Jak to działa
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się
Witamy w Wilio! Oglądasz Wilio jako Niezarejestrowany klient
Przełącz na profesjonalizację
Nawigacja
Usługi
Cennik
O aplikacji
Pobierz aplikację
Jak to działa
Jak możemy się poprawić
Skontaktuj się z nami
O Wilio
Zaloguj się

Droga dojazdowa, chodnik

Szukasz dostawcy drogi dojazdowej, chodnika? W tej kategorii mamy 23 032 dostawców. Wyślij zapytanie.

Zaczynaj
32 704 zarejestrowani profesjonaliści
87 685 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Droga dojazdowa, chodnik

Potrzebujesz serwisu z drogi dojazdowej, chodnika? Wilio pomoże Ci znaleźć wysokiej jakości ekspertów w zakresie geodezji, wykopów, budowy chodników i dróg dojazdowych. Cena dróg i chodników do budynków i nieruchomości zwykle zależy od zakresu usług. Zobacz więcej informacji na temat usług: asfalt, beton, podłoga zamkowa, narzędzia i koszty wysyłki dostarczane przez jedną z naszych 23 032 firm gazowych w tej kategorii

Zobacz też:Ceny
32 704 zarejestrowani profesjonaliści
87 685 rozwiązane projekty
4.8 z 5 Średnia ocena naszych ekspertów
226 512 Instalacje aplikacji
Usługi
Co obejmuje układanie do układania?
Warstwa płytki może pomóc w wdrożeniu pracy, która obejmuje układanie lub naprawy płytek (płytki) na podjazdach, chodnikach i tarasach na zewnątrz. Podamy to, czego można oczekiwać od każdego rodzaju układania nawierzchni:
Podjazd
Niezbędna część każdego domu jest droga dojazdowa, która jest również jednym z warunków domu domu. Podjazd brukowy zwiększa atrakcyjność domu i jego wartość. Twoje biurko zaczyna pracę przygotowującą podłoże. Podłoże powinno być wystarczająco mocne i wspierane, ale także uwolnienie się z wodą opadów. Wykopali i wyrównują powierzchnię, brutto warstwa u podstaw urzędu utworzona przez kamienną sympatię, która powinna zwarować przy użyciu płyty wibracyjnej. Ponadto zazwyczaj jest zgodny z wyrównaniem kół, które definiują granicę powierzchni pokrytej blokującą nawierzchnią i śpiewa. Następnie drobna warstwa podkładowa z kamienia musi być stosowana i zagęszczona. Ostatnim krokiem jest grzyb drobnych kamyków przeznaczonych do blokowania brukowania. Jego powierzchnia powinna być równa swojej głębokości mundurowej i zagęszczonej. Po układaniu nawierzchni nawierzchni, ja. Pozostając indywidualne bloki w bliskim sąsiedztwie obok siebie na gotowej powierzchni. Wreszcie pojemnik wypełnia stawy między nawierzchnią piasku.
Publikowanie tarasu.
Trzeba połóż płytki (płytki) na tarasie lub wokół basenu? Utorowane powierzchnie utworzone z chruku zmniejsza obszar trawnika i minimalizują jego koszenie i konserwację, są płynne i równe. Odporne na mróz i antypoślizgowe nawierzchnie nadaje się do odkrytego basenu. Twój dostawca chodników pomoże Ci wybrać najlepszą płytkę, która zostanie debugowana z elewacją i architekturą domu. Zapewnimy profesjonalny dostęp i zadowolenie klienta.
Utwardzone chodniki.
Bruk może być praktyczną i atrakcyjną alternatywą dla betonowej nawierzchni. Twój dostawca może z np. Ceglany chodnik, aby rozładować ścieżkę lub chodniki ogrodowe dowolnego kształtu i krzywej. Oznaczają plan drogowy dostępu, dokładnie przygotowywać zagęszczone podłoże i świeccy płytki z cegły w zestawie wzorzec. Wreszcie pojemnik wypełnia stawy między nawierzchnią piasku.
Naprawa nawierzchni
Chociaż podjazdy, chodniki brukowe mają długą żywotność, czasami zdarza się uszkodzić, pękanie lub amortyzację. Na szczęście naprawa takiego nawierzchni jest zwykle szybka. Po prostu uszkodzony chodnik wybiera i zastępuje nowe płytki. Twój dostawca chodników zrobi to skutecznie dla Ciebie.
Często Zadawane Pytania
