektryk?
Szybki i łatwy sposób na znalezienie poręczny i chętny elektryk jest stworzenie popytu na Wilio. Otrzymasz oferty od doświadczonych elektryków z otoczenia. Następnie porównaj menu, zobacz swoją oceną klientów i wybierz eksperta, który Ci odpowiada.
Czy mogę samodzielnie wykonywać pracę okablowania?
Chociaż nikt nie może uniemożliwić Ci robić tego, co chcesz, we własnym domu, wykonując prace elektryczne jest niebezpieczne i może prowadzić do kosztownych napraw i innych problemów. Stać się elektrykiem, wymaga szkolenia. Nie przyjmuj energii elektrycznej do lekkiego. Ponieważ nawet mniejsza praca może być ryzykiem bezpieczeństwa. Co więcej, bez ważnego komunikatu inspekcyjnego, że elektryk wystawi Cię po interwencji w instalacji elektrycznej, firma ubezpieczeniowa nie może rozpoznać wydarzenia ubezpieczeniowego i opłacić składki.
Jak zresetować wyłączniki elektryczne?
Wyłącz całkowicie wyłącznik, a następnie włącz całkowicie. Niektóre wyłączniki będą wyglądać tak, jakby nie są wyłączone, ale mogą być w fazie neutralnej, co wciąż nie pozwalają im pracować, jakby były całkowicie włączone. Sposób znalezienia, aby wyłączyć i ponownie obrócić wszystkie wyłączniki.
Ile jest wart elektryka?
Prace instalacji elektrycznej są głównie doceniane dla konkretnego projektu. Zegar wynagrodzenia jest z wyjątkiem elektryków. Cena zależy od złożoności zadania i czasu niezbędnego, ale nie obejmuje zakupu materiałów, czy narzędzia specjalne są potrzebne, lub sprzęt, a z tego, czy elektryk jest w pobliżu lub musi pochodzić z większej odległości.
Kiedy zostanie wykonana zmiana?
1. Jeśli kupujesz nieruchomość, która została użyta i ma więcej niż 25 lat 2. Jeśli minęło ponad 5 lat od ostatniej wersji 3. Jeśli obawiasz się, jak urządzenie zostało zainstalowane Wiadomość o wersji jest ważnym dokumentem w przypadku zdarzenia ubezpieczonego. W nieprawidłowej zmianie firma ubezpieczeniowa może skrócić lub odrzucić zgodność z ubezpieczeniem. W ten sposób nie jest zobowiązany przypominać o obowiązku posiadania ważnej rewizji w przypadku posiadania ubezpieczonego nieruchomości. Rewizja jest ważna przez pięć lat.
Ile kosztuje rewizja instalacji elektrycznej?
Końcowa cena rewizji i pisania wiadomości przeglądowej z 2-pokojowym mieszkaniem może wynosić od 50 do 12 € w zależności od złożoności instalacji elektrycznej i innych czynników. Na przykład, liczba obwodów, liczba obwodów / bezpieczników / prądowych ochraniacze, czy to koniec urządzeń na obwodzie światła, czy pomiar ilości jest również wykonywany na początku (dystrybutor) na końcu linii (oprawa, szuflada) na początku (rozdzielnica) i na końcu linii (oprawa, szuflada) na początku (rozdzielnica) i koniec ołowiu (oprawa, szuflada) na początku (rozdzielnica) i koniec Ołów (oprawa, szuflada) na początku (rozdzielnica) i koniec linii (oprawa, szuflada) wykonuje również liczbę instalacji elektrycznej rewizji liczby obwodów. I tak dalej.
Kiedy jest czas, aby zadzwonić do elektryka?
Po zresetowaniu wyłączników lub zbyt często wymieniasz bezpieczniki. Kiedy włączyłeś klimatyzator, a światła w pokoju wychodzą. Kiedy mrugają lub idą na światłach. Kiedy czujesz się spalony przez zapach energii elektrycznej. Jeśli masz sześć urządzeń elektronicznych zaangażowanych w jedno gniazdo. Jeśli masz szuflady przeładowane przez rozszerzenia.