Dlaczego zamawiasz układanie nawierzchni przez Wilio?
Czy potrzebujesz ekspertów, którzy pomogliby ci w płytkach? Brukowanie jest praktycznym i atrakcyjnym wyborem dla szeregu regulacji terenu, w tym chodników, powierzchni tarasowych, podjazdów, a nawet ogrodów - trawników i basenów. Biorąc płytki to wymagająca praca techniczna i wszyscy go nie kontrolują. Pozwól tej pracy, aby zrealizować ekspertów w otoczeniu, które robią to profesjonalnie, znacznie szybciej, aby tworzyć nową przestrzeń do użycia tak szybko, jak to możliwe. Najlepszym miejscem do znalezienia ekspertów na płytkach układania jest Wilio. Od setek doświadczonych rzemieślników znajdziemy czyjeś lokalne, aby pomóc w układaniu nawierzchni, niezależnie od wielkości powierzchni.
Dlaczego miałbym odejść układanie profesjonalistów brukowych i nie rób jej samotności?
Brukowanie wymaga poważnego wysiłku fizycznego i doświadczenia. Profesjonalna warstwa przyniesie wiele lat doświadczenia i wszystkich niezbędnych narzędzi i technologii, aby Twoje nowe obszary wyglądały świetnie, kolorowe dostrojone i ostatnie długie. Konieczne jest, aby mieć długoterminowy punkt widzenia, ponieważ amator przechowywany chodnik na niedoskonale utwardzonej powierzchni wygląda zaraz po depozytowaniu w porządku, ale odstęp czasu z powodu warunków pogodowych rozpocznie się uwalnianie, wypaść i powstają nierówności i niepożądane duże luki .
Chodnik lub beton - co jest lepsze?
Wciąż ostatnio był beton najbardziej rozpowszechnionego materiału do wzmocnienia szlaków i dróg dojazdowych. Ale obecnie jest chodnik blokujący (kostki lub płyty) betonu. Oba materiały są używane, ale jest bardziej praktyczny i łatwiej wymienić kilka pękniętych płytek do naprawy uszkodzonego betonu. Aby osiągnąć oryginalny wygląd i w końcu możesz sobie pozwolić na betonowe płytki, mogą być lepszym wyborem dla twojego domu. Zaletą nawierzchni jest możliwość demontażu i ponownego układania.
Czy powinienem zamówić nowy lub używany chodnik?
Używane materiały mogą zaoszczędzić dużo pieniędzy podczas zakupu, jeśli masz ograniczony budżet, a nie masz nic przeciwko traciniu czasu przez czyszczenie. Są to dobry wybór, jeśli nie jesteś trudny i znajdziesz wystarczającą ilość w tym samym projekcie, aby ukończyć projekt. Wada jest ograniczona wyborem używanych nawierzchni. Oferta nowych materiałów jest znacznie bardziej zróżnicowana; i ich czas życia w stanie estetycznym znacznie dłużej.
Jakie sprzęt i materiały eksploatacyjne będę musiał zapewnić swoją warstwę?
Twoja warstwa nawierzchni przyniesie własny sprzęt i narzędzia, ale zazwyczaj wymaga zamówienia materiałów podstawowych, zwróconych nawrotów. Może doradzić w odpowiednim rodzaju nawierzchni i kwotę wymaganą do projektu.
Jak długo zwykle trwa układanie - układanie nawierzchni?
Na małym pulpicie Twój dostawca jest w stanie pracować w ciągu kilku godzin, z długimi i szerokim zakresem dróg i dużych tarasów będą pracować układanie brukowania, będą trwać kilka dni.
Ile kosztuje płytki?
Koszty będą się różnić w zależności od wielkości i abetu obszaru, złożoności bloków i ilości pracy. Układanie nawierzchni zamka (chodniki i miejsca parkingowe dla samochodów osobowych) bez naturalnych prac kosztował około 12 € / m2. Cena jest obszarem obszaru, wywoływania i wycofywania grubego podłoża (do grubości 30 cm), wycofanie złoża, układanie płytek, retibracji i nawierzchni. Układanie nawierzchni brukowej kosztuje już około 7 € / m2; Układanie kół 4 € / bm.
Potrzebuję specjalistycznej licencji?
Nie. Najlepszą wizytówką pudełka Crafting / chodnik jest jego poprzednią pracą, więc nie bój się zapytać referencji i ewentualnie wziąć trasę po swojej pracy.