Jakie usługi zapewniają elektryków?Usługi
Konsultacje w sprawie planów projektu, w których należy zamontować kable i szuflady Montaż sufitów, ścian i podłóg Montaż skrzynek bezpieczników, terminali ziemi i wyłączników Montaż ścian elektrycznych do ścian na oprawy i gniazda Podłączanie początkowego okablowania do szuflad, przełączników, opraw, zasilania, sieci komputerowych i urządzeń Zainstaluj alarmy i systemy bezpieczeństwa Wyposażenie elektryczne Testowanie błędów Usuwanie zaburzeń, które pojawiają się po przetestowaniu Instalacja sieci telekomunikacyjnych Podłączanie urządzeń energetycznych
Porady i wskazówki
Dobre zadanie jest podstawą Elektrycy są zazwyczaj odpowiedzialni za szereg prac związanych z instalacją nowego okablowania poprzez naprawę starszych systemów i wykonując zwykłą konserwację. Napisz w zadaniu, jak to możliwe, opis tego, co musisz wykonać, a w jakim stopniu zrozumieć dokładnie, jaki jest twój pomysł. Sprawdź realizację Aby upewnić się, że wszystkie prace zostały dokonane jakość, sprawdzaj pracę podczas jej kursu, a także po jej zakończeniu. Budżet i czas Nie zapomnij dodawać swoich wymagań dotyczących zakończenia wdrożenia. Jeśli masz wyznaczony budżet, który należy przestrzegać, pamiętaj, że usługodawca jest już na początku.
DemonstracjaDemontacje realizacji naszych dostawców
profile image
Elektryk
Gabryjel B.
profile image
Elektryk
Lazor E.
profile image
Elektryk
Narcyz O.
profile image
Elektryk
Jedrick L.
profile image
Elektryk
Bolesław J.
profile image
Elektryk
Birger S.
Przydatna informacjaCo chcesz wiedzieć
Wybór właściwego elektryka Niezależnie od tego, czy istnieją prace awaryjne w wymianie niebezpiecznych instalacji elektrycznych lub projektu modernizacji gospodarstwa domowego, który wymaga nowego oświetlenia i instalacji urządzenia, pracować z instalacją elektryczną w radiu domu wśród najważniejszych. Błędy Instalacje elektryczne są niezwykle niebezpieczne dla Ciebie i innych osób w gospodarstwie domowym i są niezbędne, aby znaleźć odpowiedni elektryk do tej pracy. Rozmawialiśmy z niektórymi z doświadczonych elektryków polecanych do wilio, aby znaleźć kluczowe rzeczy, które powinieneś wiedzieć, aby poprawnie zdecydować. Najpierw wykonaj ankietę, zlokalizuj ich kwalifikacje i upewnij się, że ci odpowiada. Zaplanuj następujące kroki i skup się na tym, czego szukać, gdy otrzymasz oferty na wydajność pracy. Zapewnij te same budżety z wielu elektryków. Wymagać i sprawdź dowolny certyfikat, jeśli to konieczne. Kontynuuj czytanie i znajdź dalsze informacje o tym, jak znaleźć odpowiedni handel do swojej pracy. Najpierw wykonaj ankietę Nie można stać się ekspertem od krajowych systemów elektrycznych tylko z badaniami internetowymi. Jednakże może być, że możesz pomysł na to, co wymaga pracy, a także będziesz mieć lepsze założenia do wyjaśnienia pracy poszczególnych elektryków. Na przykład, jeśli chcesz wymienić szuflady i przełączniki świetlne, zlokalizuj różne modele i ceny. Nawet możliwość dokładnego opisywania wszelkich problemów poprzez porównanie z podobnymi problemami, które mogą pomóc w prawidłowej pracy elektryka. Peter H. z ponad 15-letnim doświadczeniem, powiedział: "Jedną z najlepszych rad, które mogę dać, jest stworzenie małego ankiety. Nie możesz zostać ekspertem, ale jeśli otrzymasz trochę wiedzy, będziesz wiedział, o co prosisz i co musisz być ostrożnym. W ten sposób możesz sprawdzić, czy praca odbywa się na poziomie i wiesz, że otrzymasz najlepszą wartość za swoje pieniądze. " Wymagać kwalifikacji W niektórych przypadkach może mieć zajęcia w latach zatrudnienia, ale bez formalnej edukacji lub kwalifikacji. Jednak dla elektryków należy wziąć pod uwagę pewne standardy przemysłowe. Wszystkie prace elektryczne muszą być przeprowadzane zgodnie z obowiązującymi normami, aw niektórych przypadkach, zwłaszcza w przypadku większej pracy, w tym nowe obwody, muszą być albo: -Chieved przez pola budynku lokalnego biura. - Kwalifikowany przez zarejestrowanych handlowców. Zapewnia to, że wszystkie prace instalacyjne elektryczne są bezpieczne i nie będą ryzykiem dla Ciebie lub innymi ludźmi w domu. Jeśli praca nie spełnia standardów, biuro budynku może nalegać, aby praca została skorygowana. Później możesz mieć problemy ze sprzedawaniem domu, jeśli nie masz odpowiedniego certyfikatu w sprawie przeglądu sieci elektrycznej, która wykazałaby, że praca została wykonana prawidłowo, w szczególności zawodowo. Chociaż istnieją wyjątki, które nie muszą być sprawdzane, takie jak drobne modyfikacje w jadalni i sypialni oraz okablowanie telefoniczne, zawsze warto je sprawdzić. Elektryk, który jest zakwalifikowany i zarejestrowany jako kwalifikujący się do tych występów, może samodzielnie zidentyfikować swoją pracę, wydać Cię po ukończeniu certyfikatu zgodności oraz w Twoim imieniu, aby działać z biurem budynku. Dystrybutorzy energii elektrycznej mają również bazę zalecanych elektryków. Na stronie można sprawdzić, czy handlowiec jest zarejestrowany i czy Twoja firma dystrybucyjna jest zalecana do pracy w sieci. Ján M. stwierdził, że sprawdzenie tej kwalifikacji jest niezbędne: "Najważniejszą rzeczą jest sprawdzenie, czy mają wiedzę i kwalifikacje do wykonywania tej pracy. Więc dla mnie jest coś, co dowodzi, że pracuję zgodnie z przepisami. Na tej kwalifikacji zależy to więcej niż coś innego. Każdy poważny elektryk nie powinien mieć problemu z sprawdzeniem niezbędnych certyfikatów i pozwoleń. Ján podkreślił znaczenie zawsze współpracować ze specjalistą, a nie z kimś, kto twierdzi, że wszystko: "Jest wiele wyłącznych transakcji, którzy próbują różnych rzeczy, chcą być mistrzem wszystkich związków. Wreszcie chodzi o doświadczenie w terenie. Uważam się za eksperta, że ​​robię pracę. Ludzie pytają mnie o wykonanie innych prac, dopóki nie będę na ich budowie, ale mówię, że nie mogę, ale mogę polecić kogoś. Upewnij się, że czujesz się dobrze w swojej obecności. Ponadto upewnij się, że rzemieślnicy są właściwie zaznajomieni z pracą, a także oceniają, jak dobrze czujesz potencjalnych rzemieślników. Możesz to zrobić na pierwszy kontakt: są uprzejmi, gdy rozmowy telefoniczne przychodzą do spotkań w zaplanowanym czasie, umieszcza wiele pytań dotyczących projektu? Niektóre prace elektryczne mogą być kosztowne i czasochłonne i konieczne jest utrzymanie dobrej komunikacji w całej pracy. Nie musisz stać się z nimi najlepszymi przyjaciółmi, ale powinieneś mieć relację zawodową - musisz czuć się dobrze, gdy otwarcie mówisz o wszelkich obawach, które mogą pojawić się również o rozwiązywaniu problemów. John powiedział: "Jak cokolwiek w życiu, liczy się pierwsze wrażenie. Czy elektryk wygląda profesjonalnie? Czy jest czysty i zmodyfikowany? Robi schludny pojazd? Jest poważna? Jeśli wszystko wydaje się dobrze, pokazuje, że elektryk jest dumny z siebie i ich pracy. Jest częściowo związany z tym, jak iść z mężczyzną - idziesz z nim dobrze, możesz mu zaufać. Musisz czuć się komfortowo z konkretnymi ludźmi. " Uzyskaj podobne oferty i upewnij się, że wszystko jest w nich zawarte. W przypadku większych zadań - cokolwiek innego niż prosta kontrola, naprawa lub wymiana - zaleca się spełnienie i uzyskać oferty z co najmniej trzech elektryków. Szczegóły i zakres ich cytatu mogą ci wiele powiedzieć o swojej procedurze. Ważne jest, aby zapewnić, że wszystkie oferty są podobne - obejmują materiały, pracę i podatek VAT. Jedynym sposobem dokładnego oceny ofert porównuje podobne. Opracowanie co najmniej trzech ofert może pomóc wyłączyć te, które wydają się nieuzasadnione niskie - może być znakiem elektryka, który chce uzyskać pracę, ale prawdziwa (wynikowa) kwota zostanie utworzona przez dodanie dodatkowych kosztów podczas konstrukcji lub za pomocą tańszych materiałów. John powiedział: "Jeśli chodzi o oferty, musisz mieć bardzo jasne w tym, co otrzymujesz za swoje pieniądze. Robię wszystko szczegółowo po punktach, więc łatwo dodać lub odebrać. Wszystko musi być zrozumiałe i uczciwe - nawet w przypadku stosowanych znaczników i gwarancji ". Ján również ostrzega przed zbyt szybko, przyjmując ofertę lub zanim ktoś zacznie go za szybko. "Należy odrzucić ofertę" z tyłu pakietu papierosów ". Zawsze chodzę do budynków, rozglądam się wokół siebie i umieściłem wiele pytań. Potem wyjeżdżam, myślę, że spojrzę na materiały, których potrzebuję, a ja wyślę ofertę klientowi. Może mnie zapytać lub dokonać zmian. Potem to sprawdzę, dostanę opinię i zobaczę, jak mogę pomóc ". Ján i Peter ostrzega przed tanimi ofertami kosztów. Jon powiedział: "Cena musi być realistyczna. Klienci muszą wiedzieć, że handlowcy muszą zdobyć życie i muszą pracować w pewnym normie, co może kosztować dużo pieniędzy. Dostajesz to, za co płacisz. To jak w przypadku samochodów, jest górna linia, centrum i dół. Rada ludziom poszli do środka. Słyszałem o ludziach, którzy kupili tanie elementy elektryczne w serwisie eBay, ale jeśli coś pójdzie nie tak, nie możesz go odesłać. Jeśli masz gwarancję, pomoże ci. " Jeśli chodzi o płatności, upewnij się, że masz wyraźny, którego elektryk wybierzesz, a także jak będzie działać z wynagrodzeniem - większość elektryków nie spodziewa się z góry. Upewnij się, że w razie potrzeby zapewniają certyfikację. Podobnie jak w przypadku kontroli swoich kwalifikacji, zanim będziesz mógł pracować w pracy, upewnij się, że wszystkie odpowiednie certyfikaty zostaną zakończone po zakończeniu projektu, może wymagać raportu przeglądowego podczas mniejszych zadań, będzie objęte małym certyfikatem instalacji elektrycznej, niektóre małe Praca może być zwolniona. Przechowywanie certyfikatów jest ważne, ponieważ stanowią podstawę przyszłych testów i inspekcji, a ich nabycie może pomóc w oszczędzaniu kosztów w przyszłości. Peter powiedział: "Musisz upewnić się, że wszyscy klienci otrzymują certyfikat dla każdej pracy. Certyfikaty pokazują, że praca została wykonana w prawo i będzie bezpieczna. Co nadal jest ważne, pozostawia to także z toru papieru - widzisz, kto i jak działa praca, a później możesz go ustalić. " Rozwiązywanie problemów i plan obserwacji Pod koniec pracy upewnij się, że elektryk jest skłonny przekonwertować cię po zakończonej pracy i pokazać, co wszystko jest zrobione i jak to działa. Masz szansę zwrócić uwagę na jakiekolwiek problemy i pozwolić im rozwiązać ich jak najszybciej. Możesz również dowiedzieć się, czy elektryk jest gotów zaoferować gwarancję na swoją pracę, nawet jeśli warto pamiętać, że wiele gwarancji nie jest niczym więcej niż "umowa dżentelmena". John powiedział: "Moja procedura jest taka, że ​​mam arkusz, pokażę klientowi pracy, powiem mu i wydaje mi się, że widzę, jak to działa. Następnie uzyskuje certyfikat. Od tej daty otrzymamy sześcioletnią gwarancję na wszystkie nasze prace i pracę ".